[TVP1] Jaka to melodia?

Rozmawiamy o polskich teleturniejach.
Iluzjonista
Junior
Posty: 1443
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 165

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Iluzjonista »

Obrazek
Wygląda to żenująco...
Obrazek
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Trochę kiczowato to wygląda, ale co się dziwić, jak logo rodem z lat 90. ;)

Dziś dla odmiany - czołówki rund nadal z "familiadową" czcionką. ;D

No i dziś u Izy Krzan i Norbiego się nie udało, za to u Rafała Brzozowskiego się udało, i to jak. Marcin Łęczycki w wielkim stylu wygrał finał września i sumie zgarnął z całego miesiąca aż 111 100 zł. :D

Za to inny finalista miesiąca - pan Robert - we wrześniowych odcinkach dokonał niezwykłego wyczynu zgadując "Szóstkę-Oszustkę" tylko po dwóch nutkach, a jego przeciwnikiem był pan Łukasz - finalista października 2010 roku (kiedy dramatycznie przegrał samochód) i września 2016 roku (kiedy wygrał samochód) :):
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Jak wiemy w tym roku "Jaka to melodia?" ma powody do zadowolenia bo nie dość że jej prowadzący (czyli Rafał Brzozowski) będzie gospodarzem konkursu to jeszcze samo widowisko odbędzie się w ich studiu 5 znajdującym w bloku F siedziby Telewizji Polskiej. Porównałbym to do trafienia szóstki w totolotka.
Ostatnio zmieniony 09 paź 2020, 12:49 przez Poland, łącznie zmieniany 1 raz.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

No i co te fakty związane z Eurowizją Junior mają wspólnego z teleturniejem muzycznym Jedynki?

Warto dodać, że ostatnio w programie grała osoba niepełnosprawna i wszystko wskazuje na to, że zobaczymy ją w finale października, który zostanie wyemitowany dopiero 8 listopada.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 742

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

Poland pisze: 09 paź 2020, 10:43 Jak wiemy w tym roku "Jaka to melodia?" ma powody do zadowolenia bo nie dość że jej prowadzący (czyli Rafał Brzozowski) będzie gospodarzem konkursu to jeszcze samo widowisko odbędzie się w ich studiu 5 znajdującym w bloku F siedziby Telewizji Polskiej. Porównałbym to do trafienia szóstkibw totolotka.
Oj tak, cała ekipa JtM? wprost skacze pod sufit, że mierny prowadzący, średnio lubiany w ekipie zarobi kolejne pieniądze a oni nadal będą klepać "biedę" przy wypalającym się formacie. Brzozowski będzie jeszcze bardziej zadzierał nosa... Współpracownicy przeszczęśliwi!
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Z tego co czytałem także oprócz Polski niektóre delegacje Eurowizji Junior 2020 będą kręciły swoje występy więc jeżeli w ekipie realizacyjnej będą ludzie z "Jakiej to Melodii?" to będą mogli oni się wykazać.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

No i co z tego? Przecież w Studio 5 nie są realizowane tylko kolejne odcinki teleturnieju prowadzonego przez Brzozowskiego (tam jest realizowany także m. in. finał "The Voice Kids"), a że TVP produkuje program, i jest także w tym roku współorganizatorem imprezy, to nic dziwnego, że pojawią się te same osoby przy produkcji.
Pozdrawiam, Trzeciak
Iluzjonista
Junior
Posty: 1443
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 165

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Iluzjonista »

Najlepiej to niech My3 prowadzą JtM?. A o tak, dla zasady.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Ten zespół już nie istnieje.
Trzeciak pisze: 09 paź 2020, 12:58 No i co z tego? Przecież w Studio 5 nie są realizowane tylko kolejne odcinki teleturnieju prowadzonego przez Brzozowskiego (tam jest realizowany także m. in. finał "The Voice Kids"), a że TVP produkuje program, i jest także w tym roku współorganizatorem imprezy, to nic dziwnego, że pojawią się te same osoby przy produkcji.
I tutaj się zgadzam zwłaszcza że miejsce te jest legendarne także dla fanów Eurowizji. Swoją drogą czy w "Piątce" były realizowane wszystkie finały "The Voice Kids" i czy są jeszcze jakieś programy które stamtąd były nadawane.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Roksanaaa85
Użytkownik
Posty: 211
Rejestracja: 14 lut 2020, 22:59
x 3
x 40

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Roksanaaa85 »

Czy tylko mnie wybitnie drażni, że Brzozowski nie daje zawodnikom spokojnie zastanowić się, jaki podać tytuł lub ile nutek zalicytować, tylko od razu pogania, że 5 sekund lub odlicza 3,2,1... Dla mnie to nie do zniesienia.
lidia.aaa1
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 21 wrz 2020, 16:48
x 1

Re: [TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lidia.aaa1 »

@Roksanaaa85 jest to drażniące, tak samo jak ciągłe oglądanie niekończących się namyślań zawodników.
Skoro jest wyznaczony regulaminem czas, powinien on być odmierzany po kliknięciu przez zawodnika przez zegar, pokazane to na specjalnym wyświetlaczu dla zawodników i widzów. Tak jest w innych teleturniejach. Po upłynięciu czasu powinno się puszczać ponownie utwór bez dalszego przeciągania. Dlaczego ktoś ma odpowiadać w regulaminowym czasie, a inna osoba przeciągać?
Teleturniej by na tym zyskał. Skoro zawodnik nie wie, niech słucha muzyki aż będzie wiedział, albo niech traci możliwość odpowiadania. Może moglibyśmy w końcu posłuchać trochę muzyki, a nie ciągle oglądać namyślających się zawodników.
Szczerze przestałam oglądać teleturniej lata temu, gdy zawodnicy zaczęli być zbyt szybcy. Szanuję ich wiedzę, ale jednak niektórzy zbyt przeciągają.

Wysłane z mojego Redmi S2 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

11 listopada nie będzie emisji teleturnieju
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
Posty: 2569
Rejestracja: 19 paź 2008, 20:04
x 990
x 671

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ama18 »

Ten teleturniej jest absolutnie nie do oglądania. Brzozowski irytuje jeszcze bardziej, niż Janowski. Ma w sobie coś antypatycznego (w "Kole..." aż tak nie było). Adamus jest bezużyteczny. Jakaś grupka wykonująca zaśpiewy zapowiadające rundy - co to w ogóle jest? Zęby bolą, uszy więdną. Teleturniej i bez tego ma swojej problemy, zaczynając od uczestników uczących się na pamięć sampli używanych w programie.

Nigdy nie przepadałem za "Jaką to melodią", ale teraz jest naprawdę źle.
Iluzjonista
Junior
Posty: 1443
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 165

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Iluzjonista »

Ja z drugiej strony mam inny punkt widzenia.
W mojej opinii program lepiej prowadził Norbi - oglądanie z Brzozowskim jest takie mega sztuczne, te same formułki i jakieś robienie z teleturnieju "szou". Adamus jest tam tak potrzebny jak słoń w składzie porcelany, samo jego zachowanie mnie śmieszy. Ten SuperBand ma jedną zaletę - genialnych saksofonistę i pianistę. W mojej opinii to akurat jest duży plus, bo fajnie mi się ich słucha. Z drugiej strony - teleturniej tym Adamusem i SuperBandem zyskał jakieś odświeżenie, przynajmniej w mojej opinii. Bez publiczności się to ogląda o wiele lepiej w tym studio, ogólnie nie podoba mi się jego konstrukcja. Szkoda że Norbiego wykopano już po pierwszym sezonie do KF, bo może i zachowywał się jak wieśniak, to przynajmniej program dało się oglądać. Teraz już ciężko z tym.
Iluzjonista
Junior
Posty: 1443
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 165

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Iluzjonista »

Czy dzisiaj nie ma kogoś innego w SuperBandzie? Nie wydaje mi się żeby to było Ola Radwań.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teleturnieje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości