[TVP2] Koło Fortuny

Rozmawiamy o polskich teleturniejach.
Memorex_94
Poster
x 4
x 96

[TVP2] Koło Fortuny

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Memorex_94 »

Tylko kiedyś to było zależne od sytuacji, zazwyczaj kiedy ktoś wygrywał rundę, albo wykręcił wysoką stawkę na kole. Zresztą w każdym teleturnieju tak było, w takich "Milionerach" to piski przed 32 tysiącami były anomalia nie mówiąc o wyciu przy przedstawianiu zawodników, podobnie tu. Nie ma literki a wyją jakby ktoś wykręcił 50 tys. Albo kiedy jest bankrut to jakby nie dzingiel z bankrutem to nie raz myślałbym, że ktoś wykręcił z 3000.

Co do znaczników to się zgadzam. W szczególności ten środkowy. Czasem się tak zatnie się koło wręcz płynie przez nie i to może wypaczyc zakrecenie uczestnika. Dziwne, że w tamtej transzy chyba to olali bo to juz z dobre kilka odcinków tak wygląda.
dida12314
VIP Expert
x 1
x 54

[TVP2] Koło Fortuny

Post autor: dida12314 »

Teraz żałuję, że we wrześniu jak dostałem info o castingu w Poznaniu to nie pojechałem. :D

Dzisiaj w finale w kopercie był samochód. Tylko zawodnik zamiast "Pańskie oko konia tuczy" powiedział "Cielskie...". Jedno słowo dzieliło zawodnika od samochodu. Mimo wszystko wygrał 4 tysiące + deskorolkę i głośnik Bluetooth.
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
x 17
x 30

[TVP2] Koło Fortuny

Post autor: PPM »

Ogromnie żal mi dzisiejszego uczestnika. Nie wyobrażam sobie co On sam czuje... Niestety takie jest ryzko gdy bierze się udział w teleturniejach.
dida12314
VIP Expert
x 1
x 54

[TVP2] Koło Fortuny

Litery swoje wybrał dobre, ale co mu przyszło do głowy mówiąc "cielskie" zamiast "pańskie". Ale tak jak pisze poprzednik - jest takie ryzyko i trzeba je wziąć pod uwagę... ;)
men89
Użytkownik

[TVP2] Koło Fortuny

Post autor: men89 »

Byłem bardzo ciekawy co napiszecie po emisji dzisiejszego odcinka :). Fajnie, że nie zjechaliście mnie z góry do dołu, bo sam wystarczająco dałem sobie popalić :). Co mną kierowało że odpowiedziałem "Cielskie" zamiast "Pańskie": stres, przejęzyczenie (skojarzenie koń --> cielak --> BANG "cielskie") i brak wiary w siebie po przegranych rundach "kto pierwszy ten lepszy". Druga sprawa to w telewizji zupełnie inaczej widać tablicę niż w studio. Jak się tam stoi widać ją bardziej pod kątem.
Niemniej jednak w mojej opinie udział w programie jest dużym wyzwaniem ale warto stawić temu czoła.
Rafał i Iza są świetnymi ludźmi, z którymi miło się rozmawia, nie można oczywiście zapomnieć o osobach które współtworzą ten program: Brawa dla nich.
Podsumowując, wielka szkoda że nie udało mi się zdobyć samochodu ale tak naprawdę poszedłem tam z niczym a wyszedłem z kasą i niespodzianką ;).
Chciałbym także wam serdecznie podziękować bo przeczytałem wiele ciekawych rzeczy czytając to forum. Również jeśli ktokolwiek byłby zainteresowany aby dowiedzieć się jak przygotowywałem się do programu to z chęcią pomogę lub odpowiem na pytania ;).
dida12314
VIP Expert
x 1
x 54

[TVP2] Koło Fortuny

Deskorolka przetestowana? Możesz chociaż powiedzieć z jakiej firmy jest tak deskorolka i ten głośnik co wygrałeś? :)
men89
Użytkownik

[TVP2] Koło Fortuny

Post autor: men89 »

Przetestowana :), Wolałbym nie zdradzać firmy, nie mniej jednak ceny tej deskorolki oscylują w przedziale 700zł-900zł.
Wysłałem zgłoszenie, 2 tygodnie czekałem na zaproszenie na casting, później miesiąc na telefon z informacją o nagraniu.
Awatar użytkownika
mi8sp1590Priv
Obserwator
x 57
x 62

[TVP2] Koło Fortuny

Post autor: mi8sp1590Priv »

Gratuluję udziału, dobra gra - szkoda, że się nie udało wygrać głównej nagrody.
Cieszy też fakt, że coraz więcej osób z forum bierze udział w teleturniejach! :)
Michał
Awatar użytkownika
Skarlet
Użytkownik

[TVP2] Koło Fortuny

Post autor: Skarlet »

men89 pisze:Przetestowana :), Wolałbym nie zdradzać firmy, nie mniej jednak ceny tej deskorolki oscylują w przedziale 700zł-900zł.
Wysłałem zgłoszenie, 2 tygodnie czekałem na zaproszenie na casting, później miesiąc na telefon z informacją o nagraniu.
Miło Cię tu widzieć, nie ma chyba co rozpamiętywać finału, bo wynik i tak jest świetny. Także gratulacje i szacunek za odwagę!
Mnie natomiast ciekawi temat samego zgłoszenia tzn. jak to powinno wyglądać i od czego w sumie zależy jego powodzenie?
Czarli02
Użytkownik
x 1

[TVP2] Koło Fortuny

Post autor: Czarli02 »

Wiem co czujesz... Mój "stół z POŁYMAWANYMI nogami" chodzi za mną do tej pory - nawet na YT ktoś wstawił... :D
O tym stresie to wiedzą tylko ci, którzy stali w studiu przed tym kołem... Może trza było 40 ml koniaczku w bufecie sobie zaaplikować...???
Było - minęło.
Zapodział mi się gdzieś regulamin - może ktoś wie po jakim czasie można ponownie stanąć do castingu?
Pzdr!
Anetaw
Użytkownik
x 1

[TVP2] Koło Fortuny

Post autor: Anetaw »

@czarli02 ja mam regulamin, ale tam nie ma zapisu kiedy można tylko taki: "Osoby, które już raz uczestniczyły w teleturnieju „Koło Fortuny” lub w innych konkursach telewizyjnych mogą wziąć udział w Teleturnieju tylko za zgodą Producenta. "

p.s/ jak długo czeka się na wypłatę wygranej gotówki? :P
Czarli02
Użytkownik
x 1

[TVP2] Koło Fortuny

Post autor: Czarli02 »

Mój odcinek był emitowany 4 grudnia i ciągle czekam... Też to było gdzieś w regulaminie chyba, ale nie mam już, niestety.
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
x 17
x 30

[TVP2] Koło Fortuny

Post autor: PPM »

Kolejny samochód w kopercie i niestety nie wygrany. Warto dodać, że samochód w kopercie był zaledwie dwa dni temu.
Dziś uczestnik odpowiedział "PORADNIA ZDROWEGO ŻYWIENIA" a prawidłowym hasłem było "PIRAMIDA ZDROWEGO ŻYWIENIA". Myślę, że tak jak dwa dni temu przegrana może boleć podobnie.
Ostatnio zmieniony 15 sty 2018, 17:02 przez PPM, łącznie zmieniany 1 raz.
Kubegg
Użytkownik
x 12

Re: [TVP2] Koło Fortuny

Post autor: Kubegg »

Hasło finałowe dzisiejszego odcinka to "Piramida zdrowego żywienia". Pan Maciej podał złe hasło a mianowicie "Poradnia zdrowego żywienia". W kopercie był samochód.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3092
x 1365

[TVP2] Koło Fortuny

Post autor: Trzeciak »

W sobotę jedno słowo dzieliło od samochodu, dziś ta sama sytuacja. Coś niesamowitego. :(
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teleturnieje”