[TTV] BUY IT NOW - Kto To Kupi?

Programy w produkcji lub czekające na swoją premierę telewizyjną.
Mafia
Obserwator

Post autor: Mafia » 30 lis 2019, 23:31

Widziałem reklamę w tv. Z tego co kojarzę, to nie ma jeszcze nic w sieci o tym programie.

Nie wiem czy dobry dział, w razie czego proszę przenieść. Pozwalam edytować mój post.

Obrazek
ZGŁOŚ SIĘ DO PROGRAMU „KTO TO KUPI?”, POLSKIEJ WERSJI SHOW „BUY IT NOW”!
Wymyśliłeś wyjątkowe urządzenie, innowacyjny produkt lub pomysłowy gadżet? Teraz chcesz wejść z nim na rynek i na tym zarobić? Zapraszamy do udziału w programie „Kto To Kupi?”.

U nas będziesz mieć szansę żeby zaprezentować swój wynalazek widzom, ale przede wszystkim sprzedać go obecnej w studio publiczności i inwestorom, pod warunkiem, że w 90 sekund przekonasz ich do zakupu.

Zasady są proste. Wykorzystaj szansę.

Program „KTO TO KUPI?” już na wiosnę w telewizji TTV.
https://kto-to-kupi.pl
Jestem tu nowy, a jakby już od dawna... :)
k+b
VIP Expert

Post autor: k+b » 30 lis 2019, 23:41

Czyli mamy nowe wcielenie starego pomysłu ;) Na przełomie 2008 i 2009 roku TVN emitował Kapitalny Pomysł z Marcinem Mellerem, w latach 2011-2012 TV4 realizowała Dragons' Den, a w 2014 roku miał mieć premierę Talent - zgłoś się z Muchą i Karolakiem, ale do dziś nie zobaczyliśmy ani jednego odcinka.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 03 gru 2019, 23:34

To bardziej studyjny program (nie paradokument) z widownią (chyba pierwszy w historii TTV. To zapowiedź brytyjskiej edycji. Podobny program 15 lat temu z Januszem Weissem pt. "Złoty interes" emitowała Dwójka:
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zapowiadane programy telewizyjne”