Castingi do teleturniejów

Rozmawiamy o polskich teleturniejach.
tojatojadwa
Użytkownik
x 2

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tojatojadwa »

afric pisze:
03 sty 2020, 17:42
Witam,
Brałem udział w Kole Fortuny w ubiegłym roku, początki nagrań z Norbim (odc 550) i chciałbym podzielić się z zainteresowanymi informacjami na temat castingu.
(...)
Czy możesz opowiedzieć (lub ktokolwiek inny oczywiście ;) ) ile trzeba sobie zarezerwować czasu na casting? Dużo jest ludzi jednorazowo?
Chciałbym sobie z grubsza zaplanować podróż, a połączenia PKP/autobusowe mam średnie.
Elizumba75
Użytkownik

Post autor: Elizumba75 »

Gdy ja byłam na castingu, 2 lata temu, był wtedy duży szał na Koło fortuny, bo to było niedawno po reaktywacji, ludzi było sporo, ale ekipa od castingu szanowała nasz czas i wszystko było sprawnie zorganizowane. Na 12 jedna tura miała zaproszenia, a kolejna chyba na 15, czyli potrzebujesz max 3 godziny, ale realnie mniej, bo test piszą wszyscy razem na sali gdzie się nagrywa zresztą, na miejscach dla publiczności, a potem wchodzi się na próbę kamerową pojedynczo, jak do lekarza, zgodnie z kolejnością naklejonych numerków, a te są wg kolejności przybycia, więc jak jesteś na początku kolejki, grupa ok. 30 osób, to możesz wyjść już po godzinie.
młody_tłok
Użytkownik

Post autor: młody_tłok »

tojatojadwa pisze:
29 sty 2020, 15:43
Czy możesz opowiedzieć (lub ktokolwiek inny oczywiście ;) ) ile trzeba sobie zarezerwować czasu na casting? Dużo jest ludzi jednorazowo?
Chciałbym sobie z grubsza zaplanować podróż, a połączenia PKP/autobusowe mam średnie.
Ja byłem na 11:00, a około 12:40 miałem casting za sobą. Ludzi u mnie jakoś szczególnie dużo nie było, nie liczyłem :D, ale luźnawo. Wszedłem na rozmowę przed kamerą jakieś 50 minut po teście
Dariusz35
Użytkownik

Post autor: Dariusz35 »

Ja, to bym się stresował przed kamerą :D
jan
Użytkownik

Post autor: jan »

Wie ktoś czy i ewentualnie kiedy planowane są castingi do "Va banque"?
tvtv21
Obserwator
x 3
x 2

Post autor: tvtv21 »

Jak można się zgłosić do Moja Klasa - Back to school ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teleturnieje”