[TVN] Milionerzy

Rozmawiamy o polskich teleturniejach.
Awatar użytkownika
rafik
VIP Expert
Kontakt:

[TVN] Milionerzy

Post autor: rafik » 22 lut 2017, 22:37

Jutro gra piętnasta i może padnie setne pytanie - za 20 tysięcy :)
Dziękuję, że przeczytałeś/aś mój post :) Jeżeli chcesz, odpisz :)
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Jaccob
Obserwator

[TVN] Milionerzy

Post autor: Jaccob » 22 lut 2017, 22:40

Naprawdę widać, że świetny odcinek.
Skoro miała aż 250 000, spodziewałem się, że będzie kolejny milion w historii polskich Milionerów, ale... niestety moje oczekiwania nie spełniły się. Takie łatwe pytanie o Pomarańczarkę, już wie i... poof! Przegrała totalnie, tak nawiasem mówiąc "brutalnie". Nie ma czeku, nie ma niczego... no może poza 40 000 zł, nie byłoby niczego gdyby ktoś przegrał przy pytaniu za 1000 albo ostatnio za 500 ;D
Przy następnej grze początek niesamowity - publiczność zdała egzamin, aż 95%? Niemożliwe! Pozostałe słupki totalnie bardzo ale to bardzo malutkie :D A to "w d**pę biskupa" to już wogóle rozwaliło mnie z nóg :lol: Gdyby to zaznaczyła, to biskup by się obraził, i sama uczestniczka też, bo akurat nie straci niczego, tylko przegra i otrzyma 1-ego tysiaka ;-) Nawet piekielnie wyszło też to "Na brzuchu będziesz się czołgał i będziesz sługą szatana" - tak też pomyślałem przy tej chwili odcinka :P Cóż, sługą szatana to chyba sama uczestniczka była, bo wiadomo - przegrała, i tylko 1000 zł zabrała, a to szkoda... Miejmy nadzieję, że ktoś jeszcze przebije rekord 125 000 zł przy jakimś odcinku.
A to "ałłłłłł" na koniec gry jest po prostu... świetne! Nawet Hubert może się też czasami pośmiać podczas gry, tak jak sam Tarrant :) Chętnie bym sobie jeszcze poczekał, do wtedy, kiedy usłyszę krzyk "O NIE!" przy klaksonie w wykonaniu samego Urbańskiego ;)
Ostatnio zmieniony 23 lut 2017, 9:31 przez Jaccob, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądam: TVP3, TVN, Cartoon Network, Nickelodeon
Słucham: PR1, Radio Zet, RMF, TOK FM, RDC, VOX FM
Awatar użytkownika
oscareczek
Użytkownik

[TVN] Milionerzy

Post autor: oscareczek » 22 lut 2017, 22:53

Pytanie za ¼ miliona za łatwe, za pół aż mi szkoda kobiety było, co do babki od Biblii, no to kurde, Bóg mówił do samego Szatana, a nie do pospolitego węża, jak to mogło być B:?
Wciąż denerwują dźwięki na początku pytań, co do naśladowania Chrisa – nie sądzę, by to zaczęło być znakiem rozpoznawczym Milionerów, choć kto wie.
W ramach offtopu – wkurza mnie to, jak Sony pocięło brytyjskie WWTBAM, że nigdy nie słychać klaksonu, przez co mocno zapadły mi w pamięć tylko trzy rzeczy – but we don't want to give you that, some questions are only easy if you know the answer no i oczywiście całuski w stosunku do uczestniczek, może jeszcze dorzuciłbym no pressure, gdy uczestnik dzwoni od pytania za £32/50,000.
Damianou18
Activist

[TVN] Milionerzy

Post autor: Damianou18 » 22 lut 2017, 23:57

No szkoda, że przegrała :/ pewność ją zabiła. Ale czasem, tak jest :) Mam nadzieję, że jeszcze będą takie emocje :D bo już dawno takich nie było. No, ale przyjaciel nawet pomógł w takim pytaniu za 125 tys. złotych :D

Druga Pani, no tutaj chyba nie leżały pytania :P ale jaka radość, że w ogóle zagrała :D
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert

[TVN] Milionerzy

Post autor: CaptainMorgan » 23 lut 2017, 0:10

W pytaniu za 125 tys. nie tyle pytanie było łatwe, co... odpowiedzi. Gdyby wszystkie 4 były z 2016 roku i z grudnia rozłożone obok siebie byłoby trudniej. Tak, odpowiedź była oczywista.
Damianou18
Activist

[TVN] Milionerzy

Post autor: Damianou18 » 23 lut 2017, 0:11

Morgan94 pisze:W pytaniu za 125 tys. nie tyle pytanie było łatwe, co... odpowiedzi. Gdyby wszystkie 4 były z 2016 roku i z grudnia rozłożone obok siebie byłoby trudniej. Tak, odpowiedź była oczywista.
A to chyba tutaj chodzi o pytanie za 250 tys. złotych :P
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[TVN] Milionerzy

Post autor: Trzeciak » 23 lut 2017, 2:49

Morgan94 pisze:W pytaniu za 125 tys. nie tyle pytanie było łatwe, co... odpowiedzi. Gdyby wszystkie 4 były z 2016 roku i z grudnia rozłożone obok siebie byłoby trudniej. Tak, odpowiedź była oczywista.
Otóż to. Gdyby tak było, to pewnie bym obstawił odpowiedź, że zmarła dwa dni później, czyli 28 grudnia 2016 roku.
N-O-R-O-N pisze:Nie wierzę, że to pytanie jest za 250 tysięcy... :rolleyes:
Powiem szczerze, że w kontekście poniedziałkowego i wtorkowego odcinka zaczyna się to robić coraz bardziej niesmaczne. Rozumiem, że w tym sezonie mamy wyjątkowo ostrą rywalizację między reaktywacją TVN-u ("Milionerzy") i Polsatu ("Idol"), ale bez przesady. Nawet nie chodzi mi o to, że Polsat nie może się wybić, bo Nina sama sobie jest trochę winna taką zagrywką umieszczając "Idola" w paśmie hitów Dwójki, ale o to, że jeden z uczestników z łatwością wygrywa sześciocyfrową sumę w programie, a inny ma trudne pytania już na poziomie 500 czy 1000 złotych. Jednak w końcu to ̶J̶o̶k̶e̶ Jake Vision, i tutaj nic mnie już tu nie zdziwi.
Nina pisze:Pytanie niesamowite, skojarzenie dla wielu niby proste: Gierymski-Żydówka-pomarańcze, a tu taki Zonk. W pamięci mam ten obraz z kobietą, która ma ręce na poziomie brzucha, ale ten szczegół z drutami jakoś nie zachował się w mojej pamięci. Urbański miał rację, pytanie warte swojej ceny :)
Chłopak/mąż dziewczyny był bliski zawału.
Dziewczyna i jej mąż mają szczęście, że te nieszczęsne pytanie usłyszeli akurat w "Milionerach", a nie w "Postaw na milion", bo w tym drugim nie dość, że straciliby dużo "żywej" gotówki, to jeszcze wyszliby z pustymi rękami. A tak mimo, że 210 tysięcy złotych poszło, to mają chociaż 40 tys. złotych, czyli też całkiem dużą kasę.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod

[TVN] Milionerzy

Post autor: Direct » 23 lut 2017, 8:08

kacper3100 pisze:Tak pisano na forum.
W którym miejscu na forum pisano, że w aktualnej edycji "Milionerów" nie mogą brać udziału uczestnicy "Jednego z dziesięciu"?
Pozdrawiam, Direct
Patryk M

[TVN] Milionerzy

Post autor: Patryk M » 23 lut 2017, 10:14

Czy ktoś się orientuje jak tam z oglądalnością 3 odcinków nadanych w tym tygodniu? Bardzo jestem ciekaw jak w 2 tygodniu nadawania ten program wypada. Jeśli wyniki są zbliżone w stosunku do poprzedniego tygodnia to można już mówić o stałej, ugruntowanej widowni programu ;)
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
Kontakt:

[TVN] Milionerzy

Post autor: kacper3100 » 23 lut 2017, 10:32

Direct pisze:
kacper3100 pisze:Tak pisano na forum.
W którym miejscu na forum pisano, że w aktualnej edycji "Milionerów" nie mogą brać udziału uczestnicy "Jednego z dziesięciu"?
Gdzieś czytałem, że ktoś napisał, że osoby, które brały udział w Jeden z dziesięciu nie mogły brać udziału w Milionerach. Nie wiem, czy tutaj, czy gdzieś indziej.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

[TVN] Milionerzy

Post autor: Karol » 23 lut 2017, 10:36

Ponad 60 stron temu sam @Direct oraz chyba @Zdzichu wspominali o tym, jednak odnosili się do poprzednich edycji.
Memorex_94
Poster

[TVN] Milionerzy

Post autor: Memorex_94 » 23 lut 2017, 12:00

Mati Wojcicki pisal, że jest nieco słabiej niż w zeszłym tygodniu, ale stabilne 1.5 mln na pewno jest, więc nie jest źle.

Co do pytań to chyba trafione w punkt, odpowiedzi są czasem tak żenujące ze nawet nie trzeba znać się na danej dziedzinie by ustrzelic poprawna odpowiedź. Ten sezon żywcem przypomina mi 99 rok gdzie jeden zawodnik miewal autostradę do 32k a następny pytanie killer na poziomie 500zł. Tutaj jest podobnie, nie mówię że to celowy zamysł ale nad pytaniami i sposobem ich formułowania powinni popracować. Co innego wielkie wygrane, co innego sposób by do nich dochodzić.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Re: [TVN] Milionerzy

Post autor: wiatriwoda » 23 lut 2017, 12:04

Dokladnie. Trudność pytań powinna być ewidentnie stopniowalna, niestety tak nie jest-aczkolwiek nie jest to proste, bo każdy ma inną wiedzę.
Memorex_94
Poster

[TVN] Milionerzy

Post autor: Memorex_94 » 23 lut 2017, 12:09

No to jest oczywista oczywistość, ja nie mówię że ma być pytanie o to jaka liczbę atomowa ma krzem albo, ile razy Edison kichnal kiedy wymyślił żarówkę. Ale pytanie za 1/4 miliona przy takich odpowiedziach było banalne, nawet dla mnie a szczerze mówiąc to mało się tym interesowałem, tylko tyle że w tv raz o tym usłyszałem. A odcinek wcześniej pan dostaje pytanie o karmnika oscistego, gdzie 90% tego forum pewnie nazwę ta usłyszało po raz pierwszy w życiu.

Nie psuje sobie zabawy ale TVN z przedpremierowymi jedzie coraz dalej, jeszcze trochę i chyba nie będą już nawet ukrywać przed programem kto ile wygrał...
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN] Milionerzy

Post autor: wiatriwoda » 23 lut 2017, 12:17

Warto przypomnieć, że odcinki były nagrywane już jakiś czas temu, więc bliżej śmierci tych pań - było jeszcze łatwiej. I jak ktoś już napisał, wystarczyło dać trudniejsze odpowiedzi. Takie rzeczy denerwują ludzi i odrobina jest w tym prawdy, ale każdy mógł iść i się sprawdzić :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teleturnieje”