[TVP2/TVP1] Jeden z dziesięciu

Rozmawiamy o polskich teleturniejach.
Iluzjonista
Junior
Posty: 1444
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 166

[TVP2/TVP1] Jeden z dziesięciu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Iluzjonista »

Coś niesamowitego, brawo!
9999
Obserwator
Posty: 578
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:54
x 179
x 177

[TVP2/TVP1] Jeden z dziesięciu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 9999 »

"Jeden z dziesięciu" można od dziś oglądać na TVP VOD:

https://vod.tvp.pl/video/-,odc-1125,55725816

Więc teraz już chyba wszystkie programy głównych TVP są tam udostępniane.
Taberski
Obserwator
Posty: 435
Rejestracja: 27 wrz 2018, 4:24
x 96
x 67

[TVP2/TVP1] Jeden z dziesięciu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Taberski »

Dziś grał Piotr Ostafi. Ten z serialu ''Sąd rodzinny''.
I TY TEŻ MOŻESZ PRZYWALIĆ W TVP I KURSKIEGO
kacper943819
Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 25 sie 2021, 7:37
x 17
x 11

[TVP2/TVP1] Jeden z dziesięciu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper943819 »

Jak dla mnie, udostępnianie odcinków "1z10" w Internecie (oczywiście po emisji), to dobra decyzja. Zawsze zastanawiałem się, dlaczego wcześniejszych serii (tych realizowanych pewnie według wcześniejszych umów) nie ma na VOD. Ostatnio pod na FB w jednym z komentarzy, przeczytałem że to produkcja nie za bardzo chciała zgodzić się na udostępnianie odcinków, z uwagi na powtarzanie się pytań...
Awatar użytkownika
Pzet
Junior
Posty: 1055
Rejestracja: 24 sty 2011, 9:54
x 182

[TVP2/TVP1] Jeden z dziesięciu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pzet »

Zwycięzca 1. odcinka miał naprawdę dużą szansę, by osiągnąć maksymalną liczbę 803 punktów. Gdyby nie ta głupia pomyłka przy pytaniu o kłobuk i fedorę, to myślę, że udałaby mu się ta sztuka.
TheLuckySeven
Użytkownik
Posty: 212
Rejestracja: 01 maja 2019, 17:11
x 18
x 53

[TVP2/TVP1] Jeden z dziesięciu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TheLuckySeven »

kacper943819 pisze: 07 wrz 2021, 8:30 Jak dla mnie, udostępnianie odcinków "1z10" w Internecie (oczywiście po emisji), to dobra decyzja. Zawsze zastanawiałem się, dlaczego wcześniejszych serii (tych realizowanych pewnie według wcześniejszych umów) nie ma na VOD. Ostatnio pod na FB w jednym z komentarzy, przeczytałem że to produkcja nie za bardzo chciała zgodzić się na udostępnianie odcinków, z uwagi na powtarzanie się pytań...
Możliwe, że też chodziło o duże koszta, które formatodawca wymagał za udostępnianie odcinków na VOD
Alek1224
Thinker
Posty: 5528
Rejestracja: 03 lut 2016, 11:01
x 82
x 514

[TVP2/TVP1] Jeden z dziesięciu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alek1224 »

Myślę że to że są odcinki na VOD wynika ze zmian będących pokłosiem kwietniowego kryzysu. Obecnie jako producent widnieje Agencja Kreacji Rozrywki i Oprawy TVP, zaś Euromedia jest producentem wykonawczym. Wcześniej obie funkcje pełniła Euromedia.
Kacper.m
Poster
Posty: 1685
Rejestracja: 09 lis 2016, 17:05
x 541
x 230

[TVP2/TVP1] Jeden z dziesięciu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kacper.m »

Dla kontrastu, dziś zwycięzca miał... 61 punktów.
Radio: 357 [patron] | newonce | Nowy Świat | RMF24 | BBC Radio 1/5/6/WS
Podcasty: Raport o stanie świata | Podcastex | Dział Zagraniczny | Imponderabilia
Fan premier
Użytkownik
Posty: 74
Rejestracja: 12 sie 2020, 6:51
x 8

[TVP2/TVP1] Jeden z dziesięciu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fan premier »

W dzisiejszym odcinku doszło do ciekawej sytuacji. Padł remis po 261 punktów i na listę zwycięzców wpisano dwóch panów. Oprócz tego wszyscy trzej finaliści zdobyli ostatecznie ponad 200 punktów.
Awatar użytkownika
Pzet
Junior
Posty: 1055
Rejestracja: 24 sty 2011, 9:54
x 182

[TVP2/TVP1] Jeden z dziesięciu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pzet »

To był fenomenalny finał! Nie pamiętam sytuacji, aby na koniec wszyscy zawodnicy mieli ponad 200 punktów. I fajnie, że mamy dwóch zwycięzców. Przy takim poziome rozgrywki naprawdę szkoda, gdyby zwycięzca był jeden.
kacper943819
Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 25 sie 2021, 7:37
x 17
x 11

[TVP2/TVP1] Jeden z dziesięciu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper943819 »

O tak, dzisiejszy odcinek oglądało się świetnie. W takich sytuacjach żałuję, że wszyscy finaliści nie mogli zostać nagrodzeni zwycięstwem i awansem do Wielkiego Finału. Ogólnie, ta 125. seria programu jest jakaś wyjątkowa. Zaczęło się od kosmicznego wyniku p. Tomasza, drugi zawodnik na liście zwycięzców, też ma bardzo dużo punktów (chyba coś w okolicy 340-350), wiele finałów kończy się tak, że wyczerpuje się pula pytań p. Tadeusza i zawodnicy kończą zmagania z bardzo dobrymi wynikami. I dzisiaj jeszcze ten remis (trzeci uczestnik finału też miał chyba ponad 200 punktów). Ciekawe, ile punktów będzie potrzeba, żeby dostać się do finału tej wyjątkowej edycji. A na sam Wielki Finał już zacieram ręce. To będzie prawdziwa uczta :)
Dumny patron najlepszego radiowego adresu na świecie, mający obsesję na punkcie radia, teleturniejów i sportu, student dziennikarstwa.
Taberski
Obserwator
Posty: 435
Rejestracja: 27 wrz 2018, 4:24
x 96
x 67

[TVP2/TVP1] Jeden z dziesięciu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Taberski »

Ale chwileczkę. Mam zastrzeżenia co do zasad listy zwycięzców przy remisie. Obaj powinni być na jednym miejscu a nie na dwóch. Bo to jeden odcinek. Pan Tadeusz zawsze mówi ile trzeba aby być pewnym udziału w Wielkim Finale ale co jak będzie remis w którymś odcinku? Przy takim zapisie ten kto niby miałby pewny finał by nagle z tego finału wypadł.
I TY TEŻ MOŻESZ PRZYWALIĆ W TVP I KURSKIEGO
DAWIDKI
Junior
Posty: 924
Rejestracja: 20 lip 2009, 14:34
x 227
x 162

[TVP2/TVP1] Jeden z dziesięciu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DAWIDKI »

Zawsze p. Sznuk mówi "aby być pewnym Wielkiego Finału trzeba uzyskać minimum...". Nigdy nie używał słowa "dokładnie".
Taberski
Obserwator
Posty: 435
Rejestracja: 27 wrz 2018, 4:24
x 96
x 67

[TVP2/TVP1] Jeden z dziesięciu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Taberski »

No właśnie. Ale to minimum może okazać się niewystarczające jeśli w jednym z kolejnych odcinków padnie remis.
I TY TEŻ MOŻESZ PRZYWALIĆ W TVP I KURSKIEGO
Awatar użytkownika
Pzet
Junior
Posty: 1055
Rejestracja: 24 sty 2011, 9:54
x 182

[TVP2/TVP1] Jeden z dziesięciu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pzet »

Poziom tej edycji jest niesamowity. Już teraz na 3 odcinki przed Wielkim Finałem 7 pierwszych miejsc to wyniki powyżej 200 punktów, a dziesiąty wynik to 142. Co ciekawe Tomasz Orzechowski i Jerzy Grygiel, zawodnicy z dwóch pierwszych miejsc, spotkali się już kiedyś w Wielkim Finale w 2016 r. Grygiel wtedy wygrał, a Orzechowski zdobył najwyższą liczbę punktów.
https://www.tvp.pl/rozrywka/teleturniej ... ith_video=
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teleturnieje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości