[TVN] Milionerzy

Rozmawiamy o polskich teleturniejach.
Dawid2804
Użytkownik
Posty: 207
Rejestracja: 07 kwie 2020, 13:54
x 3
x 10

[TVN] Milionerzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawid2804 »

Druga para wygrała 1000 zł. Masakra są te ustawione pytania i odpowiedzi! Aż razi w oczy taka przegrana.
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVN] Milionerzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Oceniając odcinek naprawdę było ciekawie. Damian oraz Paulina raz czy dwa mieli ogromnego farta. Emocje w tym odcinku moim zdaniem były duże. Nowe koło ratunkowe moim zdaniem jest ciakawe co mi się podoba, bo jest trochę świeżości w programie. Sponsor programu oraz mikołaj, który dawał prezenty też na plus (nie przeszkadzało mi to). Odnośnie oklasków z puszki to nawet nie zwróciłem uwagi.
Awatar użytkownika
kamol
VIP Expert
Posty: 2027
Rejestracja: 26 gru 2015, 17:25
x 417
x 578

[TVN] Milionerzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamol »

Jak lubię „Milionerów”, tak w tym odcinku wiało mi sztucznością aż za bardzo. Już przy tych dziewczynkach rok temu tak sobie to wyszło, że jedna para grała 3/4 odcinka, a druga koło 7 minut, a dzisiaj mieliśmy powtórkę.

Oklaski i owacje w takim wydaniu też mogli sobie darować. :lol: No nic, odcinek „czekoladowy”. :)
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN] Milionerzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Co to się z tymi pytaniami za milion porobiło - kiedyś lata albo przynajmniej długie miesiące trzeba było czekać, a teraz ? Co tydzień pytanie za milion.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13182
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2256
x 2446

[TVN] Milionerzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Pytanie za milion złotych padło cztery razy w tym sezonie, co jest rekordem na jeden sezon. Tego wczorajszego w ogóle się nie spodziewałem, zresztą nawet stacja chyba nie reklamowała.

Co do tego odcinka specjalnego, to jestem rozczarowany. Przez większość odcinka jedna para, zresztą trochę irytująca i sztuczna, szczególnie Krupińska jak dla mnie. Ogólnie to widzę, że zrezygnowano z dwóch specjalnych odcinków, dzień po dniu i niestety gorzej to wygląda. Może nie chcą za dużo wydać, pamiętam, że kiedyś prawie 600 tysi przeznaczyli.

Oklaski, a szczególnie piski na minus. Co do zamiany pytania, to nie chciałbym, żeby ta opcja wracała. Przydałby się test pytania do prowadzącego.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6106
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1581

[TVN] Milionerzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Hubert nie weźmie tego na siebie. Jak ludzie kwestionują większość wygranych, tak po tym kole będzie jeszcze gorzej.
Iluzjonista
Junior
Posty: 1444
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 166

[TVN] Milionerzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Iluzjonista »

Nie no, ale pytanie o ilość świec na świeczniku podczas Chanuki a pytanie o tajemnice różańca to jakiś żarty.
Jak już ma być pytanie za milion, to niech dla każdego będzie na równym poziomie trudności.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6106
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1581

[TVN] Milionerzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Dlatego w pierwszej edycji milionerów 500 000 było warte znacznie więcej i znacznie większym wysiłkiem okupione. Teraz, parafrazując Va Banque, Milionerzy to jest teleturniej logiki i ryzyka.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

[TVN] Milionerzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Dwie ciekawostki dotyczące wczorajszego odcinka: nie było klaksonu i po raz pierwszy w tej edycji pojawił się podkład, który zawsze w drugiej edycji (2008-2010) poprzedzał muzykę z napisów końcowych.
Awatar użytkownika
ambiroz
Użytkownik
Posty: 190
Rejestracja: 13 sie 2020, 19:07
x 117
x 46

[TVN] Milionerzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ambiroz »

Podkład muzyczny przed końcem odcinka byl już od około dwóch tygodni.
Poza tym dawniej była głównie wersja rave, a ostatnio ktoś wmontowuje podkład standardowy.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

[TVN] Milionerzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

A tego nie wiedziałem. Nie widziałem odcinków sprzed dwóch tygodni jeszcze.
Awatar użytkownika
Blank
VIP Expert
Posty: 2392
Rejestracja: 05 lip 2008, 13:22
Lokalizacja: Kraj
x 1
x 352

[TVN] Milionerzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blank »

"Zamiana pytania" jako nowe koło ratunkowe zamiast "pytania do publiczności" jest OK, jednak lepsze dla mnie byłoby koło "Podwójna odpowiedź".
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

[TVN] Milionerzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Nie jest ok. To jest najmniej pomocne koło, jakie chyba może być ze wszystkich. Tak, Podwójna odpowiedź byłaby tysiąc razy lepsza.
Awatar użytkownika
Michał56
Poster
Posty: 1684
Rejestracja: 12 sie 2017, 11:40
Lokalizacja: Kraków
x 548
x 367

[TVN] Milionerzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał56 »

@kacper3100 W przypadku tego specjalnego odcinka to bez znaczenia jakie są koła. Oni zapewne znali wcześniej pytania. ;)
^-^
Awatar użytkownika
zOOlneX
Użytkownik
Posty: 113
Rejestracja: 16 mar 2019, 16:53
x 10
x 26

[TVN] Milionerzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zOOlneX »

Szczerze - też byłbym ciekaw, jak ta podwójna odpowiedź mogłaby wyglądać w naszej edycji, i jak często uczestnicy korzystaliby z niej. Oby nie było tak, że w jednym pytaniu uczestnik mógł skorzystać z 50:50 i x2 :wink: Jestem ciekaw, czy zamiana pytania weszła w czołówce w miejsce publiczności :thinking: (nie widziałem tych nowych odcinków jeszcze)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teleturnieje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Tomasz_B i 13 gości