[TVP1] 8 wspaniałych

Programy w produkcji lub czekające na swoją premierę telewizyjną.
Awatar użytkownika
Tele Rozrywka
VIP Expert
Kontakt:

[TVP1] 8 wspaniałych

Post autor: Tele Rozrywka » 23 gru 2019, 16:18

Nowy program Marty Manowskiej. Poszukiwanych jest ośmiu mężczyzn w wieku 38-49 lat bez trwałych relacji z kobietami. Szczegóły na profilu "Bądźmy razem TVP".
Ostatnio zmieniony 23 gru 2019, 22:04 przez Tele Rozrywka, łącznie zmieniany 1 raz.
DaMiAn1998
Junior

[TVP] 8 wspaniałych

Post autor: DaMiAn1998 » 23 gru 2019, 16:27

Czyżby Marta Manowska na antenach TVP od jesieni aż do końca wiosny?
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[TVP1] 8 wspaniałych

Post autor: Trzeciak » 25 gru 2019, 11:49

Jak na razie wszystko co Manowska dotknie - zamienia w złoto. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
wislok
Junior

[TVP1] 8 wspaniałych

Post autor: wislok » 25 gru 2019, 12:12

Wy naprawdę wierzycie tak w geniusz Manowskiej ? Program to praca wielu osób . Swoją drogą co program to coraz bardziej żałosny.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[TVP1] 8 wspaniałych

Post autor: Trzeciak » 25 gru 2019, 12:38

A niby w czym "Sanatorium Miłości" jest bardziej żałosny od "Rolnika..."? ;)

Nie ma się co oszukiwać, Manowską spokojnie można nazywać osobowością telewizyjną. Sukces jednego programu z jej udziałem może być przypadkiem, kolejnego już nie. Dlatego po sukcesie "Sanatorium Miłości" decyzja o jej zatrudnieniu do "The Voice Senior" była wręcz oczywistością.

A sam program na pierwszy rzut oka zapowiada się lepszy od "Sanatorium Miłości". Bardziej oryginalny i do tego z promocją zdrowego stylu życia. Tylko z targetem programu (uczestnicy w wiekowej grupie komercyjnej) może być kłopot jeśli chodzi o telewizję publiczną. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
wislok
Junior

[TVP1] 8 wspaniałych

Post autor: wislok » 25 gru 2019, 12:55

Ludzie oglądają "Rolnika nie ze względu na wstawkę Manowskiej na końcu odcinka,a ze względu,że im się podoba formuła. "Sanatorium" jest żałośniejszy, gdy ludzie nad grobem chcą udawać młodzieniaszków i bawić się w flirty, podrywy, miłości . W pewnym wieku jak już mówił nieodżałowany śp. Bogusław Kaczyński zostaje już klęcznik i modlitwa. Za dużo się napatrzyłem w swoim życiu na to co się wyrabia w sanatorium.. TVP powinna raczej potępiać a nie promować amoralne zachowania.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[TVP1] 8 wspaniałych

Post autor: Trzeciak » 25 gru 2019, 14:42

wislok pisze:
25 gru 2019, 12:55
"Sanatorium" jest żałośniejszy, gdy ludzie nad grobem chcą udawać młodzieniaszków i bawić się w flirty, podrywy, miłości.
Mamy Święta, więc powtrzymam się od używania mocnych słów, ale tego typu odniesienia w tym kontekście raczej są wyrazem pogardy i uprzedzenia wobec takich osób.

Ja nie widzę nic złego, życie jest jedno i szkoda marnować je na smucenie się i użalanie.
Pozdrawiam, Trzeciak
wislok
Junior

[TVP1] 8 wspaniałych

Post autor: wislok » 25 gru 2019, 20:09

Jak nie rozumiesz moich postów to ich nie komentuj drogi @Trzeciak . Wszystko ma swój czas w życiu- w tym flirty, miłość i podrywy. Skoro Ty tego nie dostrzegasz to twój problem, na szczęście byli tacy co to rozumieli np. śp. Bogusław Kaczyński. Jestem zapewniam się ostatnią osobą, która mogłaby mieć pogardę do seniorów. Więc nie oceniaj ludzi, których nie znasz. Taka rada ode mnie, jak jesteś mądry to weźmiesz ją do serca.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[TVP1] 8 wspaniałych

Post autor: Trzeciak » 26 gru 2019, 15:51

wislok pisze:
25 gru 2019, 20:09
Jak nie rozumiesz moich postów to ich nie komentuj drogi @Trzeciak . Wszystko ma swój czas w życiu- w tym flirty, miłość i podrywy. Skoro Ty tego nie dostrzegasz to twój problem, na szczęście byli tacy co to rozumieli np. śp. Bogusław Kaczyński.
Nie ma to, jak w XXI wieku utwierdzać i promować totalne stereotypy. Poza tym po pierwsze - nie wiadomo gdzie i kiedy śp. Kaczyński użył takich słów, a po drugie - w jakim kontekście, szczególnie, że - co nie jest tajemnicą - sam zmagał się z ciężką chorobą. Poza tym takie osoby przeżyły więcej od nas w życiu, że powinniśmy być ostatnimi osobami, które powinny mówić co mają robić w danym wieku, a co nie.
wislok pisze:
25 gru 2019, 20:09
Jestem zapewniam się ostatnią osobą, która mogłaby mieć pogardę do seniorów. Więc nie oceniaj ludzi, których nie znasz. Taka rada ode mnie, jak jesteś mądry to weźmiesz ją do serca.
Mi chodziło o odniesienie, a takie określenie "ludzie nad grobem" w odniesieniu do seniorów (i to szczególnie 60+) jest bardzo uprzedzającym i niesprawiedliwym wobec takich osób. Widać, że podejście się zmienia i starość jednak to nie tylko chodzenie do kościoła i do lekarza.
Pozdrawiam, Trzeciak
wislok
Junior

[TVP1] 8 wspaniałych

Post autor: wislok » 26 gru 2019, 16:21

Trzeciak sorry,ale biologii nie oszukasz i w pewnym wieku jednak masz świadomość,że jednak zostało Ci raczej mniej życia niż więcej. Seniorzy,z którymi często rozmawiam mają tego pełną świadomość. Sp. Bogusław Kaczyński użył tych słów w programie telewizyjnym prowadzonym przez Michała Figurskiego w TV4 - on tam miał chyba Jazdę Figurową. Doskonale pamiętam także kontekst, krytykował śluby osób w okolicach 60,70 z osobami dużo młodszymi. Więc nie wmawiaj tu kontekstu choroby śp. Bogusława Kaczyńskiego jak nie oglądałeś tego programu. Podzielam w pełni jego zdanie.
Seniorzy są teraz bardzo aktywni chociażby w Kołach Gospodyń Wiejskich , Klubach seniorach, ćwiczą, jeżdżą na wycieczki itd. Jednak jak każdy człowiek powinien się prowadzić moralnie i etycznie. Nie może być tak,że tak,ze senior zostawia żonę w domu, jedzie do sanatorium i podrywa koleżanki itd. Moim zdaniem 60, 70-latek nie powinien zachowywać się jak 20-latek.Wszystko ma swój czas. Tu zdania nie zmienię, kieruję się i wyznaję pewne wartości bardzo silnie związane właśnie z okresem jaki obecnie przeżywamy. Nie będę w przeciwieństwie do Manowskiej bronił karygodnego zachowania wobec Kobiety Seweryna. Nie będę także ":kanonizował"w cudzysłowie Manowskiej i pisał jaka ona jest cudowna bo tak nie uważam.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert

[TVP1] 8 wspaniałych

Post autor: Nina » 27 gru 2019, 0:45

wislok pisze:
25 gru 2019, 12:55
(...) gdy ludzie nad grobem chcą udawać młodzieniaszków i bawić się w flirty, podrywy, miłości . W pewnym wieku jak już mówił nieodżałowany śp. Bogusław Kaczyński zostaje już klęcznik i modlitwa.
Powiedziałbyś to Urszuli Dudziak czy Alicji Majewskiej? No, bo one, zgodnie z tym co piszesz, zdecydowanie należą do grupy "stojących nad grobem". I ta "stojąca nad grobem" Dudziak śmiała zakochać się i wyjść za mąż w okolicy siedemdziesiątki i jeszcze cieszyć się wszystkimi urokami małżeństwa. Co do klęcznika i modlitwy to uważam, że trzeba "oddać cesarzowi, co cesarskie, a Bogu, co boskie.", czyli klęcznik w kościele, a tańce na parkiecie, w sanatorium czy gdzie bądź. Flirty też dla ludzi, w każdym wieku, bo dlaczego nie. Poza tym punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, wszyscy o tym wiemy. Pamiętam, gdy byłam dwudziestoletnią dziewczyną, to trzydziestolatki wydawały mi się strasznie stare, a czterdziestolatki to już zdecydowanie należały do grupy "stojących nad.....", z wiekiem to się bardzo zmienia ;) Ważne, żeby nie ośmieszać się stylizacjami, co zdarzało się oglądać w programach z seniorami i oczywiście zachowaniem, ale czy amoralne czy chociażby niestosowne zachowania obserwujemy tylko w sanatoriach? A co z wyjazdami integracyjnymi "korposzczurów"? Czy młody wiek rozgrzesza z takich zachowań? Chyba nie. Uważam, że dopóki człowiek żyje to powinien ŻYĆ i cieszyć się tym życiem, a stwierdzenie, że "wszystko ma swój czas w życiu" jest bardzo ograniczające, i piszę to jako osoba dla której Dekalog jest ważnym wyznacznikiem w życiu.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
wislok
Junior

[TVP1] 8 wspaniałych

Post autor: wislok » 27 gru 2019, 1:35

@Nina napisałem wyraźnie "Jednak jak każdy człowiek powinien się prowadzić moralnie i etycznie", więc nie wiem skąd przypuszczenie,że niby twierdzę,że młody wiek z czegokolwiek rozgrzesza. Mówię,że w pewnym wieku pewne zachowania nie przystoją i nie podzielam twojej opinii ,że wszystko w każdym wieku jest ok. Człowiek żyjąc skoro twierdzisz,że dekalog jest ważny dla Ciebie w życiu powinien tak żyć by dostać się do nieba,a życie to nie tylko przyjemności i doczesne uciechy i egoistyczne zaspokajanie swoich potrzeb,a taki styl życia jest lansowany, ma być wyłącznie łatwo i przyjemnie.
Nina co innego moje przekonania, które mam prawo wyrażać ,a co innego wtrącanie się w życie konkretnych osób - niby dlaczego miałbym mówić to piosenkarce X czy Y? Raczej nie wszystkimi, bo dzieci to raczej Dudziak już nie urodzi. Mnie naprawdę rażą te coraz liczniejsze związki gdzie mężczyzna ma już 3-4 żonę i to często młodszą od własnych dzieci. Nie będę popierał tego i mówił,że to dla mnie normalne. Dla mnie przysięga małżeńska jest jasna "nie opuszczę Cię aż do śmierci" Jednak naprawdę nie uwierzę w miłość 20 -30 latki do 80-latka, raczej w miłość do jego pieniędzy i majątku.
Jordi
VIP Expert

[TVP1] 8 wspaniałych

Post autor: Jordi » 27 gru 2019, 9:31

Czyli Manowska zostanie zapamiętana w historii TVP jako "pani od randek".

Serio nie ma ciekawego formatu rozrywkowego czy cuś, tylko wkoło to szukanie drugiej połówki? :o W Seniorze pokazała, że potrafi duży format rozrywkowy poprowadzić...

Kura zamienia się w Ninę. Coś wypali to wałkuje na okrągło podobne formaty... :rolleyes:

Zobaczymy jak SM wypali, ale Rolnik za 2-3 lata poniżej 3 milionów się zanosi jak spadki nie ustaną (nieco na własne życzenie). I co wtedy? Nastolatków będzie parować? :lol: Bo już tylko ta grupa wiekowa jej zostanie...
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!

[TVP1] 8 wspaniałych

Post autor: N-O-R-O-N » 27 gru 2019, 11:10

Nudne odcinanie kuponów na bazie sukcesów Rolnika i Sanatorium jak dla mnie, ale pewnie zainteresowanie na starcie będzie. Manowska mogłaby w różniejszych programach się pojawiać, bo w np. takim talent-show też jej dobrze idzie.
#TVPZaMurem :twisted:

2020.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert

[TVP1] 8 wspaniałych

Post autor: Nina » 27 gru 2019, 11:46

Jordi pisze:
27 gru 2019, 9:31
Nastolatków będzie parować? :lol: Bo już tylko ta grupa wiekowa jej zostanie...
Manowska do nastolatków i ciut starszych, takich jak w LI wg mnie nie pasuje, nie ten temperament, nie ten "pazur", a raczej jego brak w ogóle. Pasuje do seniorów ew. ludzi dojrzałych jak w zapowiadanej nowości i w takich programach sprawdza się b. dobrze, chociaż coraz częściej widzę, że momentami jest już trochę "za bardzo".
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zapowiadane programy telewizyjne”