[Player / TVN7] One night squad (2021)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19306
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13419

[Player / TVN7] One night squad (2021)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Pudel podał info o nowym reality show, które Player pokaże już w maju. Uczestnikami będą osoby znane z Love Island, Warsaw Shore, Top Model i Hotelu Paradise - Ata Postek, Łukasz Karpiński, Ada Śledź, Madzia Wójcik, Anastasiya Yandaltsava, Michał Baryza, Ania Adamczyk, Mikołaj Jędruszczak, Stifler oraz Piotr "Pedro" Polak. Uczestnicy będą mieszkać na Zanzibarze pod namiotami oraz wykonywać zadania survivalowe. Prowadzącą została dziennikarka newonce Ola Sworowska.

https://www.pudelek.pl/tylko-na-pudelku ... 686855360a
Mooniaa
Poster
Posty: 1943
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 328

[Player] Reality show na Zanzibarze

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Ale mieszanka osobistości 🙈😅
Jako typowy odmóżdżacz może będzie fajnie 🙈
Awatar użytkownika
Darilla
Poster
Posty: 1684
Rejestracja: 22 lip 2020, 10:20
x 1058
x 763

[Player] Reality show na Zanzibarze

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Darilla »

Same wybitnie inteligentne jednostki.
Baryza, to drugi Kordas, wszędzie wystąpi gdzie tylko może, był w TM do Ninjy startował dwa razy, teraz to show. Tylko mu się wygrać nie udało. :lol:
Skład jest taki żałosny, że żal mi tracić czas na oglądanie tego wybitnego programu. ;/
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

[Player] Reality show na Zanzibarze

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Litości, kolejne durne reality show z pseudogwiazdkami.
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[Player] Reality show na Zanzibarze

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Całe szczęście, że to nie będzie HP VIP czy inna hybryda programu - w ogóle nie kleiła mi się ta idea. Ciekaw jestem w takim razie co to będzie za program, pomimo niezachęcającego składu. Może Madzia się szybko popłacze, ale ona chciała być wodzem wioski/plemienia w BB - może da radę 😈
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Awatar użytkownika
deadline
Poster
Posty: 2392
Rejestracja: 24 cze 2020, 14:00
Lokalizacja: TARDIS
x 1559
x 407
Kontakt:

[Player] Reality show na Zanzibarze

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: deadline »

Crossover większy, niż w Avengers: Endgame nam się szykuje 😁

Dobra, a tak na serio, o ile fanem takich programów nie jestem i nie zamierzam być (może też przez mój wiek mentalny :P), to może tak z ciekawości zerknę na jeden, może z dwa epy, ale na nic spektakularnego się nie nastrajam (taka ostatnio zachowawczość u mnie po Power Klapie). Jedyne co mnie cieszy, to tylko angaż Sworo z newonce.radio jako prowadzącej. Uczestników pozostawię bez komentarza.
Katarzyna bachory Madki ojciec Afrodyta Stocznia Gdańska Poznań depresja Raków Tatyry Krakowski spleet Wagner Radio tenis Wisła saxofon Londyn Nirvana 1989 mózg państwa
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13180
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2256
x 2446

[Player] Reality show na Zanzibarze

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Wiadomo, teraz takie wynalazki są na topie. Na TVN to dadzą jedynie ciepłe kluchy gadatliwe w postaci ,,Power Couple" które się zresztą nie sprawdzają. Cóż, pozostaje chyba czekać na reality w stylu ,,Agenta" czy ,,Ameryki" w czasach post-Covid-19 ;)
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
MB89

[Player] Reality show na Zanzibarze

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MB89 »

Widząc ten skład na czele z Madzią, Stiflerem, Pedro i Anastasiyą to już mi się nie dobrze robi. Dobrze że to nie będzie nic powiązane z HP, bo ten program jeszcze lubię oglądać, choć i tak wolę inny program z tego typu czyli BB. Oby ten pozostał na playerze i nie zaśmiecał Siódemki.
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[Player] Reality show na Zanzibarze

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Produkcja wcale nie głupia i na pewno wzbogaci ofertę programową Playera, a kto wie może program wyląduje w TV :o Co do prowadzącej to nie znam tej osoby, ale dam szansę, może okazać się ciekawa. Uczestnicy mi się na ogół podobają. Madzię Wójcik bardzo lubię i miło wspominam z Big Brothera. Ata i Łukasz z drugiej edycji też bardzo fajnie wspominam i odkąd skończył się program to nadal ich obserwuję, ale za to Anię Adamczyk tak średnio wspominam (nie przyciągnęła uwagi). Michała Baryzę znam z Top Model i Ninja Warrior i nie jest wcale najgorszy, przynajmniej kolejna osoba, którą znam. Mikołaja Jędruszczaka znam z Tańca z Gwiazdami, gdzie go bardziej polubiłem i też się cieszę, że będziemy mogli go obejrzeć. Co do reszty, czyli większości z Warsaw Shore to jakoś nie jestem do nich przekonany. Zadania surwiwalowe brzmią ciekawie, no i przepiękny Zanzibar :)
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
Posty: 3147
Rejestracja: 29 kwie 2016, 20:18
x 861
x 1637

[Player] Reality show na Zanzibarze

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Manieq »

Czy w ramach "zadań survivalowych" będzie przewidziany - specjalnie dla królowej glitteru - make-up na czas w trzydziestostopniowym upale? ;D
Pozdrawiam, Manieq | 💙💛
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19306
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13419

[Player] Reality show na Zanzibarze

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Ata i Madzia o nowym programie:
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[Player] Reality show na Zanzibarze

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Tak się zastanawiam... czy to może będzie polska wersja programu SAT1 "Gwiazdy pod palmami"? Albo "Jestem gwiazdą... zabierz mnie stąd!" (mam nadzieję, że nazwy nie pokręciłem) RTL-u?
2008-2023
donixxx
Obserwator
Posty: 548
Rejestracja: 28 mar 2014, 18:03
x 13
x 96

[Player] Reality show na Zanzibarze

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: donixxx »

A ja się zastanawiam czy nie będzie to polska wersja "The Challenge"
Awatar użytkownika
galileon
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 09 kwie 2021, 13:10
x 31
x 10

[Player] Reality show na Zanzibarze

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: galileon »

Wszystko co piszecie jest możliwe, ale najbardziej wydaję mi się, że to będą gwiazdy pod palmami, bo to podobny sort uczestników, co w niemieckich edycjach.
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[Player] Reality show na Zanzibarze

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Łukasz Karpiński na instagramie napisał, że już niebawem się wszystkiego dowiemy.
Wrzucił też już fotkę, która chyba będzie promować program
Załączniki
Screenshot_20210424_160503.jpg
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości