Castingi do teleturniejów

Rozmawiamy o polskich teleturniejach.
kacper943819
Użytkownik
x 12
x 5

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper943819 »

Dzień Dobry :) Znowu w tym wątku, bo znowu mam pytanie: Jak wygląda casting do "Postaw na milion"? Chcę zgłosić się do tego programu razem z kumpelą. Wysłałem SMS, dostałem kod i wypełniłem ankietę, oczywiście wszystko odesłałem. I teraz pytanie: Czy moja kumpela też musi wypełniać tą samą ankietę, czy też tylko jedna osoba z pary może ją wypełnić (oczywiście w rubryce "Relacja" zaznaczyłem odpowiednią pozycję) i teraz wystarczy tylko czekać na telefon w sprawie castingu? Pozdrawiam :)
Dumny patron najlepszego radiowego adresu na świecie, mający obsesję na punkcie radia, teleturniejów i sportu, student dziennikarstwa.
bartekszef1972
Użytkownik
x 5
x 10

Post autor: bartekszef1972 »

Co zrobić aby zgłosić się do programu Postaw na milion ?
Obserwuj nasz profil na facebooku i dołącz do fanów programu, a będziesz na bieżąco informowany o kolejnych castingach.
Wyślij sms na podany numer, wpisz kod i wypełnij formularz zgłoszeniowy.
Pamiętaj, aby wybrać partnera do gry. W tym programie jesteście jedną drużyną
Wypełnij formularz tylko raz, nawet jeśli zgłaszasz się do kolejnej edycji.
Czekaj na maila zwrotnego z informacjami o kolejnym etapie castingu. Wysłanie formularza nie gwarantuje udziału w programie.
Wszelkie informację dostępne na stronie:
https://postawnamilion.tvp.pl/35992102/ ... loszeniowy
Przesyłając zgłoszenie proszę zamieścić w treści maila poniższe oświadczenie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez producenta Endemol Shine Polska Sp. z o.o. z siedzibą w (02-738) Warszawie przy ul. Dominikańskiej 15A w celu wzięcia udziału w castingu. Oświadczam i gwarantuję, że jestem autorem treści zawartych w zgłoszeniu oraz że nie naruszają one jakichkolwiek praw osób trzecich, w tym wizerunku i w szczególności praw autorskich.
Cezar94
Użytkownik
x 4
x 4

Post autor: Cezar94 »

kacper943819 pisze: 10 paź 2021, 14:54 Dzień Dobry :) Znowu w tym wątku, bo znowu mam pytanie: Jak wygląda casting do "Postaw na milion"? Chcę zgłosić się do tego programu razem z kumpelą. Wysłałem SMS, dostałem kod i wypełniłem ankietę, oczywiście wszystko odesłałem. I teraz pytanie: Czy moja kumpela też musi wypełniać tą samą ankietę, czy też tylko jedna osoba z pary może ją wypełnić (oczywiście w rubryce "Relacja" zaznaczyłem odpowiednią pozycję) i teraz wystarczy tylko czekać na telefon w sprawie castingu? Pozdrawiam :)
Oni Ci wyślą (albo nie wyślą) większy formularz dla dwóch osób. Potem Cie zaproszą (albo nie zaproszą) na casting w postaci rozmowy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teleturnieje”