[TVP1] Szlak Nadziei

Programy w produkcji lub czekające na swoją premierę telewizyjną.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 619
x 1845

[TVP1] Szlak Nadziei

Post autor: pulkownik » 09 paź 2019, 22:12

Jak ją przerastają nieco poważniejsze tematy w PnŚ to tu ma być lepiej? Naprawdę, kiedyś ją bardzo lubiłem, ale parcie na szkło i brak profesjonalizmu mnie poraża. Poza tym, jeśli program będzie zimą lub wiosną, to Ida będzie w 3 programach - Voice/Dance Dance Dance (bo nie uwierzę, że odejdzie albo sami z niej zrezygnują, zresztą jurorką była znośną), PnŚ oraz ten nowy Szlak.
2 x
"Zagadka. Co to za system, w którym bliskie władzy media atakują wściekle partię opozycyjną za bycie w opozycji?"
Awatar użytkownika
Tele Rozrywka
VIP Expert
x 52
x 153
Kontakt:

[TVP1] Szlak Nadziei

Post autor: Tele Rozrywka » 09 paź 2019, 23:07

"Szlak Nadziei" zadebiutuje wiosną w TVP1 :) Więc będzie w trzech programach (choć chwilowo rozstaje się z PnŚ).
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2689
x 1139

[TVP1] Szlak Nadziei

Post autor: Trzeciak » 09 paź 2019, 23:25

Trudno się dziwić, skoro zdjęcia trwają tak długo. Wróci dopiero przed Junior Eurowizją. ;)
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
wislok
Obserwator
x 22
x 99

[TVP1] Szlak Nadziei

Post autor: wislok » 10 paź 2019, 9:42

Tak ją pchają,że jej nigdzie nie widzę(nie ma możliwości oglądania PnŚ), więc nie przesadzajcie. Jakoś Kurdej będąca w "MjM", , "Voice", wszystkie niemal eventy, "DDD", "KcP" i w reklamach Play(więc nawet w bloku reklamowym wyskakiwała z lodówki) jakoś wam nie przeszkadzało i nie pisaliście o parciu na szkło. Bądźcie sprawiedliwi. Dzieci z moich obserwacji niekoniecznie podzielają polityczne poglądy rodziców(często jest wręcz odwrotnie), więc łączenie obecności w TVP Nowakowskiej z jej ojcem jest słabe, jakoś przez lata była gwiazdą programów TVN. Rozenek jest córką byłego skarbnika PiS co nie przeszkadza jej mocno krytykować rządzących chociażby w sprawie in vitro.
0 x
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 619
x 1845

[TVP1] Szlak Nadziei

Post autor: pulkownik » 10 paź 2019, 9:53

Jakie "przez lata"? :) Wystąpiła w I edycji You Can Dance w 2007 roku a później była jurorką tego programu w 2016. Poza tym nagle ni stąd, ni zowąd zostaje prezenterką programu o cukiernictwie. Tancerka z mikrym doświadczeniem prezenterskim. Za dużo widziałem, żeby wierzyć w takie zbiegi okoliczności.

Myślę że za kilka tygodni już nie będziesz miał problemu z jej zauważeniem, rusza Eurowizja dla Dzieci, Voice Kids, Dance, Dance, Dance, Szlak Nadziei, po drodze pewnie jeszcze Sylwester, jakieś koncerty, nie zdziwię się jak swoją osobą 'zaszczyci' też Czar Par ;P
1 x
"Zagadka. Co to za system, w którym bliskie władzy media atakują wściekle partię opozycyjną za bycie w opozycji?"
wislok
Obserwator
x 22
x 99

[TVP1] Szlak Nadziei

Post autor: wislok » 10 paź 2019, 13:02

Wiesz daruj sobie takie złośliwości, "Pani z reklamy play ni stąd ni zowąd zostaje prowadzącą i gwiazdą TVP - nie wierzę w takie przypadki., "-czy to byłoby uczciwe ? Barbara Kurdej-Szatan też nie miała doświadczenia, każdy kiedyś musi otrzymać szansę i nabrać doświadczenia. Jak to się odbywa? Chodzi się na castingi. Anna Lucińska była już w Polsacie- "Malanowski i Partnerzy", "Pielęgniarki", TVP- "Dzień Dobry Polsko" i w TVN-ie . Dodam,że ojciec owej Idy umarł tak dawno temu,że nikomu nawet nie śniło się,że prezesem TVP będzie Jacek Kurski, rozumiem,że zza grobu załatwia córce robotę, bo ta własnymi siłami nie jest w stanie tego dokonać. Można kogoś nie trawić, możesz negatywnie oceniać jej pracę,ale sugerowanie,że zawdzięcza to wyłącznie temu,że jest córką kogoś kto sympatyzował z danym środowiskiem jest myślę obraźliwe i krzywdzące dla niej. Idy i tak jest mniej niż było Barbary Kurdej-Szatan, która była zarówno w dorosłym jak i dziecięcym Voice, serialu TVP(nie okazjonalna rola,a jedna z głównych postaci) , no i w programach rozrywkowych "KcP" czy "DDD" plus eventy.
0 x
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 619
x 1845

[TVP1] Szlak Nadziei

Post autor: pulkownik » 10 paź 2019, 13:42

"Zza grobu załatwia robotę" - nie histeryzuj i nie odwracaj kota ogonem. Po kolei:

1. Barbara Kurdej-Szatan została pierw zaangażowana do prowadzenia Festiwalu Opolskiego w 2014 roku, gdy na nią największy "hype" spowodowany reklamą Play, wtedy też zaczęła się pojawiać w filmach i MjM, programy rozrywkowe prowadziła dopiero od 2016, co więcej, prowadziła jeden program w sezonie, NIE TRZY.

2. Castingi. Mam rozumieć, że to tak wielki talent konferansjerki, że dostała tyle programów w drodze castingów? :lol: Stacje najczęściej same dobierają prowadzących do programów i zapraszają ich na zdjęcia próbne, dlatego często możemy obserwować tak fantastyczne "osobowości" jak Kuźniar w XF czy tancerz Terrazzino w "Surprise, surprise".

Możesz uwielbiać Idę i uważać ją za dobrą prezenterkę, twoje prawo. Niemniej ja żałuję, że fajna dziewczyna, która była niezłą jurorką w dziedzinie, na której się zna, wchodzi w buty prezenterki n-programów, każdego z innej parafii. Zimą będzie dobrą ciocią dla dzieciaków w Voice, zaraz później srogą jurorką w soboty a w załóżmy środy będzie wspierała ludzi na trasie nowego reality. Totalnie trzy różne wizerunki, który jest prawdziwy? Kammel albo Kurdej też prowadzili wiele programów, ale wszystkie były utrzymane mniej więcej w podobnej konwencji i ich role w tych programach miały podobną energię.
4 x
Awatar użytkownika
Tele Rozrywka
VIP Expert
x 52
x 153
Kontakt:

[TVP1] Szlak Nadziei

Post autor: Tele Rozrywka » 10 paź 2019, 14:05

@pulkownik - Kurdej-Szatan choćby wiosną prowadziła DDD, występowała w M jak miłość i W rytmie serca. Do tego dochodzi Play i filmy, więc co z tego, że prowadziła tylko jeden program, skoro ogólnie pojawiała się w co najmniej trzech dużych produkcjach emitowanych w prime-time ;)
Ida faktycznie pojawia się zbyt często w TVP, ale zapewniam, że to nie ona pcha się na siłę do nich- znam Idę osobiście, więc wiem co mówię... Sama mówi, że jeśli jest gdzieś zapraszana to chętnie korzysta dopóki ma taką okazję. O ile w programach na żywo wypada słabiej, o tyle w programach typu Bake Off, The Voice, DDD wypada dość dobrze. Tutaj też może się sprawdzić - w końcu to wulkan energii, uwielbia przygody i łapie świetny kontakt z ludźmi, co jest raczej ważne w tym programie. A do prowadzenia takiego programu ponoć nie było wielu chętnych - nie każdy jest w stanie wyjechać w taką podróż na ponad miesiąc.
1 x
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 619
x 1845

[TVP1] Szlak Nadziei

Post autor: pulkownik » 10 paź 2019, 14:15

Ale co ma w ogóle do tego wszystkiego Kurdej? Faktycznie wszędzie jej było pełno i wyskakiwała z lodówki przez ostatnie lata, ale jak sam wymieniasz, dla TVP robiła w sezonie dwa projekty a pozostałe były w stacji komercyjnej + reklamy + filmy. To nie to samo, co prowadzenie trzech programów jednym sezonie u jednego nadawcy bo "korzysta się póki mają okazję". Spikerką na napisach końcowych też zostanie, bo dostanie taką okazję? :D

Właśnie ten "wulkan energii" może być największym przekleństwem I.N. bo ona ma być prowadzącą program a nie jego uczestniczką. A patrząc na PNŚ i DDD ma tendencje do bycia in centro i "kradzenia" show. Nie każdy jest do wszystkiego stworzony.
1 x
adijos98d
Poster
x 14
x 73

[TVP1] Szlak Nadziei

Post autor: adijos98d » 10 paź 2019, 16:12

Dziwne że tak zachwycaliście się nad Idą w 'Bake Off" i że powinna dostać większy program niż marnować się w takim programie. W "DDD" radzi sobie znakomicie. Ja Idę uwielbiam, nie gwiazdorzy, jest po prostu sobą.. skoro dostaje propozycję i ma swoje "5 min" to dlaczego ma nie korzystać? Jest jej dużo to znaczy że jest w tym dobra, producenci chcą z nią pracować i chwalą Idę. Każdy tak pisze a gdybyście byli na jej miejscu to też byście to wszystko brali. Strasznie szkoda że Kurski wywalił Basię :( Można odczuć jej nieobecność, przynajmniej Polsat na tym skorzysta.
0 x
Christianus
Obserwator
x 146
x 144

[TVP1] Szlak Nadziei

Post autor: Christianus » 10 paź 2019, 16:28

Jesteś pewien, że gdybyśmy byli na jej miejscu, to bralibyśmy wszystko? Istnieje coś takiego jak zdrowy rozsądek, którego Idzie wyraźnie brakuje. Na jej miejscu zdecydowanie wolałbym skupić się na jurorowaniu w "Dance Dance Dance" i wyciągnąć jakieś konstruktywne wnioski z nieustannych pomyłek w prowadzeniu śniadaniówki, niż ładować się w kolejny projekt, do którego pasuje jak kwiatek do kożucha. W najbliższym sezonie zostanie tak wyeksploatowana, że widzowie będą mieli jej serdecznie dosyć.
3 x
wislok
Obserwator
x 22
x 99

[TVP1] Szlak Nadziei

Post autor: wislok » 10 paź 2019, 21:50

@Tele Rozrywka postawił tu tezę,że Idy jest za dużo. Ma prawo do takiej oceny, jednakże czy faktycznie Idy jest zdecydowanie więcej niż innych osób w TVP? No to analizujmy :
Iza Krzan- "Koło fortuny"(codziennie!) , "Czar Par"
Maciej Kurzajewski- "Czar Par", "Wielki Test", audycje sportowe , jeszcze mogę dodać "The Wall, który miał swoje premiery,a także będzie powtarzany od 20 X
Marzena Rogalska- "PnŚ", "Gotowi do gotowania. Start!(codziennie!)
Kammel- "PnŚ", The Voice, The Voice Kids, The Vice Senior .
Manowska- "Rolnik Szuka żony", , The Voice Senior", "Sanatorium Miłości"
Młody Nowicki - "PnŚ", "Postaw na Milion"

Więc czy naprawdę Ida, która obecnie prowadzi "PnŚ" (choć okazuje się,ze obecnie nawet tego nie) jakoś specjalnie wyróżnia się częstotliwością obecności w TVP?

@pulkownik to Ty,a nie ja wprowadziłeś do dyskusji postać śp. Marka Nowakowskiego dając do zrozumienia,że temu Ida Nowakowska zawdzięcza angaż w TVP. Uważam to za krzywdzące i zwyczajnie nieprawdziwe.
1 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2689
x 1139

[TVP1] Szlak Nadziei

Post autor: Trzeciak » 11 paź 2019, 19:57

wislok pisze:
10 paź 2019, 9:42
Jakoś Kurdej będąca w "MjM", , "Voice", wszystkie niemal eventy, "DDD", "KcP" i w reklamach Play(więc nawet w bloku reklamowym wyskakiwała z lodówki) jakoś wam nie przeszkadzało i nie pisaliście o parciu na szkło. Bądźcie sprawiedliwi.
I będę sprawiedliwy. :) Po pierwsze - gdzie Kurdej-Szatan prowadziła niemal wszystkie eventy? W 2018 roku oprócz "Sylwestra Marzeń" prowadziła tylko KFPP w Opolu, a konkretnie tylko koncert "Debiuty", który odbył się grubo po północy. Po drugie - Kurdej-Szatan była tylko w odcinkach "Live" "TVoP", w całym "The Voice Kids", "Kocham Cię, Polsko!" i w zastępującym w tym roku patriotyczny show "Dance Dance Dance", ale to był tylko jeden program w sezonie, a nie trzy. Do tego nie prowadziła "PnŚ". W "MjM" też nie pojawia się w każdym odcinku (bardziej w Polsatowskim "W rytmie serca", gdzie gra jedną z głównych ról). Po trzecie - skoro w reklamach Playa trzyma się siódmy rok, to widocznie mało komu to przeszkadza. :)

A Idy Nowakowskiej będzie wręcz pełno wiosną w TVP. Prowadzenie "PnŚ", jurorowanie w "DDD" (wcześniej prowadzenie "The Voice Kids") i prowadzenie "Szlaku Nadziei", do którego spokojnie można by było wziąć m. in. Radosława Brzózkę - jemu akurat trudno zarzucić przesyt w TVP. ;)
5 x
Pozdrawiam, Trzeciak
DaMiAn1998
Junior
x 128
x 70

[TVP1] Szlak Nadziei

Post autor: DaMiAn1998 » 11 paź 2019, 23:17

Program zadebiutuje w styczniu.
0 x
wislok
Obserwator
x 22
x 99

[TVP1] Szlak Nadziei

Post autor: wislok » 12 paź 2019, 10:59

Trzeciak pisze:
11 paź 2019, 19:57
wislok pisze:
10 paź 2019, 9:42
Jakoś Kurdej będąca w "MjM", , "Voice", wszystkie niemal eventy, "DDD", "KcP" i w reklamach Play(więc nawet w bloku reklamowym wyskakiwała z lodówki) jakoś wam nie przeszkadzało i nie pisaliście o parciu na szkło. Bądźcie sprawiedliwi.
I będę sprawiedliwy. :) Po pierwsze - gdzie Kurdej-Szatan prowadziła niemal wszystkie eventy? W 2018 roku oprócz "Sylwestra Marzeń" prowadziła tylko KFPP w Opolu, a konkretnie tylko koncert "Debiuty", który odbył się grubo po północy. Po drugie - Kurdej-Szatan była tylko w odcinkach "Live" "TVoP", w całym "The Voice Kids", "Kocham Cię, Polsko!" i w zastępującym w tym roku patriotyczny show "Dance Dance Dance", ale to był tylko jeden program w sezonie, a nie trzy. Do tego nie prowadziła "PnŚ". W "MjM" też nie pojawia się w każdym odcinku (bardziej w Polsatowskim "W rytmie serca", gdzie gra jedną z głównych ról). Po trzecie - skoro w reklamach Playa trzyma się siódmy rok, to widocznie mało komu to przeszkadza. :)

A Idy Nowakowskiej będzie wręcz pełno wiosną w TVP. Prowadzenie "PnŚ", jurorowanie w "DDD" (wcześniej prowadzenie "The Voice Kids") i prowadzenie "Szlaku Nadziei", do którego spokojnie można by było wziąć m. in. Radosława Brzózkę - jemu akurat trudno zarzucić przesyt w TVP. ;)
@Trzeciak no i co ma wynikać z twojego wywodu? Otóż Kurdej-Szatan było pełno w TVP, każdy flagowy program rozrywkowy TVP2 prowadziła czy współprowadziła, do tego była w najpopularniejszym serialu TVP 2, Dla mnie bez różnicy czy widzę kogoś w programie czy w serialu . Była twarzą TVP, według telewizji się sprawdzała to ją dawali do tych produkcji .
Natomiast nie będę prowadził dyskusji jałowej na temat Idy, wykazałem dobitnie,że takich osób w TVP jest zdecydowanie więcej i robienie krucjaty przeciwko Nowakowskiej to dziecinada. Pretensje proszę kierować do TVP S.A.(To ona decyduje kiedy co będzie na ekranie) ,a nie samej zainteresowanej. Swoją drogą jest możliwość wyrażenia negatywnej opinii,oceny poprzez formularz kontaktowy TVP. Dla mnie jeśli ktoś jest dobry to mogę go widzieć czy słyszeć często. Idę na moje podwórko. Laskowski- piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna, hokej - bardzo dobrze przygotowany, to dlaczego ma komentować jakaś miernota, bo tego Laskowskiego nie może być za dużo?
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zapowiadane programy telewizyjne”