Strona 1 z 1

[Polo TV] Disco Band Weselny Show

: 15 sty 2020, 13:28
autor: wiatriwoda
Ruszyły castingi do nowego talent show "Disco Band Weselny Show”. Poszukiwane są zespoły grające na weselach, eventach lub imprezach okolicznościowych.

https://cyfrowypolsatnews.pl/disco-band ... u-polo-tv/

[Polo TV] Disco Band Weselny Show

: 15 sty 2020, 13:38
autor: Trzeciak
Strasznie dziwaczna ta nazwa programu. 8)

A w jury - Uwaga! Uwaga! - Magda Narożna z Pięknych i Młodych (jedna z głównych bohaterek pewnego after party po "Sylwestrze Marzeń" :twisted:), Sławomir Świerzyński (swego czasu "Złoty As Polsatu" ;) ) oraz Kuba Urbański i Norbert Bieńkowski (kontrowersyjni prowadzący program pt. "Imprezuj z nami"). Program poprowadzą Klaudia Wiśniowska oraz Wojciech Grodzki:
https://www.polotv.pl/news/2020-01-09/d ... -zglos-sie

Według regulaminu będzie osiem odcinków programu, trzy castingowe, dwie "Wielkie Bitwy", ćwierćfinał, półfinał i Wielki Finał na żywo, w którym zwycięzcę wskażą widzowie drodze głosowania SMS.

[Polo TV] Disco Band Weselny Show

: 27 lut 2020, 7:51
autor: Curvy Model
Disco Band Weselny Show (dłuższej nazwy nie mogli wymyślić ;/ ) wkracza na antenę Polo TV w sobotę, 28. marca.
Pierwszy etap (castingi) składa się z 4 odcinków i prezentuje wszystkie zgłoszone zespoły. Do drugiego etapu przejdzie 20 wybranych zespołów, które zmierzą się w 2 odcinkach (bitwy). Do półfinału z każdej bitwy przejdzie po 5 zespołów. W półfinale z pozostałej dziesiątki uczestników jury wytypuje 3 zespoły, które wystąpią w odcinku finałowym i powalczą o tytuł „Disco Band 2020” oraz występ na Festiwalu Weselnych Przebojów 2020 w Mrągowie
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/d ... bienkowski

[Polo TV] Disco Band Weselny Show

: 27 mar 2020, 11:10
autor: Trzeciak
Program nie doczeka się zarówno jutro, jak i w kwietniu swojej premiery. Stacja na razie w paśmie emitować będzie "Disco Star - The Best of..." i "Polo Kuchnię". Powód ten sam, o którym słyszmy od dobrych dwóch tygodni.

[Polo TV] Disco Band Weselny Show

: 02 kwie 2020, 20:31
autor: Trzeciak
Program ujrzymy dopiero we wrześniu. To oznacza, że siłą rzeczy zmieni się nagroda główna programu: https://www.press.pl/tresc/61071,_disco ... ki-polo-tv