[TVN] Milionerzy

Rozmawiamy o polskich teleturniejach.
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

[TVN] Milionerzy (1999-2003, 2008-2010)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gosc »

Ostatni raz oglądałem te reklamy przerywane od czasu do czasu teleturniejem.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Posty: 1707
Rejestracja: 06 sty 2008, 14:02
x 1
Kontakt:

[TVN] Milionerzy (1999-2003, 2008-2010)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alfernando »

troszkę ci uczestnicy tacy sobie byli. A kiedy pojawi się "Hubert i Milionerzy"
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

[TVN] Milionerzy (1999-2003, 2008-2010)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

A tak w ogóle to gdzie podział sie ten news Karola o pierwszym odcinku Milionerów ? Czyżby został usunięty pod jakąś presją siły odgórnej ?
To był dobry tekst i szkoda, ze już nie można go przeczytać, więcej ludzi by sie dowiedziało o tym.
elefant
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 20 sty 2008, 10:14

[TVN] Milionerzy (1999-2003, 2008-2010)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: elefant »

Dobry powot milionerów ogładalność wyniosła ponad 3.5 mln widzów!! Nieżle patrzac na to, że sa ferie i studenci mają sesję!!

żródło:www.tvn.pl
Awatar użytkownika
wwe19989
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 16 sty 2008, 15:04
Lokalizacja: Rudnik pow. Cieszyn
Kontakt:

[TVN] Milionerzy (1999-2003, 2008-2010)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wwe19989 »

a na media2.pl piszą że 2,3 mln. Komu tu teraz wierzyć.

żródło : http://media2.pl/media/32295-milionerzy ... idzow.html
Demokracja = Ustrój, w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy a profesor z uczelni jeden. System wielce nie sprawiedliwy.
Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności nieznane w żadnym innym ustroju! = mitologia dla mas.
Nie ma demokracji bez oficjalnych konfliktów – wyrzekanie się konfliktowości to grób demokratyzmu
-Stefan Kisielewski.
ARTUR B.

[TVN] Milionerzy (1999-2003, 2008-2010)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

Media2.pl podają wyniki TNS OBOP-u, które często zaniżają wyniki wszystkich stacji.
Awatar użytkownika
pop
Obserwator
Posty: 452
Rejestracja: 19 sty 2008, 17:17

[TVN] Milionerzy (1999-2003, 2008-2010)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pop »

Axel pisze:To był dobry tekst i szkoda, ze już nie można go przeczytać, więcej ludzi by sie dowiedziało o tym.
Wiedzą już o tym wszyscy (!) -> http://www.pudelek.pl/artykul/7796/mili ... pia_afere/

Pozdrawiam.
Obrazek
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN] Milionerzy (1999-2003, 2008-2010)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Axel pisze:A tak w ogóle to gdzie podział sie ten news Karola o pierwszym odcinku Milionerów ? Czyżby został usunięty pod jakąś presją siły odgórnej ?
To był dobry tekst i szkoda, ze już nie można go przeczytać, więcej ludzi by sie dowiedziało o tym.
Niestety dobrze myślisz. Dobrze, że ktoś podesłał Pudelkowi tą informację. Z tym, że trochę ją doprawili, np. w stwierdzenie, że chodzi o setki internautów skarżących się na fakt 'ustawienia' programu. Na Pudelka powołał się także portal "Dziennik.pl". Natomiast tekst na Media2 strasznie podzielił czytelników: część uważała go za bardzo dobry i krytykowała TVN, natomiast druga część uznała, że brak mi rzetelności, obiektywności, że jestem pełen zawiści i że w ogóle zazdroszczę chłopakowi wygranej. No i oczywiście, wszyscy, którzy mnie skrytykowali uznali fakt manipulacji jako normalną rzecz. Owszem, wiem - telewizja komercyjna manipuluje tym co pokazuje. Ale dobrze... gdzie tu sprawiedliwość i równa walka?
ARTUR B.

[TVN] Milionerzy (1999-2003, 2008-2010)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

Hmm, Pudelek wiele rzeczy i tak wyimaginował. Przecież ten Maciej jest maturzystą, nie mógł pracować w Faktach TVN. Zresztą to normalne na tego typu serwisach plotkarskich. Poza tym ja wciąż nie widzę w tym nic złego, że jakiś fan TVN-u wystąpił w teleturnieju. Tym bardziej, że to było jego marzenie od dzieciństwa. Szczęściu trzeba pomagać :D
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN] Milionerzy (1999-2003, 2008-2010)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

"TVN Fakty" to serwis informacyjny o TVN - www.tvnfakty.pl - tak to trzeba zrozumieć :) a ja powtarzam - to nierówna rywalizacja, bo dużo osób bardziej potrzebuje takich pieniędzy, a nie dostało się do programu, bo wcisnął się na chama jakiś młodzik. W dodatku pierwszy zakup - lody = żal.pl.
Awatar użytkownika
Alan
VIP Expert
Posty: 474
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:20
Lokalizacja: Westcoast
x 1

[TVN] Milionerzy (1999-2003, 2008-2010)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alan »

Jak już tak sie pisze o manipulacji, to gdzie są dowody?. To, że coś tam Urbański powiedział żeby powtórzył facet to co przed chwilą powiedział, czy to jest podpowiedź ze strony Urbańskiego?, według mnie nie. Wiele jest takich tekstów "dużo mówiących" w tym teleturnieju i czy to ma znaczyć, że to już jest podpowiedź. Ja znam również Urbańskiego i co, nie mógł bym tam brać udziału, bo znowu manipulacja. Ktoś tu szuka na siłę sensacji i tyle.
Powoływanie sie na Pudelka, to tu zamilknę a "Dziennik.pl" to też dla mnie coś dziwnego i dzikiego.
"Kiedy się chce otrzymać dobrą odpowiedź, trzeba zadać dobre pytanie"

Obrazek
ARTUR B.

[TVN] Milionerzy (1999-2003, 2008-2010)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

Karol pisze:"TVN Fakty" to serwis informacyjny o TVN - www.tvnfakty.pl - tak to trzeba zrozumieć :) a ja powtarzam - to nierówna rywalizacja, bo dużo osób bardziej potrzebuje takich pieniędzy, a nie dostało się do programu, bo wcisnął się na chama jakiś młodzik. W dodatku pierwszy zakup - lody = żal.pl.
Czy do teleturnieju zawsze idą ludzie potrzebujący pieniędzy? Nie! Niektórzy idą się bawić. A tak na marginesie, zawsze powtarzam że powinniśmy patrzeć do własnej kieszeni, a nie czyjejś. Chłopak ma 20 lat, spełnił marzenie i wystąpił w Milionerach. Dobra dzięki jakiejś znajomości, ale kto z nich dzisiaj nie korzysta? Poza tym jeśli program wciąż będzie odnotowywał takie wyniki jak w ostatni weekend, to wiadomą rzeczą jest, że będzie kontynuowana produkcja i Ci ludzie którzy teraz się nie dostali, to dostaną się później. Całkowicie się nie zgadzam z tym, że to jakiś skandal na miano Pudelka itp. Poza tym kto będzie za tydzień o tym pamiętał?
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN] Milionerzy (1999-2003, 2008-2010)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Alan: Ja swoje wiem :) Wiem trochę o tym wszystkim, ale wystarczy już w tym temacie. Amen.
elefant
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 20 sty 2008, 10:14

[TVN] Milionerzy (1999-2003, 2008-2010)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: elefant »

Całkowicie zgadzam się z wypowiedzią artura dodam jeszcze jedno nie ważne jak mówią ważne, że mówia!! A wyniki bedą tylko lepsze,a poza tym znajdzcie mi stacje tv, która nie mamipuluje badz bierze do udziału ludzi ze swojej stacji, a myslicie kto wygrywa najwiekszą kase w tele audio??Znajomi prezesa!
Daredevil
Użytkownik
Posty: 169
Rejestracja: 31 sie 2006, 10:26

[TVN] Milionerzy (1999-2003, 2008-2010)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Daredevil »

Kurde, już nie mogę słuchać, jacy wy jesteście nienormalni! Boże, jak można myśleć, że on był podstawiony! Gdyby Hubert mu podpowiadał, to już by siedział z dala od TVN-u! Do wszystkich miłośników teorii spiskowych: NIKT TAM NIE MANIPULOWAŁ! Koleś miał po prostu szczęście. Dostał się, był najszybszy, wygrał 20 000 zł. I tyle! Karol: skoro wiesz, to się podziel ze światem. Powiedz to Pudelkowi lub Bóg wie komu. Niech zamkną tego "kryminalistę", jak o nim sądzisz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teleturnieje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości