[TVN] Milionerzy

Rozmawiamy o polskich teleturniejach.
Pinirini
Użytkownik
x 8

[TVN] Milionerzy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pinirini »

Warto dodać ze te powtórki popołudniu są już od miesiąca. Tak wiem ze to powtórki powtórek ale to nic nowego nie poinformowałeś.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 867
x 1015

[TVN] Milionerzy

Post autor: N-O-R-O-N »

Pierwszy odcinek nowego sezonu za nami. Studio bardzo ładnie wygląda, widać drobne zmiany, na plus kształt obok monitorów przed uczestnikiem i prowadzącym. Pierwszy uczestnik wygrał 40 tysięcy, myląc się przy pytaniu za 75 tysięcy. Kolejny uczestnik ma tysiąc złotych i kontynuuje grę.
#MEDIABEZWYBORU

#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
Awatar użytkownika
Iluzjonista
Junior
x 85
x 115
Kontakt:

[TVN] Milionerzy

Post autor: Iluzjonista »

Rozbił bank skubany! Jutro zaczyna od pytanie za 500k
Szukam Milionerów z lat 99-03! Pisać PW jeśli coś masz 😀
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 867
x 1015

[TVN] Milionerzy

Emitowana jest typowa zapowiedź kolejnego odcinka z przypomnieniem poprzedniego, więc można założyć, że milion nie padnie. Uczestnikowi zostało jeszcze jedno koło ratunkowe, 50:50.
#MEDIABEZWYBORU

Awatar użytkownika
Ogorek
User of the Year 2020!
x 1798
x 237

[TVN] Milionerzy

Post autor: Ogorek »

Ładne to odświeżone studio.
😷 #SzczepimySię (jeśli możemy)
🟨 Lider Typera
Elizumba75
Użytkownik

[TVN] Milionerzy

Post autor: Elizumba75 »

Mamy marzec. Wszystkie poprzednie miliony padły w marcu, no niechże się dzieje!
rynienka
Obserwator
x 18
x 45

[TVN] Milionerzy

Post autor: rynienka »

Tragiczny odcinek. I to nie z winy uczestnika, któremu dostarczano w większości banalne pytania, na które nie sposób nie odpowiedzieć. Kształt Pentagonu za 125 000 zł?! Śmiech na sali. Szkoda, bo to demotywuje do oglądania kolejnych odcinków, gdy jest tak wielka dysproporcja w poziomie trudności między poszczególnymi graczami, co z sezonu na sezon się nasila.
Elizumba75
Użytkownik

[TVN] Milionerzy

Celowa zagrywka produkcji, mamy początek sezonu, trzeba nakręcić oglądalność, więc są duże pieniądze w grze, nikt z tysiącem nie wychodzi. A jak mi szkoda grupy 6 osób z wczoraj, które przeszły castingi, wzięły wolny dzień w pracy, poddały się makijażowi, usiadły przed tabletami i... nic. Bezlitosne te zasady. A nasz Mikołaj 3 sweterki musiał przygotować, grał w pn, wt i dziś będzie.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 867
x 1015

[TVN] Milionerzy

Zrezygnował z dalszej gry przy pytaniu noblowskim i wygrał ćwierć miliona złotych.

Teraz uczestniczka ma 20 tysięcy i gra dalej :)
#MEDIABEZWYBORU

TheLuckySeven
Użytkownik
x 5
x 11

[TVN] Milionerzy

Post autor: TheLuckySeven »

Elizumba75 pisze: 04 mar 2020, 20:28 Celowa zagrywka produkcji, mamy początek sezonu, trzeba nakręcić oglądalność, więc są duże pieniądze w grze, nikt z tysiącem nie wychodzi. A jak mi szkoda grupy 6 osób z wczoraj, które przeszły castingi, wzięły wolny dzień w pracy, poddały się makijażowi, usiadły przed tabletami i... nic. Bezlitosne te zasady. A nasz Mikołaj 3 sweterki musiał przygotować, grał w pn, wt i dziś będzie.
No i to jest jedna z ogromnych wad obecnej edycji, jakoś w innych krajach jest zasada, że w przypadku braku KPTL w odcinku obecny skład przechodzi do kolejnego odcinka. Oprócz tego nic się nie zmieniło w zasadach, jedynie studio fajnie rozbudowano, no ale to chyba jedyny pozytyw nowej transzy odcinków. Myślę, że jedyne co mogłoby jeszcze uratować Milionerów, to nowe koła ratunkowe (np. pytanie do prowadzącego czy podwójny strzał), nawet śmiałbym stwierdzić, że niepotrzebny jest telefon do przyjaciela, bo i tak wiadomo, że ten przyjaciel jest zamknięty w osobnym pomieszczeniu, a zamiast tego dałbym koło +1, gdzie osoba pomocnicza mogłaby siedzieć na widowni i nie odstawiałoby się szopki z dzwonieniem. Co więcej, myślę, że powinno się jakoś trochę ograniczyć rozmowy między Hubertem a uczestnikiem/osobami towarzyszącymi, bo to tylko marnowanie czasu, którego nie ma zbyt wiele, bo aż ok.30 minut samego programu, gdzie w UK w trakcie 45 minutowego (nie licząc reklam) odcinka znacznie szybciej przechodzi się z przedstawienia uczestnika do samej rozgrywki.
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
x 161
x 355

[TVN] Milionerzy

Post autor: semperadastra »

@TheLuckySeven Ale marudzisz bez sensu... Koła niech zostaną tak, jak jest. Własnie rozmowy Huberta to sztos i po prostu muszą byc. Chociaż mam wrażenie, że kiedyś bardziej dogryzał, wyszydzał i kpił z tych ludzików (co oczywiście było na plus). Oj, w nieprawidłowym kierunku to wszystko idzie. Jeden odcinek to jakieś 25 minut, faktycznie mało, poza tym sporo nagrania przycinają... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Elizumba75
Użytkownik

[TVN] Milionerzy

Semperadastra, nie umniejszaj uczestnikom nazywając ich ludzikami. Jeśli przeszli castingi i KPTL, to nie są tacy kiepscy!
darekB
Użytkownik
x 56
x 15

[TVN] Milionerzy

Post autor: darekB »

@TheLuckySeven gdzie są przenoszeni zawodnicy do kolejnego odcinka, w którym kraju niby? W Indiach zawodnicy są przez cały tydzień co prawda, jednakże tam są specyficzne warunki jak sam wiesz zresztą, ale innego przypadku nie kojarzę.
TheLuckySeven
Użytkownik
x 5
x 11

[TVN] Milionerzy

Post autor: TheLuckySeven »

@darekB Hmm, myślałem, że gdzieś to jest na pewno stosowane. Z pewnością mogę stwiedzić, że kiedyś tak było, że w takich przypadkach były przenosiny do następnego odcinka. Przyznaję się, nie wiedziałem, że ta zasada zniknęła na całym świecie, chociaż nie powinna, ale to już nie ode mnie zależy.
quizgamer
Użytkownik
x 2

[TVN] Milionerzy

Post autor: quizgamer »

@darekB Z tego co się orientuję to w ostatniej węgierskiej wersji Milionerów skład zawodników do rundy eliminacyjnej przechodził do następnego odcinka.
Zgodzę się z @TheLuckySeven ,że rozmowy Huberta z graczem,osobą towarzyszącą są moim zdaniem zbędne.Można po części wnioskować,że to jest celowy zabieg,by zdekoncentrować gracza.
Zauważcie,że w UK Jeremy Clarkson nie kontaktuje się z osobami towarzyszącymi gracza,bez zbędnych ceregieli zadaje pytania.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teleturnieje”