Castingi do teleturniejów

Rozmawiamy o polskich teleturniejach.
kacper943819
Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 25 sie 2021, 7:37
x 17
x 11

Castingi do teleturniejów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper943819 »

Dzień Dobry :) Znowu w tym wątku, bo znowu mam pytanie: Jak wygląda casting do "Postaw na milion"? Chcę zgłosić się do tego programu razem z kumpelą. Wysłałem SMS, dostałem kod i wypełniłem ankietę, oczywiście wszystko odesłałem. I teraz pytanie: Czy moja kumpela też musi wypełniać tą samą ankietę, czy też tylko jedna osoba z pary może ją wypełnić (oczywiście w rubryce "Relacja" zaznaczyłem odpowiednią pozycję) i teraz wystarczy tylko czekać na telefon w sprawie castingu? Pozdrawiam :)
Dumny patron najlepszego radiowego adresu na świecie, mający obsesję na punkcie radia, teleturniejów i sportu, student dziennikarstwa.
bartekszef1972
Użytkownik
Posty: 114
Rejestracja: 26 sie 2018, 8:54
x 5
x 11

Castingi do teleturniejów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bartekszef1972 »

Co zrobić aby zgłosić się do programu Postaw na milion ?
Obserwuj nasz profil na facebooku i dołącz do fanów programu, a będziesz na bieżąco informowany o kolejnych castingach.
Wyślij sms na podany numer, wpisz kod i wypełnij formularz zgłoszeniowy.
Pamiętaj, aby wybrać partnera do gry. W tym programie jesteście jedną drużyną
Wypełnij formularz tylko raz, nawet jeśli zgłaszasz się do kolejnej edycji.
Czekaj na maila zwrotnego z informacjami o kolejnym etapie castingu. Wysłanie formularza nie gwarantuje udziału w programie.
Wszelkie informację dostępne na stronie:
https://postawnamilion.tvp.pl/35992102/ ... loszeniowy
Przesyłając zgłoszenie proszę zamieścić w treści maila poniższe oświadczenie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez producenta Endemol Shine Polska Sp. z o.o. z siedzibą w (02-738) Warszawie przy ul. Dominikańskiej 15A w celu wzięcia udziału w castingu. Oświadczam i gwarantuję, że jestem autorem treści zawartych w zgłoszeniu oraz że nie naruszają one jakichkolwiek praw osób trzecich, w tym wizerunku i w szczególności praw autorskich.
Cezar94
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 15 paź 2019, 10:52
x 4
x 6

Castingi do teleturniejów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Cezar94 »

kacper943819 pisze: 10 paź 2021, 14:54 Dzień Dobry :) Znowu w tym wątku, bo znowu mam pytanie: Jak wygląda casting do "Postaw na milion"? Chcę zgłosić się do tego programu razem z kumpelą. Wysłałem SMS, dostałem kod i wypełniłem ankietę, oczywiście wszystko odesłałem. I teraz pytanie: Czy moja kumpela też musi wypełniać tą samą ankietę, czy też tylko jedna osoba z pary może ją wypełnić (oczywiście w rubryce "Relacja" zaznaczyłem odpowiednią pozycję) i teraz wystarczy tylko czekać na telefon w sprawie castingu? Pozdrawiam :)
Oni Ci wyślą (albo nie wyślą) większy formularz dla dwóch osób. Potem Cie zaproszą (albo nie zaproszą) na casting w postaci rozmowy
bartekszef1972
Użytkownik
Posty: 114
Rejestracja: 26 sie 2018, 8:54
x 5
x 11

Castingi do teleturniejów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bartekszef1972 »

Czy zdarzyło się że przyjęli kogoś do teleturnieju K Fortuny po 4 letniej karencji?
SaulGreen
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 03 mar 2021, 10:00
x 5
x 2

Castingi do teleturniejów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SaulGreen »

Czy wiecie może czy obecnie do Familiady należy się zgłaszać w trzy czy cztery osoby? Niestety trafiłem tylko na stronę internetową z 2011 roku... (https://familiada.vod.tvp.pl/5099302/za ... amiliadzie)
Jaki jest mniej więcej czas oczekiwania na kontakt ze strony produkcji po wysłaniu danych i zdjęcia?
Cezar94
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 15 paź 2019, 10:52
x 4
x 6

Castingi do teleturniejów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Cezar94 »

W ankiecie do Va Banque są wymienione różne zainteresowania, jak kino, sport, podróże, matematyka, itp. Czy pisaliście zdanie do każdego z nich? Czy może jak was coś w ogóle nie interesuje, to zostawialiście puste?
TheLuckySeven
Użytkownik
Posty: 212
Rejestracja: 01 maja 2019, 17:11
x 18
x 53

Castingi do teleturniejów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TheLuckySeven »

Nawet jeżeli czymś się nie interesujesz, to myślę, że wypadałoby napisać o tym chociaż co o tym wiesz, na pewno jest lepsze to, niż zostawienie pustego miejsca.
Śmiechol
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 27 paź 2010, 9:16
Lokalizacja: Mazury
x 1
Kontakt:

Castingi do teleturniejów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Śmiechol »

Cześć. Czy wie ktoś jak obecnie wygląda casting do Milionerów? Jakieś dwa miesiące temu wysłałem zgłoszenie, dzisiaj zadzwoniła pani, że casting online odbędzie się 6. października. Mówiła, żeby się przygotować bo będzie zadawała pytania. Czy później odbywa się casting na żywo, czy po ewentualnym przejściu takiego castingu online jest już umówienie się na nagranie odcinka?

Pytam, bo czytając ten temat widzę, że formuła nieco się zmieniła.
Cezar94
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 15 paź 2019, 10:52
x 4
x 6

Castingi do teleturniejów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Cezar94 »

Planujemy się zgłosić do Familiady. I się zastanawiam czy lepiej wysłać zgłoszenie tradycyjnie pocztą czy też e-mailem. Macie z tym jakieś doświadczenie?

I drugie pytanie, czy nadal trzeba po miesiącu dzwonić na te numery podane na stronie? Z tego co pamiętam byl problem z nimi, że nie dało się dodzwonić.

"Po miesiącu od wysłania fotografii prosimy o kontakt telefoniczny pod nr: (022) 412-45-45 lub (022) 619-24-71 od poniedziałku do piątku w godzinach 9.30-15.00. w celu informacji czy zdjęcie przeszło przez pierwszy etap eliminacji."
SaulGreen
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 03 mar 2021, 10:00
x 5
x 2

Castingi do teleturniejów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SaulGreen »

Prosze o wiadomość jak można uzyskać nagranie teleturnieju od Telewizji Polskiej. Kiedys podobno był jakis adres email
Cezar94
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 15 paź 2019, 10:52
x 4
x 6

Castingi do teleturniejów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Cezar94 »

Dodzwonić się do Familiady, to graniczy z cudem...
bajdzio
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 25 lut 2018, 11:07
x 1

Castingi do teleturniejów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bajdzio »

Coś nowego się szykuje w najbliższym czasie? Nowe teleturnieje lub nowe castingi do starych teleturniejów?
Vajolet0301
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 04 mar 2020, 19:32
x 2

Castingi do teleturniejów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Vajolet0301 »

Hej, ile czekaliście na odpowiedź po castingu do Postaw na milion?
Szegi
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: 07 lut 2021, 19:10
x 4
x 16

Castingi do teleturniejów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szegi »

A czy w ogóle odpowiadają na zgłoszenia do Postaw na Milion ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teleturnieje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości