[TVP1] Gra słów - Krzyżówka

Rozmawiamy o polskich teleturniejach.
Awatar użytkownika
SNOL
Immortal VIP
Posty: 3931
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:42
Lokalizacja: Wrocław
x 274
x 323
Kontakt:

[TVP1] Gra słów - Krzyżówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SNOL »

Jeśli jeszcze któreś z Was zastanawia się czy wziąć udział, niech koniecznie przestanie i zgłasza się jak najszybciej. Teraz większa szansa na szybkie pojawienie się w studiu we Wrocławiu! Poszukiwani są zwykli ludzie, którzy chcą przeżyć telewizyjną przygodę. Sam bym chętnie wziął udział... :'(

Tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 14 lat.
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

[TVP1] Gra słów - Krzyżówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

Ja juz się nosze z zamiarem od dłuższego czasu ale boje się ze mnie trema zje w studio i będzie po zabawie :)

Dobra, raz się żyje :) Zrobiłem to i wysłałem zgłoszenie.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVP1] Gra słów - Krzyżówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Widziałem ostatnio fragment odcinka - do porywającej rozrywki daleko temu teleturniejowi. Nudy, nudy i jeszcze raz nudy - tak samo Vabank też jakoś mnie nie porwał. Ale dla emerytów w sam raz.
Awatar użytkownika
dida12314
VIP Expert
Posty: 1432
Rejestracja: 07 mar 2016, 12:31
x 2
x 101

[TVP1] Gra słów - Krzyżówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dida12314 »

PPM pisze: 20 lip 2020, 15:20 Ja juz się nosze z zamiarem od dłuższego czasu ale boje się ze mnie trema zje w studio i będzie po zabawie :)

Dobra, raz się żyje :) Zrobiłem to i wysłałem zgłoszenie.
Ja również wysłałem ;)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49672
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP1] Gra słów - Krzyżówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

bustram pisze: 21 lip 2020, 15:28 Widziałem ostatnio fragment odcinka - do porywającej rozrywki daleko temu teleturniejowi. Nudy, nudy i jeszcze raz nudy - tak samo Vabank też jakoś mnie nie porwał. Ale dla emerytów w sam raz.
Przepraszam, ale jakiej porywającej rozrywki spodziewasz się po teleturniejach, gdzie odgaduje się hasła z krzyżówek, czy zadaje się pytania na odpowiedzi? Fajerwerków wybuchających ze studia po finale, czy tańczącego Radosława Brzózki. Spokojnie - prawdopodobnie na przyszły rok TVP szykuje taki teleturniej, gdzie takich atrakcji będzie od liku. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVP1] Gra słów - Krzyżówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

@Trzeciak
Chodzi o atrakcyjne zasady. Co jest ciekawego w odgadywaniu haseł krzyżówki ? "Koło fortuny" zawsze jak widzę to oglądam z ciekawością a przy "Krzyżówce" brakuje mi tej odrobiny ekscytacji.
Iluzjonista
Junior
Posty: 1444
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 166

[TVP1] Gra słów - Krzyżówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Iluzjonista »

to nie oglądaj? Mi się podoba np. Można wytęzyć swój umysł a nie oglądać "big bradery" i inne realiti-show.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVP1] Gra słów - Krzyżówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

@Iluzjonista
Wytężasz umysł na krzyżówce ? :) Wyraziłem tylko swoją opinię o tym teleturnieju, tyle. Nie zamierzam go oglądać ;)
Iluzjonista
Junior
Posty: 1444
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 166

[TVP1] Gra słów - Krzyżówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Iluzjonista »

Tak, niejednokrotnie odgadnięcia jakiegoś hasła jest wyzwaniem.
misio_kmiecio
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 01 kwie 2020, 16:29
x 2

[TVP1] Gra słów - Krzyżówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: misio_kmiecio »

Dla mnie Krzyżówka jest ciekawsza i przede wszystkim bardziej ambitna od Koła fortuny. Hasła wymagające i wiedzy, i myślenia nierzadko abstrakcyjnego zapewniają sprawdzian na znacznie wyższym poziomie niż Koło, które polega na takim dziecinnym odsłanianiu literek aż do skutku. Tylko że KF za sprawą efektów specjalnych (muzyka, światła, elektryzująca kasa, doping, nogi Izy etc.), światowej marki i intensywnej promocji lepiej się sprzedaje.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49672
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP1] Gra słów - Krzyżówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

bustram pisze: 22 lip 2020, 15:06 @Trzeciak
Chodzi o atrakcyjne zasady. Co jest ciekawego w odgadywaniu haseł krzyżówki ?
Wszystko kwestią formuły - moim zdaniem całkiem przemyślanej i przystępnej dla widza, który nie rozwiązuje na co dzień krzyżówek. A co widać po wielu różnego rodzaju wpadkach, czy odgadywania haseł po jednej literze, które budzi o dziwo ekscytację. ;)
bustram pisze: 22 lip 2020, 15:06 Koło fortuny" zawsze jak widzę to oglądam z ciekawością a przy "Krzyżówce" brakuje mi tej odrobiny ekscytacji.
Nie ma co porównywać światowego hitu telewizyjnego z nagrodami o wysokiej wartości pieniężnej do programu lokalnej produkcji, gdzie maksymalnie do wygrania nawet nie jest 1/10. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Tomasz_B
Obserwator
Posty: 450
Rejestracja: 17 kwie 2018, 0:51
x 434
x 56

[TVP1] Gra słów - Krzyżówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomasz_B »

7 sierpnia brak emisji teleturnieju z powodu transmisji jednego z etapów Tour de Pologne.
Iluzjonista
Junior
Posty: 1444
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 166

[TVP1] Gra słów - Krzyżówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Iluzjonista »

Wczoraj oglądałem ten "teleturniej dla emerytów" jak to kolega określił i zdarzyło się że nikt nie odgadł hasła finałowego krzyżówki. Orientuje się tu może jakiś "emeryt" (oprócz mnie) ile razy taka sytuacja się zdarzyła? Oglądam ten teleturniej od stycznia i szczerze nie przypominam sobie.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49672
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP1] Gra słów - Krzyżówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Wiele razy, pierwszy raz we wrześniu minionego roku, w miesiącu w którym rozpoczęto emisję programu.
Pozdrawiam, Trzeciak
Alek1224
Thinker
Posty: 5528
Rejestracja: 03 lut 2016, 11:01
x 82
x 514

[TVP1] Gra słów - Krzyżówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alek1224 »

Dziś też nie będzie emisji z powodu transmisji uroczystości przejęcia władzy nad siłami zbrojnymi RP przez prezydenta Andrzeja Dudę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teleturnieje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości