[TVP2] Ameryka da się lubić

Programy w produkcji lub czekające na swoją premierę telewizyjną.
Memorex_94
Poster

Post autor: Memorex_94 » 13 mar 2020, 19:09

Rozumiem jej rozgroryczenie, ale dobrze czasem nic nie pisać, albo wbijać szpileczki dużo dyskretniej.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: Poland » 15 mar 2020, 21:59

Zgadzam się. Janowscy też pisali po zmianach w "Jakiej to Melodii?" i niestety im to wyszło na minus. Na pewno panią Monikę można zrozumieć gdyż "Europa da się lubić" to chyba główny program dający jej szeroką rozpoznawalność - podobnie zresztą jak "Jaka to Melodia?" w przypadku Roberta Janowskiego. Teraz podróbka programu może nieco zaszkodzić temu z którego się wywodzi. Swoją drogą przykład "Jakiej to Melodii?" dałem nie przypadkowo bo zarówno on jak i "Europa da się lubić' były produkowane przez Media Corporation który to ostatnio ma chyba wszędzie pecha - nawet w ich "Blondynce" często były zmiany aktorek w przypadku tytułowej roli.
Ja mam nadzieje że w nowej wersji nie będą przerabiać kultowej piosenki z "Europy" pod amerykańską modlę bo to już byłaby profancja, zwłaszcza gdyby tak jak ostatnio ją Marcin Sójka wykonywał.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[TVP2] Amerykę da się lubić

Post autor: Trzeciak » 17 mar 2020, 13:31

KubaBing pisze:
11 mar 2020, 6:49
"Ameryka" prawdopodobnie 25 kwietnia. O tej samej godzinie jak "Europa" rok temu. A prowadząca pewna Pani, którą widzimy od stycznia o tej godzinie
[ Spoiler ]

https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/a ... edy-emisja
Już wiadomo, że to nieaktualne. TVP2 będzie nadal kontynuować opóźniony "Dance Dance Dance".
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wislok
Junior

Post autor: wislok » 22 mar 2020, 12:47

Trzeciak o ile w ogóle kolejne odcinki tego programu zostaną nakręcone. Coraz mniej na to wskazuje.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zapowiadane programy telewizyjne”