[TVP1] Jaka to melodia?

Rozmawiamy o polskich teleturniejach.
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Nie oglądałem i oglądać nie będę niezależnie kto będzie prowadził ten program. Teleturnieje i paradokumenty w paśmie daytime kojarzą mi się z ludźmi, którzy nie mają nic przez cały dzień do roboty oraz życia towarzyskiego. Takie szukanie łatwej rozrywki dla zabicia czasu albo pójdę krok dalej... powolne zabijanie własnego życia.
Ostatnio zmieniony 19 sie 2018, 15:20 przez Abbott, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Damian1998
VIP Expert
Posty: 2127
Rejestracja: 22 mar 2017, 22:09
x 1746
x 691

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damian1998 »

Masz rację bardzo dużo fanów tu nagle przybyło. Mnie tylko jedno zastanawia czy tak często jak za MC będzie pojawiała się "Wyklęta i Cenzurowana" ?
Abbott pisze:Takie szukanie łatwej rozrywki dla zabicia czasu albo pójdę krok dalej... powolne zabijanie własnego życia.
To, że masz akurat tak ustawiony dzień, że widujesz się z przyjaciółmi albo masz jakieś inne rozrywki podczas gdy leci np JtM to spoko. Musisz zwrócić uwagę, że jednak każdy człowiek ma dzień skonstruowany w inny sposób i wtedy kiedy Ty oglądasz telewizję to inni twierdzą, że Ty tracisz czas.
Pójdę jeszcze krok dalej, może cała telewizja i szukanie w niej "łatwej rozrywki", bo przecież po to telewizja jest, to zabijanie swojego życia wg Ciebie?
Ostatnio zmieniony 19 sie 2018, 15:55 przez Damian1998, łącznie zmieniany 1 raz.
"Żeby Polska była Polską. Bądźmy razem z Telewizją Polską" AD 2021 - J. O. Kurski 🤡🤡
Awatar użytkownika
Tele Rozrywka
VIP Expert
Posty: 1141
Rejestracja: 10 sie 2017, 21:50
x 70
x 273
Kontakt:

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tele Rozrywka »

No właśnie, wiecie kto z gwiazd był na nagraniach? :)
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

DaMiAn1998 pisze:To, że masz akurat tak ustawiony dzień, że widujesz się z przyjaciółmi albo masz jakieś inne rozrywki podczas gdy leci np JtM to spoko. Musisz zwrócić uwagę, że jednak każdy człowiek ma dzień skonstruowany w inny sposób i wtedy kiedy Ty oglądasz telewizję to inni twierdzą, że Ty tracisz czas.
Pójdę jeszcze krok dalej, może cała telewizja i szukanie w niej "łatwej rozrywki", bo przecież po to telewizja jest, to zabijanie swojego życia wg Ciebie?
Nawet w tym czasie na innych kanałach są ambitniejsze pozycje. Wystarczy tylko sięgnąć po pilota. ;)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Oświadczenie Janowskiego z FB ws. oświadczenia TVP, w którym przestawia jaki był harmonogram rozmów:
Potwierdzam, że nie wyraziłem woli współpracy przy nowym formacie programu Jaka to melodia.? Nieprawdą jest , że podjąłem decyzję,niezapoznanawszy się ze zmianami. Otóż w rozmowie z pracownikiem ZPR Media, przedstawiającym się jako nowy producent teleturnieju, usłyszałem w jakim zakresie planowane są owe zmiany i dopiero wtedy zadecydowałem, że nie mogę podpisać się pod formatem, który jakością odbiega od dotychczasowego. Z rozmowy z pracownikiem ZPR Media, który, powtarzam, przedstawiał się jako nowy producent JtM? jasno wynikało, że przeformatowanie ma dotyczyć zarówno scenografii (tunel), wykonań artystycznych skierowanych głównie do młodszych odbiorców , zapraszanych gości i gwiazd jak i zmiany reżysera i repertuaru muzycznego . W związku z powyższym, według mnie, te i inne ( dotyczące głównie pozyskania nowych, młodszych widzów) zmiany wpływają niekorzystnie na jakość teleturnieju i dlatego też postanowiłem odejść z programu. Ponad to, już w maju, TVP rozpoczęła negocjacje umowy z Media Corporation na kontynuację Melodii w dotychczasowej formule, które pomyślnie zakończyły się w lipcu. Przygotowane zostały umowa, harmonogram prac, itp. Telefon z ZPR Media jako nowego producenta, w dniu 18 lipca, był więc olbrzymim zaskoczeniem dla wszystkich, gdyż z rozmowy wynikało, że w czasie, kiedy TVP prowadziło rozmowy z Media Corporation , były jednocześnie ustalane plany zmiany formatu i producenta. Niestety nikt z TVP nie poinformował o tym ani MC ani mnie. Zarówno MC jak i ja dowiedzieliśmy się o wszystkim dopiero na zaaranżowanym przeze mnie spotkaniu z Prezesem Jackiem Kurskim.
Awatar użytkownika
Damian1998
VIP Expert
Posty: 2127
Rejestracja: 22 mar 2017, 22:09
x 1746
x 691

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damian1998 »

Nigdy nie dowiemy się jaka była prawda, bo stacja będzie siebie wybielać a Janowski i MC siebie.
Abbott pisze:Nawet w tym czasie na innych kanałach są ambitniejsze pozycje. Wystarczy tylko sięgnąć po pilota. ;)
No niestety nie mm pilota i muszę oglądać łatwą i mało ambitną rozrywkę TVP 1.
"Żeby Polska była Polską. Bądźmy razem z Telewizją Polską" AD 2021 - J. O. Kurski 🤡🤡
Awatar użytkownika
Tele Rozrywka
VIP Expert
Posty: 1141
Rejestracja: 10 sie 2017, 21:50
x 70
x 273
Kontakt:

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tele Rozrywka »

Ale za co TVP ma robić te "ambitne produkcje"? :D Gdyby ściągalność abonamentu wynosiła 90% a nie 7% to może byłoby inaczej...
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Ja jestem ciekaw co jutro Magdalena Tul (solistka programu i dzięki temu też reprezentantka Polski na Eurowizji 2011) napisze zabierając głos w sprawie :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6095
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 507
x 1577

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

wiatriwoda pisze:Oświadczenie Janowskiego z FB ws. oświadczenia TVP, w którym przestawia jaki był harmonogram rozmów:
Jestem ciekaw jak na to odpowie TVP, bo to niezwykle podłe, żeby dogadać się z dotychczasowym producentem, ogarnąć nowego i potem proponować takie cuda na kiju, żeby Janowski zrezygnował. Jeśli okaże się jednak, że to paszkwil, to czekam na procesy sądowe, które to unormują. Obie strony idą na noże, widz tutaj jest nieistotny.

PS: Nigdy znawcą i fanem programu nie byłem. Większość forumowiczów w moim odczuciu ocenia kuchnię tego formatu.
Awatar użytkownika
Damian1998
VIP Expert
Posty: 2127
Rejestracja: 22 mar 2017, 22:09
x 1746
x 691

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damian1998 »

Z Instagrama zauważyłem, że zespół felivers miał dzisiaj nagrania. Ktoś znał wcześniej, bo po fb i instagramie wnioskuję, że nie są zbyt popularni.
"Żeby Polska była Polską. Bądźmy razem z Telewizją Polską" AD 2021 - J. O. Kurski 🤡🤡
Awatar użytkownika
kolos
Obserwator
Posty: 584
Rejestracja: 20 lut 2016, 22:08
x 1
x 18

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kolos »

Alek1224 pisze:Tylko że na razie nie spotkałem się z komentarzem osoby, która powiedziała że dalej będzie oglądać program. Raczej mówią że przestaną oglądać.
Jakby co to się deklaruję że specjalnie wlaczę TV 3 wrzesnia żeby obejrzeć JtM w nowej(?) odslonie z Norbim(?). :)
Nie oglądam kłamliwego i stronniczego TVN-u.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Ta niwa odsłona będzie później z racji 10 nagranych już odcinków z Janowskim i starą ekipą :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

O ile dojdzie do ich emisji.
Pawel

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

wiatriwoda pisze: To co śmieszy mnie jak czytam ten wątek, ilu nagle fanów programu się znalazło teraz, jak tyle osób, twierdzi, że to były ustawki,(...)
To że ty nie widziałeś ustawek nie znaczy to że inni tego nie widzieli.
Ponadto Norbi był błaznem, ale widzę, że od wczoraj awansuje już, a za tydzień to już będzie legenda polskiej muzyki i doświadczony prowadzący ;)
Wręcz przeciwnie. Dalej Norbi jest Norbim i właśnie dlatego może przyciągnąć nowy target do tego programu, a nie stare babcie i dziadki jak Janowski.
david90
Użytkownik
Posty: 178
Rejestracja: 07 sie 2013, 9:48
x 1
x 1

[TVP1] Jaka to melodia?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: david90 »

Osobiście nie wyobrażam sobie wyemitowania 10 nagranych wcześniej odcinków we wrześniowym paśmie premier. Nową "Jaką to melodię?" powinni potraktować serio i puścić od 3 września, a odcinki z Janowskim włożyć w wakacyjne pasmo powtórek. Jak można zacząć nową edycję teleturnieju poprzedzając ją kilkoma odcinkami w starym wydaniu. Z dnia na dzień Janowski zamieni się w Norbiego?...
Pozdrawiam serdecznie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teleturnieje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości