[TVN] Milionerzy

Rozmawiamy o polskich teleturniejach.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN] Milionerzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Też mam wrażenie reżyserki. Facet traci dwa koła na banalnych pytaniach, potem ma kilka banalnych, które w trymig przechodzi, a potem PRZYPADKIEM cztery pytania z których wszystko wie. A to coś czytał, a to coś interesował.... Po kolei kolejne cztery pytania 🤦🤦🤦

Może na widowni było naturalnie. W tv jak i sam przebieg dla mnie jedzie ustawką na kilometr. Takie wrażenie i tyle. Zresztą widzę w necie, że więcej osób ma podobnie z dzisiejszym odcinkiem.
marler
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 17 lut 2020, 11:52
x 1
x 8

[TVN] Milionerzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: marler »

Coś czytał i interesował się? Musi, że oszust.

Na jakich banalnych pytaniach zużył koła?
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN] Milionerzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

A przepraszam bardzo własnego zdania mieć nie mogę? Dla mnie te przypadki od 20 tysi do 500 że a to czytał, a to wie, a tu strzeli są praktycznie nierealne i nie wierzę w to :)

Taki facet oczytany, wiekowy i nie znał przysłowia popularnego w komuniźmie? Nawet na publice tabun młodych i 76% wiedziało 🤦 Pytanie o manukę też może jak na 2 tysie nie za łatwe, ale kolejne koło stracił, a potem dziwnie pasujące pytania i strzały "bo tak"...... 🙄
darekB
Użytkownik
Posty: 248
Rejestracja: 12 kwie 2017, 22:51
x 114
x 35

[TVN] Milionerzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: darekB »

Tak, w jednym z najpopularniejszych i najpoważniejszych programów w historii będą ustawki, żeby padło 500 000 zł - a to mało było takich wygranych w ostatnich latach? Oczywiście, że wszelkie teorie zakładające "ustawkę" można włożyć między bajki.

A jak Jacek Iwaszko użył pierwszego koła przy pytaniu za 500 000 zł to też ustawka? ;D
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

[TVN] Milionerzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Te wszystkie teorie spiskowe są chore i żenujące. Pan @Jordi stwierdził, że w internecie jest dużo osób, które wyczuwają ustawkę. Zajrzałem do fanpage'a programu i wśród setek komentarzy, w których ludzie gratulowali uczestnikowi, znalazłem tylko jeden jedyny o rzekomym przekręcie.

Niewątpliwie ta gra była jedną z najlepszych w historii Milionerów. Przyjemnie się oglądało tego uczestnika, bo rzeczowo odpowiadał na pytania, nawet przed pojawieniem się wariantów, bez paplaniny i zbędnego przeciągania. Oglądając to, można było poczuć klimat odcinków z okresu 1999-2003.
Jordi pisze: 08 kwie 2022, 18:09 [...]
Taki facet oczytany, wiekowy i nie znał przysłowia popularnego w komuniźmie? Nawet na publice tabun młodych i 76% wiedziało 🤦 Pytanie o manukę też może jak na 2 tysie nie za łatwe, ale kolejne koło stracił, a potem dziwnie pasujące pytania i strzały "bo tak"...... 🙄
No sorry, ale nikt nie jest alfą i omegą i nie musi znać wszystkich przysłów, tak więc twoje argumenty to jakiś nonsens.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN] Milionerzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Możemy odbijać piłeczkę proszę bardzo mnie się nudzi akurat ;) Jak widać nie można skrytykować i mieć własnego zdania, bo zaraz fani programu wylewają jad :lol:

Gra nie była jedną z najlepszych, a najbardziej nie wiarygodnych w historii tego programu, jak np jednego milionera czy paru innych...

@darekB hahaha no kolejny wszystko do jednego worka wrzuca. U Jacka nie było czuć reżyserki, dziwnie ustawionych pytań pod gracza chociażby ;) Więc niestety nie trafiłeś.

@kacper3100 moje argumenty to dla ciebie "chore" i nonsens, ale chociaż są. Twoich nie ma W OGÓLE, za to są peany o odcinku i jakieś dogryzki, bo komuś się odcinek nie podobał :) ot taka różnica. Ciekawe że znalazłeś jeden komentarz. Ja widziałem na FB, Insta, wykopie więcej :)

PS. Nie piszemy posta pod postem :) Tyle lat na forum...
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

[TVN] Milionerzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

@Jordi Nie "sączę jadu", bo komuś się odcinek nie podobał, tylko komentuję te wszystkie bezpodstawne teorie o ustawionym odcinku. Nie rozumiem po prostu, jak można powiedzieć, że była ustawka, bo graczowi na początku szło gorzej i że wykorzystywał koła na twoim zdaniem prostych pytaniach.

Widziałeś więcej opinii podobnych do twoich? To je przedstaw, bo na razie podajesz suche fakty.
Jordi pisze: 09 kwie 2022, 11:34 Możemy odbijać piłeczkę proszę bardzo mnie się nudzi akurat ;) Jak widać nie można skrytykować i mieć własnego zdania, bo zaraz fani programu wylewają jad :lol:
A my też mamy prawo do własnego zdania.
Jordi pisze: 09 kwie 2022, 11:34 I nie piszemy posta pod postem. Tyle lat na forum a edycji się nie zna? ;)
Daruj sobie. Zgłosiłem swój zdublowany post do usunięcia, tak więc wiem, co robić w takiej sytuacji. I nie rób z siebie moderatora, bo jedyne wyższe stanowisko, na jakie się nadajesz, to dyrektor zamieszania. Bez odbioru.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN] Milionerzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Ale ja komuś bronię? Sam się czepnąłeś. Taka różnica ;)

I taka rada ode mnie, bo coś na ten temat wiem. Niektóre teksty mogą wrócić jak bumerang z zwielokrotnioną siłą ;)
9999
Obserwator
Posty: 577
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:54
x 179
x 177

[TVN] Milionerzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 9999 »

Każdy teleturniej jest mniej lub bardziej ustawiony i bronienie któregokolwiek za wszelką cenę jest śmieszne. Może była reżyserka, może nie, żadna ze stron nie ma na to pewnych dowodów, ale trzeba mieć na uwadze, że takie rzeczy są możliwe i nie można ślepo wierzyć we wszystko co mówią regulaminy, jak np. w to, że pytania losuje komputer czy przy pół na pół odrzucają też losowo dwie błędne odpowiedzi. Nawet gdyby ta gra była reżyserowana to nikt się do tego nie przyzna.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN] Milionerzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Ot to dokładnie :)
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
Posty: 2570
Rejestracja: 19 paź 2008, 20:04
x 993
x 671

[TVN] Milionerzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ama18 »

Aż mi się przypominają obrońcy Niedźwiedzkiego z Trójki. On by nigdy LP3 nie ustawił! Co prawda cała branża ustawia listy przebojów, ale on na pewno nie...

Nikogo za rękę nie złapaliśmy, ale było w Milionerach sporo zbiegów okoliczności. Jak "przyjaciel" - ojciec Artur Lipiński w którejś grze. Lub Kautz z tvnfakty i dobry znajomy Urbańskiego (wedle prasy) jako pierwszy gracz po reaktywacji w 2008 roku. Dla mnie gra z ostatniego odcinka była piękna. Zbyt piękna, aby była prawdziwa? Być może.
Qgn111
Użytkownik
Posty: 125
Rejestracja: 20 lut 2011, 16:49
x 3
x 20

[TVN] Milionerzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Qgn111 »

Może zastanawiać scenariusz takiej rzekomej ustawki. Przychodzi uczestnik do studia, wygrywa eliminacje, podchodzi do niego producent lub ktoś inny z ważnych osób na planie i mówi: "Słuchaj, potrzebujemy jakiegoś sukcesu w Milionerach, bo nam oglądalność spada. Damy Ci łatwe pytania, wygrasz pół miliona, ale żeby nie wyglądało to zbyt różowo, przewalisz dwa koła na pierwszych pytaniach. My będziemy zadowoleni, bo słupki podrosną, Ty będziesz zadowolony, bo zarobisz masę hajsu". Brzmi jak propozycja nie do odrzucenia. Tylko dlaczego akurat tego konkretnego zawodnika mieliby wybrać? Inni się nie nadawali do ustawionej gry? Poza tym wielokrotnie się zdarzało, że maszyna z pytaniami na "rozgrzewkę" dawała dość trudne rzeczy, a później wypluwała łatwiznę. Ich gra już nie była reżyserowana?
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6216
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 600

[TVN] Milionerzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Jeszcze kwestia tych pytań, czy przed nagraniem uczestnik dostał zestaw do ogarnięcia, czy grał z odsłuchem? Jeśli z odsłuchem, to byłoby widać. A może w nagraniu były przerwy na podniesienie poziomu? A może były duble i po kilka szans, dopóki uczestnik nie odpowiedział poprawnie i można było iść dalej? :D No i ta wygrana w takim przypadku to się należy, czy jednak standardowe honorarium jak dla pospolitego aktora za dzień zdjęciowy?
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

[TVN] Milionerzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

12 maja ostatni odcinek sezonu
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

[TVN] Milionerzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

[ Spoiler ]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teleturnieje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości