[TTV] Orzeł czy Reszka?

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
tefałen
Obserwator
Kontaktowanie:

[TTV] Orzeł czy Reszka?

Postautor: tefałen » 13 paź 2018, 8:46

Przed chwilą na TTV wskoczyła zapowiedź nowego programu z udziałem bohaterów "Googleboxa". Program startuje 27 października.
Wydawało się że Rodzina Zastępcza będzie nieśmiertelna, niestety nie była...
I tak zapewne się stanie z paradokumentami TVN. :lol:

Sąd rodzinny i Anna Maria wracać do TVN!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[TTV] Orzeł czy Reszka?

Postautor: Trzeciak » 13 paź 2018, 10:09

Tak, ale nie w postaci polskiej edycji. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
tefałen
Obserwator
Kontaktowanie:

[TTV] Orzeł czy Reszka?

Postautor: tefałen » 13 paź 2018, 13:59

Mam wrażenie że dadzą w miejsce powtórki Goggleboxa po 23. Bo innego miejsca nie widzę.
Wydawało się że Rodzina Zastępcza będzie nieśmiertelna, niestety nie była...
I tak zapewne się stanie z paradokumentami TVN. :lol:

Sąd rodzinny i Anna Maria wracać do TVN!
kacper3100
Activist
Kontaktowanie:

[TTV] Orzeł czy Reszka?

Postautor: kacper3100 » 13 paź 2018, 14:01

Będzie 6 odcinków w sezonie, odcinki będą o godz. 22.00.
Awatar użytkownika
Jakob
VIP Expert

[TTV] Orzeł czy Reszka?

Postautor: Jakob » 16 paź 2018, 16:42

Tu więcej informacji o zapowiadanym programie:
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/t ... an-podrozy

Uczestnicy z "GoggleBoksa" i "Królowych życia". Format programu przypomina mi taką ubogą wersję AE, dosyć podobne zasady gry.
rafik
VIP Expert
Kontaktowanie:

[TTV] Orzeł czy Reszka?

Postautor: rafik » 16 paź 2018, 18:06

Wersję ukraińską z kanału Inter obecnie emituje Travel Channel (chyba w weekendy). Najgorsze jest to, że bez przetłumaczonych napisów, tak jak to jest w przypadku "Dam i wieśniaczek", wobec czego mamy cyrylicę. Dobrze w sumie się stało, że Polacy też spróbują swoich sił w tym formacie.
Dziękuję, że przeczytałeś/aś mój post :) Jeżeli chcesz, odpisz :)

[ Spoiler ]
annawoj1104
Junior

[TTV] Orzeł czy Reszka?

Postautor: annawoj1104 » 17 paź 2018, 15:52

Przyznam ze zobaczę z ciekawości ekipa z Gogglebox całkiem fajna, gorzej z ekipa z Królowych życia, tej jeden maruda z parki panów jest mega irytujacy, dziwi brak samej Dagmary,ale moze ją wezma do kolejnej edycji AE więc dlatego.

https://www.pudelek.pl/artykul/137051/t ... d0068b456c
Awatar użytkownika
Jakob
VIP Expert

[TTV] Orzeł czy Reszka?

Postautor: Jakob » 17 paź 2018, 15:55

annawoj1104 pisze:dziwi brak samej Dagmary
Brak Dagmary spowodowany był pewnie tym, że dostała własny program - "Made in Maroko", a poza tym cały czas nagrywa zdjęcia od wakacji do 5. sezonu "Królowych życia".
rafik pisze:Wersję ukraińską z kanału Inter obecnie emituje Travel Channel (chyba w weekendy).

Dzięki za cynk, trzeba zobaczyć. :) Emisja w niedziele, powtórki w poniedziałki. Według programów TV to wersja rosyjska.
rafik pisze:Najgorsze jest to, że bez przetłumaczonych napisów, tak jak to jest w przypadku "Dam i wieśniaczek", wobec czego mamy cyrylicę.

Nie rozumiem, ukraińskie "Damy i wieśniaczki" mają polonizowane napisy ekranowe.
Jordi
VIP Expert

[TTV] Orzeł czy Reszka?

Postautor: Jordi » 28 paź 2018, 14:22

Niestety TTV z całkiem fajnego formatu w pierwszym epie zrobił "Wieśniaki Polaki pojechały za granicę".

Co za... "mądrala" wrzucił do pierwszego epa takie beznadzieje jak Kotońscy plus do tego koszmarna Iza z Królowych Życia z narzeczonym? :angry:

Wszyscy dookoła mieli polew z Kotońskich i całkiem słusznie. Wieśniowatość aż się lała strumieniami... A u Izy wieczne narzekanie, bo kasy na nic nie mają.

Na FB w większości krytyczne opinie czemu się nie dziwię. Bardzo cienko to wyszło i jeśli dalej tak będzie, to skończy się program po paru epach. Wielka szkoda, bo oryginalny format jest naprawdę dobry...
annawoj1104
Junior

[TTV] Orzeł czy Reszka?

Postautor: annawoj1104 » 28 paź 2018, 14:39

Niestety włąśnie to oglądam i mam podobne odczucia, a szkoda bo format całkiem fajny,ale jak zwykle to u nas...
Kotońska i podróba Gucciego nie dosc że latała tak po Paryzu to i do salonu Gucci tak poleciała, no myślałam ze padne ehh :-\
Myęle że podobnie bedzie z parami panów -parka z Królowych zycia bedzie "klepała biede" a parka z Gogglebox na bogato
Awatar użytkownika
CamilloVip
Użytkownik

[TTV] Orzeł czy Reszka?

Postautor: CamilloVip » 30 paź 2018, 9:05

Z tego formatu zrobili bardziej kabaret, tak jak "Królowie życia". Taki chyba miał być cel, szkoda bo ukraińska i rosyjska wersja mi się podobała. Tutaj zamiast skupić się na zwiedzaniu z różnych perspektyw, to pokazali jak Kotońscy cieszą się z luksusu, a jak Królowie życia muszą poradzić sobie bez kasy, którą zawsze mają pod dostatkiem.
Jordi
VIP Expert

[TTV] Orzeł czy Reszka?

Postautor: Jordi » 30 paź 2018, 11:07

Sam pomysł z osobowościami TTV nie jest zły. Zły i to bardzo jest dobór...

Ja bym chętnie obejrzał Sylwię z Ewą z Googleboxa, Matkę z synem, to małżeństwo z Świętochłowic. Z KŻ Agnieszkę, Gabriela (ale bez Rafała).

Mam nadzieję, że 2ep będzie nieco mniej "idiotyczny"... Zresztą FB był krytyczny po 1 epie, więc chyba TTV to czyta, chociaż wiadomo, że jakąśtam ilość epów nakręcili już.
Awatar użytkownika
Jakob
VIP Expert

[TTV] Orzeł czy Reszka?

Postautor: Jakob » 01 lis 2018, 17:39

Po prostu TTV dostosował kolejny format do swojej grupy docelowej. Skoro odtrąbiono sukces polskiej edycji "Dam i wieśniaczek", zrobiono męską wersję, to przyszedł czas na "Piękne i odważne" i ten program.
J-Will
Użytkownik

[TTV] Orzeł czy Reszka?

Postautor: J-Will » 06 lis 2018, 15:41

W trzecim odcinku po zapowiedzi widać, że ponownie "Królowie Życia" będą biedni a "Gogglebox" bogaci. Czyli albo będzie taki motyw przez cały sezon albo pewni będzie 50:50 i w kolejnych 3 odcinkach role się odwrócą.

Dodam, że w trzecim odcinku będzie Gabriel z Rafałem oraz Krzysztof z Dominikiem.

Wróć do „Reality show”