[???] I can see your voice (projekt porzucony)

Programy telewizyjne, które nie są już emitowane.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19307
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2216
x 13420

[???] I can see your voice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Nie zmienił, bo wątek dotyczy przede wszystkim polskiej wersji programu, która być może wkrótce pojawi się w którejś z telewizji.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[???] I can see your voice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Mnie najbardziej zabiło "Gwiazda Kac Vegas, Ken JONK"...

Chyba "Dziong" z tego co pamiętam...

Koszmar, że w PL pojawia się najgorsza wersja tego programu z USA. Z innymi zasadami i niestety tandetna, gdzie śpiewający są najmniej ważni, a najwięcej czasu dostaje durne jury, słaby prowadzący i w większości irytujący uczestnicy walczący o kasę :rolleyes:
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[???] I can see your voice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Za mną dwa odcinki wersji Brytyjskiej i...

podobnie jak Masked Singer to właśnie wersja z tego kraju najbardziej mi przypadła do gustu póki co i w takiej wersji u nas ten program całkiem prawdopodobnie mógłby odnieść jakiś tam sukces mniejszy lub większy.

Odcinki po 52-55 minut. ŚWIETNY panel, choć tylko 3-osobowy plus gość specjalny. Dyskutują i naprawdę doradzają uczestnikom. Mamy pary jako uczestników i 6 śpiewających osób. Mamy relatywnie dobrego prowadzącego i mamy przede wszystkim to "coś" co pozwala się bawić i czerpać radochę z oglądania. To czego totalnie nie ma wersja USA koszmarna :P

Także polecam. Na YT można znaleźć brytyjskie odcinki :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49674
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[???] I can see your voice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Obejrzałem tylko odcinek edycji w USA, by wiedzieć tak mniej więcej o co chodzi w tym pokręconym formacie. Widać, że - choć program ma elementy talent-show - to konkursem talentów nie jest, typowym klasycznym teleturniejem też nie. To czy nieco skomplikowana formuła tego programu osiągnie sukces zależy oczywiście od tego jak polscy widzowie przyjmą naszą wersję "TMS", a także od ekipy - składu panelu ekspertów, prowadzącego (w Polsce to niedaleko od zabawności do żenady) i przede wszystkim od jego realizacji, a z tym przy programach Fremantle w Polsce zawsze niestety można mieć zastrzeżenia.

Format rzeczywiście najbardziej pasuje do Polsatu, choć TVP też może być na niego łakoma, zwłaszcza jeśli "TMS" pojawi się u konkurencji.
Pozdrawiam, Trzeciak
bucik11
Legendary
Posty: 10533
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[???] I can see your voice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Ostatnio widziałem jeden odcinek i nie spodobał mi sie ten format. Szczerze mówiąc to gdyby pokazał się w Polsce to widzę go tylko i wyłącznie w Polsacie, który i tak pewnie doczekałby się jednej edycji :rolleyes:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum programów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości