[TVP2] Koło Fortuny

Rozmawiamy o polskich teleturniejach.
Awatar użytkownika
waldus_5
Junior
x 1
x 15

[TVP2] Koło Fortuny

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: waldus_5 »

Lepiej bez samochodu, nie jestem fanem nagród rzeczowych niezależnie czy to auto czy mikser lub pluszówka, pod tym względem formuła nagradzania w tym teleturnieju mi nie leży - to też takie zmiany doceniam.

Ostatnio trafiłem na powtórkę "gry w ciemno" uważacie, że gdybyśmy jako widzowie - wcześniej znali stawkę, byłoby to bardziej emocjonujące ? Czy jednak ten smaczek w postaci niewiedzy do końca, jak w czarną skrzynią w "awanturze o kasę" dodaje więcej ?
▲waldus_5
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3020
x 1325

[TVP2] Koło Fortuny

Post autor: Trzeciak »

Uważam, że lepiej, jeśli tej stawki nie znamy do końca, wczoraj wiele widzów pewnie by zmieniło kanał, gdyby nie udało się odgadnąć hasła.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3020
x 1325

[TVP2] Koło Fortuny

Dziś po raz pierwszy wylosowano 45 000 zł i udało się odgadnąć hasło. W efekcie pani Ania wyszła ze studia z kwotą 52 200 zł i nagrodami rzeczowymi. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
x 66
x 117
Kontakt:

[TVP2] Koło Fortuny

Post autor: Ama18 »

Dlaczego dziś w rundzie 2. uznano odpowiedź wypowiedzianą po czasie? Gracz przed sygnałem czasu wypowiedział tylko "Odgaduję hasło", a to nie była odpowiedź.
dida12314
VIP Expert
x 1
x 43

[TVP2] Koło Fortuny

Post autor: dida12314 »

Bo rozpoczął swoją odpowiedź, kiedy trwał jeszcze czas na jej udzielenie.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3020
x 1325

[TVP2] Koło Fortuny

Pierwszy sezon "KF" z Norbim przeszedł już do historii. Dziś w finale nie udało się wygrać 50 000 zł, co oznacza, że na pierwszego w 28-letniej historii programu zwycięzcę bądź zwyciężczynię miliarda złotych przed denominacją poczekamy przynajmniej do jesieni.

W tym sezonie tylko raz padła główna wygrana - w odcinku z 20 października 2019 roku pan Sebastian (który niedawno brał udział także w "Grze Słów - Krzyżówce") jako jedyny z rąk Izabelli Krzan i Norbiego odebrał kluczyki do swojej białej Toyoty Aygo. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teleturnieje”