[TVN] You Can Dance - po prostu tańcz! (2007-2012, 2015-2016)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Kamo875
Junior
Posty: 850
Rejestracja: 13 sie 2020, 2:35
Lokalizacja: Polska :)
x 46
x 233

[TVN/TVP] So You Think You Can Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamo875 »

Ogólnie jestem ciekaw czy będzie trzech czy czterech jurorów. I mam nadzieję, że jednak mimo wszystko Ida będzie. Bo jeśli Agustin zacznie tak krytykować jak w DDD to by się Ida przydała. Dla mnie byłoby ciekawie gdyby były Ida i Anna Mucha, bo arcymistrz to pewniak. Ewentualnie jakaś fajna czwarta osoba. Może np. Kupisz, którego brakuje w DDD.
Kamo875
kesik9
Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 31 gru 2017, 20:48
x 9
x 10

[TVN/TVP] So You Think You Can Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kesik9 »

Jak się okazuje petycja została przygotowana przez Grzegorza „Gregory” Kuciaka, który jest tancerzem i choreografem z 20-letnim doświadczeniem. Jest również założycielem Point Dance Studio. Co ciekawa sama Mandaryna poparła i podpisała tą petycję.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19312
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2217
x 13421

[TVN/TVP] So You Think You Can Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Ida Nowakowska zrobiła z siebie kretynkę w PNŚ:
To mnie wręcz zaskakuje, bo ja jestem dumna, że mamy takie świetne programy. Nie tylko z tego, że są tak świetnie realizowane, ale pomagają młodym osobom z talentami osiągnąć sukces - rozpływała się.

Taniec, śpiew czy jakakolwiek inna sztuka wcześniej były niszowe, a tutaj ktoś nawet z małego miasta ma szansę się zaprezentować przed milionami widzów. (...) Ja błagam, żeby były takie talent show! Funkcjonuję w wielu środowiskach tanecznych i naprawdę ten taniec jest bardzo niszowy, nawet w teatrach. Dlatego tym bardziej powinien być w publicznej telewizji, którą może każdy obejrzeć - podkreśliła Nowakowska.

Konkurencja pozazdrościła - podsumowała Grysz, a Nowakowska jej przytaknęła.
Ja rozumiem że wysokie przelewy z TVP mogą powodować zaniki w pamięci, ale chyba pani Nowakowska zapomniała już która stacja telewizyjna zapoczątkowała modę i boom na taniec i w której to stacji zaczęła się jej kariera.

Widać że już nawet w PNŚ sączy się propaganda i jad znane z Wiadomości. Czekam tylko na belki: "Świat zazdrości TVP You Can Dance" i "Komu przeszkadza You Can Dance w Telewizji Polskiej?".


https://www.pudelek.pl/w-pytaniu-na-sni ... 703408064a
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN/TVP] So You Think You Can Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Nowakowska jest dla mnie skreślona po tym, co palnęła. Kolejna totalna liżotyłka Kurskiego, do wylotu razem z nim za te 2 lata...


Ona błaga o takie talentszoł, bo w nich zawsze będzie, a to strumień wielkiej kasiory :P Żenada po prostu i tyle.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6108
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1582

[TVN/TVP] So You Think You Can Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

W sumie to jest zabawne, jak bezmyślnie się spupilowała w TVP. Gdyby po prostu była ekspertką od tańca, to myślę, że spokojnie przetrwałaby długo w publicznej jak i tanecznych formatach. Zapomnieć, że w TVN powstały mocne taneczne formaty, to już mogła przemilczeć. Jedyne słuszne przejęcie to TzG mimo wszystko.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19312
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2217
x 13421

[TVN/TVP] So You Think You Can Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Najbardziej mnie rozbawiło jej totalne odklejenie - "Dlatego tym bardziej powinien być w publicznej telewizji, którą może każdy obejrzeć" - Iduniu kochana, mamy 2021 rok, jest cyfrowa telewizja, z widelca wetkniętego z tyłu telewizora człowiek odbierze 20-kilka kanałów, nie mówiąc o kablówce czy satelicie i przede wszystkim INTERNECIE XD To nie jest 1993 rok - epoka anten na dachu i dwóch, w porywach trzech kanałów.
Awatar użytkownika
Darilla
Poster
Posty: 1684
Rejestracja: 22 lip 2020, 10:20
x 1058
x 763

[TVN/TVP] So You Think You Can Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Darilla »

Gdyby nie Miszczak, to Ida albo nadal mieszkałaby w Stanach (gdzie byłaby szarym człowiekiem) albo pracowała w Polsce na kasie w biedronce, więc niech sobie daruje takie przytyki w stronę stacji, dzięki której jest znana. ;)
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6108
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1582

[TVN/TVP] So You Think You Can Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

W sumie to się dziwię, że TVP mając takie królewskie warunki nie próbuje sama tworzyć nowych formatów. Jestem ciekawy, ile takie BBC dostaje rocznie.
Awatar użytkownika
Michał56
Poster
Posty: 1684
Rejestracja: 12 sie 2017, 11:40
Lokalizacja: Kraków
x 548
x 367

[TVN/TVP] So You Think You Can Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał56 »

kesik9 pisze: 14 kwie 2021, 11:16 Jak się okazuje petycja została przygotowana przez Grzegorza „Gregory” Kuciaka, który jest tancerzem i choreografem z 20-letnim doświadczeniem. Jest również założycielem Point Dance Studio. Co ciekawa sama Mandaryna poparła i podpisała tą petycję.
E no nie wierze, żeby Sibilski po tej petycji rozwiązał umowę. Hajs sie musi zgadzać.
Dziwi mnie, że zdecydowali sie ruszać ten program, "DDD" z niby znanymi uczestnikami ma mocno średnie wyniki, tutaj pewnie bedzie jeszcze gorzej.
^-^
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVN/TVP] So You Think You Can Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Szczerze mówiąc, to specjalnie nie zszokowały mnie słowa Nowakowskiej, sama nie raz bardzo pochlebnie wypowiada się o TVP przy okazji "wydając" to co wiemy od dawna, że jest jednym z "aniołków Kurskiego". Widać, że na Woronicza są równi i równiejsi. ;)

Po raz kolejny potwierdza się przysłowie, że milczenie jest złotem. Sprawę przy tak niedorzecznej petycji można było zignorować, a tak TVP na własne życzenie zaliczyła falstart przy promocji programu. Jak widać wystarczy powiedzieć nawet jedno złe słowo o TVP i od razu mamy atak od Kurskiego. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Darilla
Poster
Posty: 1684
Rejestracja: 22 lip 2020, 10:20
x 1058
x 763

[TVN/TVP] So You Think You Can Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Darilla »

Co do petycji, to dostało się również panu jurorowi. :lol:
Załączniki
IMG_20210417_132639.jpg
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6108
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1582

[TVN/TVP] So You Think You Can Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Jakoś choreografowie się nie zmienili przez 3 edycje, więc dziw bierze, że wcześniej to nie przeszkadzało :)
adijos98d
Activist
Posty: 2517
Rejestracja: 04 kwie 2016, 15:28
x 539
x 170

[TVN/TVP] So You Think You Can Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adijos98d »

Według "Pomponika" Anna Mucha i Katarzyna Cichopek walczą o rolę prowadzącej program.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVN/TVP] So You Think You Can Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

... a i tak program poprowadzi "ulubienica widzów", a raczej pewnego prezesa - Małgorzata Tomaszewska. :P
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6108
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1582

[TVN/TVP] So You Think You Can Dance

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Ja bym wolał, żeby jednak Holecka to prowadziła.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości