[TVP2] Koło Fortuny

Rozmawiamy o polskich teleturniejach.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2281

[TVP2] Koło Fortuny

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Ciekawe ile kopert na kole zawiera kwoty poniżej czy włącznie z 10 tys. Czyżby sporo?
bustram
Activist
x 84
x 1531

[TVP2] Koło Fortuny

Post autor: bustram »

Nierozgarniętych zawodników też już zdążyłem zauważyć i nie wiem skąd się bierze to zjawisko. Gość uzbierał w rundzie kupę kasy i koło trzykrotnie do niego wracało ! Gdy już prawie wszystkie literki były odkryte i hasło widoczne jak na tacy to zamiast je odgadnąć poprosił o samogłoskę U, której nie było w haśle (było Ó) i stracił kolejkę ! Aż się we mnie zagotowało, bo to jest niejako obraza inteligencji widza. Ostatnio też widziałem jak gracz znał hasło ale postanowił zakręcić kołem - wykręcił 1000 zł i podał literkę, która występuje 1 raz choć w haśle była też taka, która występowała 2 razy. To chyba lepiej mieć więcej kasy ? A może nie ? A może ja tego teleturnieju nie rozumiem ? :)

Według mnie kwoty w finale są okej, w końcu gracze powinni zbierać kasę przez rundy. A że tego nie robią tylko wolą tracić raz po raz okazje do dużych pieniędzy ? To już ich sprawa... Niektórzy bez problemu mogliby uzbierać w rundzie nawet 10 tys. zł ale wolą marnować sytuacje podając kuriozalne literki i tracąc kolejkę.

Finał a finał to też różnica - jeden ma hasło podane na tacy a drugi praktycznie jest bez szans na odgadnięcie. Także niskie kwoty też są potrzebne, bo zawsze ktoś może się pocieszyć "było tylko 4000 zł, a w rundach wygrałem więcej, jestem i tak zadowolony".
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 140
x 284

[TVP2] Koło Fortuny

Post autor: Direct »

Od dzisiejszego odcinka zmienili też ten okropny dźwięk zegara odliczającego trzy sekundy w 4. rundzie, który do tej pory - nie wiedzieć dlaczego - różnił się od dźwięku używanego do tego samego celu w finale. Teraz są chyba takie same.
Pozdrawiam, Direct
piksel169
Użytkownik
x 6

[TVP2] Koło Fortuny

Post autor: piksel169 »

To był dźwięk wybuchu, dzięki Bogu się zorientowali, że jest coś nie tak. Kwoty w finale oczywiście do zmiany, kwoty poniżej 10k są tragedią jakąś okrutną.

A koło w dodatku nadal trzeszczy... ;) Ale trzeba czekać na zmiany, bo wprowadzają je dość szybko.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 505
x 1260

[TVP2] Koło Fortuny

Post autor: Medyk24 »

Dziś mimo iż odcinek bez gwiazd mamy już świąteczny wystrój studia i nawet pojawiła się już pierwsza świąteczna piosenka na początku.
POZDRAWIAM > Medyk24
Damianou18
Activist
x 337
x 56

[TVP2] Koło Fortuny

Post autor: Damianou18 »

A co to takie duże kwoty juz w I rundzie na kole o.O chyba 2000 złotych nie było wcześniej w tej rundzie :)
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 505
x 1260

[TVP2] Koło Fortuny

Dziś już lepsza kwota w kopercie, bo 20 tyś. złotych i w sumie pan Kazimierz wygrywa 25 000.
POZDRAWIAM > Medyk24
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 140
x 284

[TVP2] Koło Fortuny

Post autor: Direct »

Dziś nie było plansz sponsorskich w trakcie programu.
Pozdrawiam, Direct
parkingowy
Użytkownik

[TVP2] Koło Fortuny

Post autor: parkingowy »

https://vod.tvp.pl/video/kolo-fortuny,odc-93,35069525

Coś bardzo dziwnego w 1 rundzie. Na wideo równo od 7 minuty widać 2000 zł i pole 500? których nie ma w 1 rundzie i tym razem też nie było. Były tylko podczas tego jednego kręcenia. Jak to możliwe?

Równo od 7 minuty
https://vod.tvp.pl/video/kolo-fortuny,odc-93,35069525
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 505
x 1260

[TVP2] Koło Fortuny

Z racji odcinka specjalnego nie ma dziś na kole rzecz jasna pól z nagrodami i niespodziankami.
POZDRAWIAM > Medyk24
Awatar użytkownika
rafik
VIP Expert
x 105
x 61
Kontakt:

[TVP2] Koło Fortuny

Post autor: rafik »

Siódmiak ma wyjąkowe "szczęście" do bankruta :D
Dziękuję, że przeczytałeś/aś mój post :) Jeżeli chcesz, odpisz :)
[ Spoiler ]
Patryk M

[TVP2] Koło Fortuny

Post autor: Patryk M »

W sumie na cel charytatywny poszło 30700 zł. :)
Ostatnio zmieniony 25 gru 2017, 15:21 przez Patryk M, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
rafik
VIP Expert
x 105
x 61
Kontakt:

[TVP2] Koło Fortuny

Post autor: rafik »

Wygrali 15 700 zł w rundach.

Na kole finałowym 15 000 zł.

700 zł na minus. Ale i tak dobrze, że nie 4 tysiące :D 30 700 zł na cel charytatywny do hospicjum w Mławie. Fajnie się oglądało odcinek.
Ostatnio zmieniony 25 gru 2017, 15:20 przez rafik, łącznie zmieniany 1 raz.
Dziękuję, że przeczytałeś/aś mój post :) Jeżeli chcesz, odpisz :)
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 505
x 1260

[TVP2] Koło Fortuny

W dzisiejszym odcinku łącznie wygrano : 30 700 zł: 15 000 (koperta) + 11 600 (Siódmiak po 5 rundach) + 4 100 (Klepacka po 5 rundach).

Zatem generalnie praktycznie 2 razy więcej niż w specjalnych odcinkach "Familiady". :)
POZDRAWIAM > Medyk24
piksel169
Użytkownik
x 6

[TVP2] Koło Fortuny

Post autor: piksel169 »

parkingowy pisze:Coś bardzo dziwnego w 1 rundzie. Na wideo równo od 7 minuty widać 2000 zł i pole 500? których nie ma w 1 rundzie i tym razem też nie było. Były tylko podczas tego jednego kręcenia. Jak to możliwe?
Nic dziwnego - po prostu montażysta z jakiegoś poważnego powodu musiał wykorzystać inne nagranie wyznaczenia tej stawki, bo albo kamera nie zdążyła najechać, albo ktoś przerwał grę podczas kręcenia, albo był jakiś inny problem techniczny. To nie jest 1 z 10, czy Familiada, gdzie można w biegu powtórzyć dany moment gry - tu koło kręci się losowo i w jakimś krytycznym przypadku montażysta albo musiał wybrać inne nagranie wykręcenia danej kwoty pieniędzy (nawet z innego odcinka) albo po prostu ekipa musiała pobawić się kołem sama po programie (przecież zawodniczce tego nie będą kazać xD) i wycelować w tę stawkę, nagrywając to na nowo - przy okazji zapominając, że koło jest ustawione na rundę piątą.
Dowodem na to jest brak pieniędzy i nagrody u gracza z kolorem niebieskim właśnie podczas tego kręcenia, a wtedy miał on niespodziankę na blacie, oraz 300zł w portfelu. Najwyraźniej ekipa musiała dograć ten moment. Nie chcę mi się patrzeć na inne kręcenia, ale może tez wykorzystali inne, z innej rundy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teleturnieje”