Strona 1 z 44

[TVP2/TVP1] Postaw na milion

: 30 sty 2011, 20:52
autor: Trzeciak
Jak wiadomo od marca w soboty o 19:05 TVP2 będzie emitowała nowy teleturniej "Postaw na milion", gdzie główną nagrodą będzie milion złotych. Program poprowadzi Łukasz Nowicki (znany już z "Pytania na śniadanie" i zapowiedzi TVP1 jako lektor). Od wczoraj na TVP2 emitowany jest spot, gdzie Łukasz Nowicki na początku znajduje się w ciemnym pomieszczeniu, na stole widać milion złotych w gotówce, która będzie służyć graczom do grania. Po tym jak Nowicki mówi "Milion od zaraz już wkrótce tylko w Dwójce" studio się rozświetla (scenografia wzorowana na oryginalnej wersji programu), widać entuzjastycznie reagującą publiczność i logo programu, a na górze "wyskakujące" logo TVP2.

Aby zgłosić się do teleturnieju trzeba przesłać e-maila na adres [email protected] z prośbą o przesłanie formularza zgłoszeniowego. "Fizyczne" castingi do programu odbędą się w lutym. Możliwe, że w pierwszej kolejności producent zaprosi do programu osoby, które brały udział w teleturniejach produkcji Endemol Polska (m. in. "Dzieciaki górą") oraz ich znajomych, a taką sytuację mieliśmy już w "Gilotynie".

[TVP2] Postaw na milion

: 30 sty 2011, 20:56
autor: Direct
Mnie bardzo ciekawi, jak Łukasz Nowicki sprawdzi się jako gospodarz teleturnieju.
Z tego, co widziałem, to w "Pytaniu Na Śniadanie" idzie mu całkiem nieźle, więc jestem dobrej myśli :).

[TVP2] Postaw na milion

: 31 sty 2011, 6:04
autor: matik
Sądze że Ł.Nowicki poradzi sobie w tej roli

[TVP2] Postaw na milion

: 31 sty 2011, 7:37
autor: yandex
On jak on ale czy ten teleturniej przetrwa, bo ogólnie tvp2 z teleturniejami od czasów Wielkiej gry i Jeden z dziesięciu słabo stoi. Ogólnie nasza tvp nie ma pomysłów na teleturnieje.

[TVP2] Postaw na milion

: 31 sty 2011, 15:32
autor: Trzeciak
yandex pisze:On jak on ale czy ten teleturniej przetrwa, bo ogólnie tvp2 z teleturniejami od czasów Wielkiej gry i Jeden z dziesięciu słabo stoi.
Nie tak słabo. "Tak to leciało" i "Gilotyna" są z powodzeniem emitowane na TVP2.
yandex pisze:Ogólnie nasza tvp nie ma pomysłów na teleturnieje.
A od kiedy TVP jest od "wymyślania" teleturniejów? Od tego są producenci i inne kraje. Z resztą polskie pomysły marnie wypadają na naszym rynku medialnym, i to nawet nie jest wina TVP, tylko tak po prostu jest.

[TVP2] Postaw na milion

: 05 lut 2011, 12:42
autor: piciu
Widziałem przed chwilką w TVP2 zapowiedź tego teleturnieju. Studio prezentuje się okazale.

[TVP2] Postaw na milion

: 05 lut 2011, 23:40
autor: Trzeciak
http://www.facebook.com/pages/Postaw-na ... 1077789044 - w czwartek pod tym adresem ruszył profil programu na Facebooku. Na nim są informacje o zgłoszeniach do programu. Wkrótce powinna ruszyć także strona internetowa.

Warto także dodać, że nagrania pierwszych odcinków programu odbyły się w ostatnim tygodniu stycznia. Do castingów poprzez e-maile zostali zaproszone osoby, które brały udział już w wcześniejszych produkcjach Endemolu Polska, czyli m. in. teleturnieju "Dzieciaki górą!". Castingi odbędą się drogą internetowo-SMS-ową.

Program nagrywany jest w Krakowie. Jego premiera 5 marca o 18:50 na TVP2.

[TVP2] Postaw na milion

: 09 lut 2011, 20:57
autor: Trzeciak
Zgodnie z zapowiedziami dziś pod adresem postawnamilion.tvp.pl ruszyła oficjalna strona programu. Warto także dodać, że Łukasz Nowicki podczas czołówki teleturnieju będzie także lektorem - podczas przedstawiania programu powie tradycyjną kwestię "Program poprowadzę... ja, Łukasz Nowicki).

[TVP2] Postaw na milion

: 12 lut 2011, 23:00
autor: Trzeciak
Od dziś TVP2 emituje drugą zapowiedź nowego teleturnieju połaczoną z informacją o eliminacjach do teleturnieju (w zapowiedzi jest informacja, że aby się zgłosić do programu trzeba odwiedzić stronę internetową postawnamilion.tvp.pl). W spocie są fragmenty czołowki nowego teleturnieju oraz fragmenty brytyjskiej edycji programu.

[TVP2] Postaw na milion

: 26 lut 2011, 21:09
autor: Trzeciak
Do emisji pierwszego odcinka teleturnieju został już tylko tydzień, tymczasem TVP2 puszcza zapowiedzi teleturnieju z fragmentami polskiej wersji programu. Słychać jak pary mówią "to nie jest złotówka", czy "jesteś niepoważna". Widać także pieniądze wpadające do ochroniarzy - i to dosłownie.

A Endemol na swojej stronie internetowej umieścił taki opis teleturnieju:
Endemol.pl pisze:Postaw na milion to gra w zgranym duecie, a co dwie głowy to nie jedna. Tu liczy się nie tylko wiedza ale i osobowość.

Przed zawodnikami leży prawdziwy milion złotych w 40 paczkach po 25 tysięcy każda. 30 kilogramów pieniędzy!!! Sam widok takiej sumy wyzwala ogromne emocje. Para, która wygra cała kwotę, otrzyma solidną walizkę i opuści studio w towarzystwie ochroniarzy.

Najpierw jednak trzeba odpowiedzieć na 8 pytań, które przede wszystkim zmuszają do dyskusji, wymagają procesu myślowego, dotyczą raczej względnej niż absolutnej wiedzy

Gra toczy się wokół urządzenia z czterema zapadniami. Przy każdym pytaniu zawodnicy muszą własnoręcznie przesuwać pieniądze na zapadnię odpowiadającą właściwej ich zdaniem odpowiedzi.

Podczas minuty przeznaczonej na odpowiedź gracze mogą przemieszczać pieniądze według uznania, aż do zatrzymania czasu. Później Prowadzący odkrywa po kolei złe odpowiedzi, aż na pulpicie zostanie tylko jedna zamknięta zapadnia. Każde kolejne pytanie wywołuje coraz większe emocje.

Ale mimo wszystko szanse na utrzymanie dużej sumy pieniędzy do końca rozgrywki są ogromne! Pamiętajcie najmniejsza wygrana to 25 tysiące złotych!!! To wciąż bardzo dużo pieniędzy!

[TVP2] Postaw na milion

: 01 mar 2011, 9:14
autor: Direct
To najbardziej wyczekiwany przeze mnie program tej wiosny. Na szczęście 5 marca już za 4 dni :).

[TVP2] Postaw na milion

: 04 mar 2011, 18:08
autor: Trzeciak
Fundatorem nagród w programie będzie Totalizator Sportowy (znany pod marką "Lotto"). To właśnie ciężarówki z logiem "Lotto" w czołówce programu będą wozić pieniądze do programu. Nic dziwnego. W końcu TS ma podpisane umowy z TVP i Endemolem (producentem programu).
.
Dziś także podczas "Gilotyny" Roman Czejarek promował "Postaw na milion" zapraszając osobiście. Dwukrotnie puszczano spot promujący program. Co ciekawe "Gilotyna" jest produkcji Mastiff Media Polska, chyba, że chodzi o to, żeby zaprosić po "Postaw na milion" na "Bitwę na głosy", która jest produkcji Mastiff.

[TVP2] Postaw na milion

: 05 mar 2011, 18:04
autor: Trzeciak
Już za godzinę startuje jeden z największych teleturniejów w historii telewizji pt. "Postaw na milion". Na YT można już zobaczyć zapowiedź dzisiejszego odcinka teleturnieju, w którym wystąpią dwie pary: http://www.youtube.com/watch?v=Fr8_FBHo ... r_embedded.

Pierwsza seria programu liczyć będzie 13 odcinków, a więc ostatni odcinek tej serii (jeżeli dobrze pójdzie) ujrzymy 28 maja. Tą fraze w nawiasie celowo napisałem, bo ostatnie trzy sezony w telewizji pokazały, że wszystko się może zdarzyć.

[TVP2] Postaw na milion

: 05 mar 2011, 19:53
autor: matik
Jesteśmy już po pierwszym odcinku. Program godny uwagi. Naprawdę! Polecam

[TVP2] Postaw na milion

: 05 mar 2011, 19:59
autor: Direct
Bardzo udana produkcja, po prostu 10/10. Do Łukasza Nowickiego też nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Świetnie sobie poradził.
Polecam wszystkim "Postaw na Milion" :).