[TVP2] Koło Fortuny

Rozmawiamy o polskich teleturniejach.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 504
x 1260

[TVP2] Koło Fortuny

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Dzisiejszy odcinek widać, że ze wcześniejszej sesji nagrań, bo w czasie kręcenia koła świecą się wszystkie wskaźniki.
POZDRAWIAM > Medyk24
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2278

Re: [TVP2] Koło Fortuny

Post autor: wiatriwoda »

Dziś z hasłem to przesadzili, "osobistego narzeczonego " :P
Awatar użytkownika
rafik
VIP Expert
x 105
x 61
Kontakt:

[TVP2] Koło Fortuny

Post autor: rafik »

Pobyt w SPA w kopercie był :) A poza tym pan wygrał 8 300 zł, bo pobytu nie wygrał.

No, zdecydowana przesada. Osobistego nie powinno być.
Dziękuję, że przeczytałeś/aś mój post :) Jeżeli chcesz, odpisz :)
[ Spoiler ]
dida12314
VIP Expert
x 2
x 58

[TVP2] Koło Fortuny

Post autor: dida12314 »

Tylko czekać, aż hasło finałowe nie będzie się mieścić na tablicy. :-D
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 18
x 199
Kontakt:

[TVP2] Koło Fortuny

Post autor: Poland »

Trzeciak pisze:Właściwie, to już od 24 września. :)
Specjalnie zapytałem się Dwójki na Facebooku w tej sprawie. Stacja zaprzecza twoim doniesieniom - tym samym nic się nie zmienia.
Poland - Aktywnie najlepszy!
dida12314
VIP Expert
x 2
x 58

[TVP2] Koło Fortuny

Program dla prasy to potwierdza - 29 września ma być wyemitowany wczorajszy odcinek, w którym padła główna nagroda.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3260
x 1440

[TVP2] Koło Fortuny

Post autor: Trzeciak »

Poza tym ramówka cennikowa do końca października także potwierdza piątkowe powtórki.
dida12314 pisze:Tylko czekać, aż hasło finałowe nie będzie się mieścić na tablicy. :-D
Już za Pijanowskiego zdarzyła się taka sytuacja. Było hasło np. "Olimpijskie Przygotowania Reprezentacji Bokserskiej". :)

Nagrody na finałowym kole to dosłownie śmiech na sali. Uczestnik dziś miał w kopercie pobyt w luksusowym hotelu z SPA, a wygrał tyle pieniędzy (ponad 8 tysięcy złotych), które spokojnie na kilka takich tygodniowych pobytów starczą. Widać, że sponsorzy powątpiewając w powodzenie reaktywacji programu niezbyt łożyli na nagrody. Zresztą podobno tak samo było z próbą reaktywacji "Idź na całość!" w TV4, która skończyła się niepowodzeniem.
Pozdrawiam, Trzeciak
dida12314
VIP Expert
x 2
x 58

[TVP2] Koło Fortuny

Dlatego zamiast 6 odcinków w tygodniu wolałbym 2 w weekendy po Familiadzie i z nagrodami takimi jak za Tyńca, a może większymi. :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3260
x 1440

[TVP2] Koło Fortuny

Post autor: Trzeciak »

Za czasów Tyńca na małym kole taka nagroda została wzbogacona o kilka innych, by ich wartość przekroczyła 10 tys. złotych. A sam pobyt w SPA był także na dużym kole.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 504
x 1260

[TVP2] Koło Fortuny

Post autor: Medyk24 »

Poland pisze:
Trzeciak pisze:Właściwie, to już od 24 września. :)
Specjalnie zapytałem się Dwójki na Facebooku w tej sprawie. Stacja zaprzecza twoim doniesieniom - tym samym nic się nie zmienia.
Wiadomo, że nie przyznają się do piątkowych powtórek i nadal pewnie będą zapowiadać emisję 6 razy w tygodniu i w czwartki prowadzący zaproszą normalnie na "jutro o 16:30".

.
POZDRAWIAM > Medyk24
dida12314
VIP Expert
x 2
x 58

[TVP2] Koło Fortuny

Trzeciak pisze:Za czasów Tyńca na małym kole taka nagroda została wzbogacona o kilka innych, by ich wartość przekroczyła 10 tys. złotych. A sam pobyt w SPA był także na dużym kole.
Kiedyś za Tyńca to nawet wycieczki zagraniczne były, skuter, sieć rybaka za 5 tys. złotych. Te nagrody które są obecnie to śmiech na sali.
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
x 19
x 40

[TVP2] Koło Fortuny

Post autor: PPM »

Kolejny profil teleturnieju na Facebooku i kolejny raz myślę, że to nieoficjalny.

https://www.facebook.com/WProgramie2TVP/

Swoją drogą, jestem w pracy, nie widziałem dzisiejszego odcinka i co mnie podkusiło, żeby tu zaglądać przed obejrzeniem na VOD to nie wiem. Tak na dobrą sprawę, to czekam też kiedy wrzucą piątkowy odcinek z Licheniem.
piksel169
Użytkownik
x 6

[TVP2] Koło Fortuny

Post autor: piksel169 »

Po tygodniu oglądania Koła, jako jego wierny fan, mogę streścić moje zdanie na jego temat krótko: jest o niebo lepiej, niż myślałem.
Jestem bardzo miło zaskoczony charyzmą Brzozowskiego - jak na pierwszy telewizyjny występ w charakterze gospodarza jest naprawdę nieźle. Co prawda czasem się waha, mówi trochę wolnej by wiedzieć, co ma dalej mówić, to jednak jego prezencja jest naprawdę fajna. w porównaniu do Tyńca, który klepał ciągle te same formułki, a gdy ktoś go zagadał, to szybko ze strachu wracał do swojej sztywności. Dobrze, że Brzozowskiego wzięli.

Studio jest takie 7/10, nie jest złe, trendy światowe pokazują, że powraca się do typowo neonowych barw, a jest na pewno schludne i przejrzyste.
Koło jest zdecydowanie lepsze niż w wersji z Tyńcem, jego dźwięk i waga są idealne. Poprzednie koło było zrobione fatalnie i osoby poniżej 170cm wzrostu miały ogromny problem z jego zakręceniem.

Realizacja i montaż jeszcze szwankują, to wszystko jeszcze musi się dograć, jeszcze dużo rzeczy będzie poprawianych. Brawa przy Kole to też bardzo dobra decyzja na wzór wielu wersji zagranicznych, w tym USA, gdyż jeśli by nie klaskali, program by popadł w totalne milczenie. Poza tym to już jest symbol - trzeba to koło jakoś pobudzić :D

Podziw wzbudzają też hasła - są złożone, długie, a forma rundy z zapytaniem, czy muzyką, mnie bardzo miło zaskoczyła. W wersji z Tyńcem hasła były tylko krótkimi, sztywnymi frazami, a jak coś było długie, to tytuł jakiegoś dzieła. Przypominają one też wersję z Pijanowskim.

Natomiast fatalne są niestety nagrody. Co do samego koła to jeszcze są znośne, ale koperty finałowe wołają o pomstę do nieba. Trzeba jednak liczyć na sponsorów i spokojnie odczekać.
Tak samo muzyczne wstawki - dobrze, że zawodnicy to często jajcarze i typowe "dusze towarzystwa", które nie wstydzą się pogadać, pośmiać się - z nimi te wstawki będą wyglądały na jeszcze bardziej spontaniczne, mniej sztuczne. Ale i tak wygląda to fajnie, powiedziałbym "sympatycznie". Zażenowanie mnie nie łapie.

Moim zdaniem reaktywacja była znakomitym pomysłem, ogląda się to przyjemnie i nie "psuje" to ogólnego charakteru teleturnieju. Jeśli można liczyć na progres - niech to robią, a teleturniej będzie po prostu dobry i będzie na siebie zarabiał.
dida12314
VIP Expert
x 2
x 58

[TVP2] Koło Fortuny

Na VOD TVP w końcu dali odcinek z Koloseum w Licheniu :D
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
x 19
x 40

[TVP2] Koło Fortuny

Post autor: PPM »

Dlaczego to koło którym zakręcił dziś Brzozowski na samym początku tak nagle zwolniło? Czy to kwestia montażu? Dziwne to było jak dla mnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teleturnieje”