[TVP2] Koło Fortuny

Rozmawiamy o polskich teleturniejach.
Pepek94
Obserwator
x 3
Kontakt:

[TVP2] Koło Fortuny

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pepek94 »

Tak jak wspominali w poprzedniej stronie @rafik i @N-O-R-O-N to "Familiada" pomogła. Oznacza to prawie czterokrotny wzrost udziału w porównaniu do "Sondy 2".
Wielki fan mediów publicznych, zwłaszcza TVP i PR.
DVB-T: Święty Krzyż (MUX 1/2/3)
Nie dla logotypów ekranowych w czasie bloków reklamowych.
#StopZawyżaniu
Anglojęzyczny blog o cyfrowej radiofonii (i nie tylko): https://eudigitradio.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 120
x 252

[TVP2] Koło Fortuny

Post autor: Direct »

Zastanawia mnie pole "500?". Za Tyńca, gdy gracz zdecydował się je odkryć i był tam bankrut, to odkrywano od razu również drugie takie samo pole, gdzie była nagroda. Dziś okryli bankruta, a drugie pole "500?" zostało na kole z pewną nagrodą. Chyba, że wycięli ten moment odkrywania na montażu lub pod oboma może być to samo.

Ponadto dziś chyba było mniej klaskania w czasie kręcenia kołem, a koło jakby lżej się kręciło, bo chyba odsunęli je nieco od wskaźników. A może zawodnicy silniejsi ;).

Ogólnie dzisiaj już lepiej, ale wciąż razi to jasne studio i eksponowanie mało urodziwego sufitu. Zabrakło również jakichś fajerwerków po wygranej w finale. Trzy dodatkowe kolorowe światła na podłodze z tej okazji to za mało.
Pozdrawiam, Direct
mariupol23
Użytkownik

[TVP2] Koło Fortuny

Post autor: mariupol23 »

Mi się z kolei "rzucił w uszy" jeden gość z publiczności, który kibicował (wszystkim), jakby miał już trochę wypite :D Do tego na plus podkład muzyczny, który leci podczas pokazywania się liter w rundzie startowej i muzycznej.
Sashenka
Obserwator
x 111
x 4

[TVP2] Koło Fortuny

Post autor: Sashenka »

Obejrzałam dwa odcinki (pierwszy przez przypadek, dokładnie tak, jak tu ktoś już pisał: obiad u rodziców z „Familiadą” w tle i pozostała włączona Dwójka) – nu i chwatit.

Scenografia nie podoba mi się wcale, ale słyszałam opinie, że takie właśnie są teraz trendy.

Części taneczno-wokalne są moim zdaniem zupełnie od czapy; bardziej na miejscu byłyby jakieś dodatkowe zagadki słowne.

Hasła w formie pytań – dziwadło.

Brzozowski – myślałam, że będzie gorzej, ale naprawdę dziwne, iż zatrudniono akurat jego. Nie przeszkadza mi jako piosenkarz, bo go po prostu nie słucham (znam tylko „Tak blisko” i piosenkę pod napisy w serialu, chyba „Na dobre i na złe”, ale głowy nie dam; kojarzę go też z programu „Ugotowani”). Natomiast mając do dyspozycji tylu młodych, sympatycznych aktorów czy dziennikarzy (lub nawet niekoniecznie młodych) bez wad wymowy, zatrudnić sepleniącego (sic!) piosenkarza? To już chyba wolałabym Karolaka w tej roli, przynajmniej nie byłoby tak sztucznie. :-D A na serio to wybrałabym kogoś, kto się jeszcze nie kojarzy widzom z konkretną rolą.

Izabella Krzan bardzo ładna, wygląda na niegłupią i pasuje do „odsłaniania” literek (choć to chyba w dzisiejszych czasach komputer robi), ale też mówi jakoś dziwnie. Mimo to wydaje mi się najmocniejszym punktem programu.

Oklaski i inne odgłosy publiczności – żenada.

Generalnie może Brzozowski się wyrobi i całość się rozkręci, ale to zdecydowanie nie dla mnie.
Memorex_94
Poster
x 4
x 90

[TVP2] Koło Fortuny

Post autor: Memorex_94 »

Sashenka pisze:Obejrzałam dwa odcinki (pierwszy przez przypadek, dokładnie tak, jak tu ktoś już pisał: obiad u rodziców z „Familiadą” w tle i pozostała włączona Dwójka) – nu i chwatit.

Scenografia nie podoba mi się wcale, ale słyszałam opinie, że takie właśnie są teraz trendy.

Części taneczno-wokalne są moim zdaniem zupełnie od czapy; bardziej na miejscu byłyby jakieś dodatkowe zagadki słowne.

Hasła w formie pytań – dziwadło.

Brzozowski – myślałam, że będzie gorzej, ale naprawdę dziwne, iż zatrudniono akurat jego. Nie przeszkadza mi jako piosenkarz, bo go po prostu nie słucham (znam tylko „Tak blisko” i piosenkę pod napisy w serialu, chyba „Na dobre i na złe”, ale głowy nie dam; kojarzę go też z programu „Ugotowani”). Natomiast mając do dyspozycji tylu młodych, sympatycznych aktorów czy dziennikarzy (lub nawet niekoniecznie młodych) bez wad wymowy, zatrudnić sepleniącego (sic!) piosenkarza? To już chyba wolałabym Karolaka w tej roli, przynajmniej nie byłoby tak sztucznie. :-D A na serio to wybrałabym kogoś, kto się jeszcze nie kojarzy widzom z konkretną rolą.

Izabella Krzan bardzo ładna, wygląda na niegłupią i pasuje do „odsłaniania” literek (choć to chyba w dzisiejszych czasach komputer robi), ale też mówi jakoś dziwnie. Mimo to wydaje mi się najmocniejszym punktem programu.

Oklaski i inne odgłosy publiczności – żenada.

Generalnie może Brzozowski się wyrobi i całość się rozkręci, ale to zdecydowanie nie dla mnie.
1. Piosenke do Na Dobre spiewa wokalista zespołu IRA.

2. Akurat hasło zagadki dla mnie bardzo dobre, tylko mogłyby być nieco trudniejsze by ciężej te 500 zł wygrać.

3. Juz bym wolał zniknięcia rundy muzycznej która jest całkowicie zbędna.

4. Czy miss Mówi dziwnie? Może ma małą wadę, ale potrafi w miarę się wysławiac i jak widać nie musi tylko ładnie wyglądać.

5. Oklaski to jedyne z czym się zgadzam, ale najlepsze i tak są brawa przy stopie i bankurcie. :D
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 776
x 2236

[TVP2] Koło Fortuny

Post autor: pulkownik »

Memorex_94 pisze: 1. Piosenke do Na Dobre spiewa wokalista zespołu IRA.
Bzdura, pierwszą piosenkę śpiewała Jurksztowicz, drugą, od 2011 roku, Brzozowski. Gadowski z IRY śpiewał utwór, ale do "Egzaminu z życia".
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 74
x 2106

[TVP2] Koło Fortuny

Post autor: wiatriwoda »

Dwie sprawy. Widzę, że leci teraz powtórka MjM, pewnie osiąga ona dobre wyniki, tym samym będzie KF ciągnęła do góry.

Po drugie, dziś w RMF usłyszałem promocję KF, zaprosili dziś na 14.40 :lol: Na pewno widzowie się zdziwili :)
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
x 15
x 28

[TVP2] Koło Fortuny

Post autor: PPM »

W dzisiejszym bankrucie który padł już drugi raz nie było oklasków i muzyki :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 74
x 2106

[TVP2] Koło Fortuny

Post autor: wiatriwoda »

Oglądam pierwszy raz od początku. Co jest najgorsze? Oklaski praktycznie cały czas i śpiewający Brzozowski ni z gruszki ni z pietruszki jakąś piosenkę i to jeszcze marnie śpiewa.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 423
x 1024

[TVP2] Koło Fortuny

Post autor: Medyk24 »

Przy piosence Bednarka coś tam pofałszował do tego te bezsensowne pląsy, totalnie niepasujący i niepotrzebny element programu.
"W czasach powszechnego fałszu mówienie prawdy jest aktem rewolucyjnym"

POZDRAWIAM, Medyk24
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
x 15
x 28

[TVP2] Koło Fortuny

Post autor: PPM »

Dziś nie było hasła w formie pytania a myślałem, że to będzie stały element. Póki co tylko jeden finał wygrany a dziś do wygrania było 8000 ale znowu nie było kartki w kopercie Czyżby emisja była pomieszana?
Memorex_94
Poster
x 4
x 90

[TVP2] Koło Fortuny

Post autor: Memorex_94 »

Pewnie idą, nie po kolei, no chyba, że będą czasem w kopertach, czasem kartka na pół, ale to wtedy mało profesjonalne.
Damianou18
Activist
x 250
x 47

[TVP2] Koło Fortuny

Post autor: Damianou18 »

Nowy sezon Kola, jak widziałem dzisiaj na mieście, to reklamuja nawet na autobusach. Zdjecie Brzozowskiego i Krzan i ze emisją od 10 września, bez wiekszych szczegolow.
Parowka09
VIP Expert
x 449
x 38

[TVP2] Koło Fortuny

Post autor: Parowka09 »

PPM pisze:Czyżby emisja była pomieszana?
To jak w "Milionerach" ;). Najlepsze odcinki pewnie będą w niedzielę o 14:40.
dida12314
VIP Expert
x 1
x 43

[TVP2] Koło Fortuny

Post autor: dida12314 »

Na polach gdzie jest 500zł z pytajnikiem to pod spodem kwota jaka się znajduje to 5.000zł. Wnioskuję po tym, że na stronie VOD TVP jak weźmie się odcinki Koła Fortuny to jest obrazek jak Brzozowski trzyma bankruta i owe 5.000zł
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teleturnieje”