Castingi do teleturniejów

Rozmawiamy o polskich teleturniejach.
bartekszef1972
Użytkownik
Posty: 114
Rejestracja: 26 sie 2018, 8:54
x 5
x 11

Castingi do teleturniejów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bartekszef1972 »

:)
Ostatnio zmieniony 18 paź 2018, 20:27 przez bartekszef1972, łącznie zmieniany 1 raz.
annikanowak
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2018, 17:22

Re: Castingi do teleturniejów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annikanowak »

ikajas pisze:U mnie trwało to 7 miesięcy - zgłoszenie wysłałam w styczniu, w sierpniu otrzymałam ankietę, a we wrześniu zaproszenie na casting.

Wysłane z mojego Letv X501 przy użyciu Tapatalka
Jejku aż 7 miesięcy? Bardzo długo, ale przynajmniej jakieś pocieszenie, że ja jeszcze nie dostałam odpowiedzi.
marrtss
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 19 paź 2018, 11:13

Castingi do teleturniejów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: marrtss »

Ja byłam na castingu 6 września, nadal nie otrzymałam telefonu z zaproszeniem na nagranie. Ciekawi mnie jaki jest mniej więcej czas oczekiwania na telefon, niektórzy z Was piszą, że jeszcze tego samego dnia po castingu, inni po trzech tygodniach? Przy tak wielkiej liczbie chętnych chyba nie ma co mieć już nadziei?
Itka94
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 04 paź 2018, 13:45

Castingi do teleturniejów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Itka94 »

Ja byłam 6 października na castingu i mówili że do 6 miesięcy mogą dzwonić, a jak nie zadzwonia to niestety nic z tego. Ja tez czekam może kiedyś zadzwonia.
ikajas
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 19 wrz 2018, 14:39

Re: Castingi do teleturniejów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ikajas »

W moim przypadku zaproszenie na nagranie dostałam po 4 dniach od castingu. Ale podczas castingu była mowa, że mogą zadzwonić nawet w ciągu 6 miesięcy.
Itka94
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 04 paź 2018, 13:45

Castingi do teleturniejów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Itka94 »

ikajas to fajnie. Pewnie masz ciekawa pracę lub pasję że tak szybko do ciebie zadzwonili. Bo napewno oni też na to patrzą czy masz coś ciekawego do powiedzenia
marrtss
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 19 paź 2018, 11:13

Castingi do teleturniejów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: marrtss »

Tak, pamiętam, że do sześciu miesięcy. Ale mam wrażenie, że jeśli ktoś im się "spodobał" to na pewno tyle nie czekają :)
Itka94
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 04 paź 2018, 13:45

Castingi do teleturniejów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Itka94 »

Napewno tak. Jeśli się spodobasz to szybko zadzwonia.
Blondi85
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 26 wrz 2018, 15:14

Castingi do teleturniejów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blondi85 »

Ja od castingu do nagrania czekałam 2 miesiace
karolcia900630
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 12 paź 2018, 14:34

Castingi do teleturniejów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: karolcia900630 »

Byłam na castingu 19.10 I chciałam napisać coś czego nie wyczytałam na forum, a myślę że jest dość ciekawe :) otóż casting odbywa się w studio, w którym nagrywane są odcinki. Osoby biorące udział w castingu siedziały na miejscu widowni i wypełniały test (baaaaardzo trudny). Mysle ze nie ma się co przejmować wynikiem testu bo nie tylko to się liczy. Jeśli jedzie z Tobą ktoś kto ci towarzyszy to może wejść z Tobą do pomieszczenia w którym odbywa się casting i również zobaczyć jak to wygląda od tej drugiej strony. Oczywiście na czas pisania testu osoby towarzyszące wychodzę, żeby była cisza i skupienie. Po napisaniu testu każdy dostaje numerek i po dwie osoby po kolei wchodzi się i mówi kilka słów o sobie przed kamerą . Jeśli przyjechałeś z małym dzieckiem otrzymujesz jeden z pierwszych numerów żeby móc szybciej stamtąd wyjść. I tyle :) przyjazna atmosfera, jak dla mnie fajna przygoda nawet jeśli się nie dostanę. Pozdrawiam :)
Itka94
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 04 paź 2018, 13:45

Castingi do teleturniejów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Itka94 »

Powiedzcie mi czy ktoś z Was wie czy po castingu dzwonią też w weekendy z zaproszeniem na nagranie? Głównie chodzi mi o niedzielę. I w jakich godzinach wogole można spodziewać się telefonu?
BigM
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 22 paź 2018, 13:52

Castingi do teleturniejów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BigM »

Podczas mojego castingu, który odbył się w piątek 21września zostaliśmy poinformowani, że tego samego dnia, bądź nazajutrz mogą już zadzwonić do wybranych osób. Myślę, że w niedzielę nie dzwonią. Proszę się nie martwić, jak ktoś nie odbiera to wysyłają sms-a o szybki kontakt. Tak było w moim przypadku. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
mi8sp1590Priv
Obserwator
Posty: 451
Rejestracja: 16 sie 2015, 23:18
Lokalizacja: Warszawa
x 60
x 83

Castingi do teleturniejów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mi8sp1590Priv »

Idzie ktoś może na sobotni casting Postaw na milion? :)
Michał
czikken
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2018, 10:39

Castingi do teleturniejów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: czikken »

karolcia900630 super, że opisałaś jak wygląda casting. zastanawiałam się nad tym i juz wiem :)

Mam pytanie, które zdaje się jeszcze nie padło- czy jak zapraszają na casting ( a potem na nagranie) to dają do wyboru terminy i godziny? Czy z góry narzucają?
karolcia900630
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 12 paź 2018, 14:34

Castingi do teleturniejów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: karolcia900630 »

karolcia900630 super, że opisałaś jak wygląda casting. zastanawiałam się nad tym i juz wiem :)

Mam pytanie, które zdaje się jeszcze nie padło- czy jak zapraszają na casting ( a potem na nagranie) to dają do wyboru terminy i godziny? Czy z góry narzucają?


Jeśli chodzi o casting to Pani zaproponowała mi najpierw dwa terminy do wyboru, a potem jeszcze godzinę tego konkretnego dnia. Myślę, że też patrzą skąd kto jest i najpierw proponują dogodne terminy osobom z daleko (ja miałam 450 km, więc myślę że dlatego dostałam taki wybór) :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teleturnieje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: rafik i 20 gości