Programy na wczesnym etapie produkcji

Programy w produkcji lub czekające na swoją premierę telewizyjną.
Awatar użytkownika
kamico7
Junior

Nowy program dla par (???)

Post autor: kamico7 » 04 mar 2016, 20:09

Rochstar poszukuje do nowej produkcji TV przebojowych, spontanicznych, charakternych i REALNYCH PAR w stałych związkach!
Warunek: pary MUSZĄ MIESZKAĆ ze sobą co najmniej pół roku i NIE MOGĄ być związane z branżą budowlaną.Więc pewnie jakiś program budowlany
Przedział wiekowy: 20-60 lat.
Nagroda główna to LUKSUSOWY DOM pod Warszawą!
Pierwsze moje skojarzenie to "Bitwa o Dom"
http://www.castingi.net/nowe_castingi,3 ... 00,,0.html
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Nowy program dla par (???)

Post autor: Trzeciak » 04 mar 2016, 21:27

Jak doświadczenie pokazuje od ogłoszenia castingu, do realnej realizacji projektu jeszcze daleka droga.
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
kamico7
Junior

Programy we wczesnym etapie produkcji

Post autor: kamico7 » 02 kwie 2016, 14:32

Zdecydowałem założyć się ten wątek(Niezbyt ambitny tytuł), ponieważ zgadzam się z Trzeciakiem że od zamówienia przez telewizje programu do jego emisji mija bardzo dużo czasu a czasem po prostu programy przepadają we wczesnym etapie produkcji :)
Zmusiło mnie do tego nowe ogłoszenie Golden Media który poszukuje ludzi do programu w którym zmierzą się z muchą :o Program pod roboczym tytułem "Man vs. Fly" jest oparty na licencji tego programu https://www.youtube.com/watch?v=3vio7vR8lZ0
Tutaj ogłoszenie : http://www.castingi.net/nowe_castingi,1 ... 00,,0.html
Nie chciałem zaśmiecać Wątku o Programach telewizyjnych wiec zdecydowałem się założyć taki o to wątek zbiorczy dla programów we wczesnym etapie produkcji.
Jeżeli oczywiście taki wątek nie przeszkadza w tym miejscu. Myślę że nie ma co zaśmiecać tej części forum gdzie dyskutujemy o programach które już są na antenie albo prace na nimi są już w zaawansowanym etapie
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Programy we wczesnym etapie produckji

Post autor: Trzeciak » 02 kwie 2016, 19:35

Rzeczywiście - pomysł dobry, szczególnie, że często w tym dziale widnieją wątki, które kończą się góra na 1 czy 2 postach. A w razie bardziej zaawansowanych prac nad danym projektem najwyżej przeniesie się dany post i założy się w ten sposób nowy wątek, bowiem od kilku miesięcy jest taka możliwość. ;)

Co do powyżej przedstawionego formatu - widać, że parakreatywność wśród producentów telewizyjnych trwa w najlepsze, i chyba nie warto poświęcać mojego czasu na tak bzdurny i kuriozalny pomysł. Wiadomość byłaby idealna na prima-aprilis, tyle że na to pójdą realne pieniądze, które można przeznaczyć na lepsze projekty. Nie mówię tu od razu o jakichś super drogich i ambitnych widowiskach, ale nie róbmy z rynku takich programów jakiegoś żywego śmietnika.
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
k+b
VIP Expert

Post autor: k+b » 20 kwie 2016, 14:47

Pewien portal donosi o nowym programie Małgorzaty Rozenek - ma to być polska wersja Dinner Party Wars. Oryginalną wersję prowadzi brytyjska perfekcyjna pani domu, Anthea Turner.

http://teleshow.wp.pl/martykul.html?wid ... aid=116dde
0 x
kamol
Obserwator

Post autor: kamol » 20 kwie 2016, 22:51

Jeszcze się P:L nie zaczęło i już kolejny program?
0 x
k+b
VIP Expert

Post autor: k+b » 21 kwie 2016, 10:43

Według słów Rozenek w Super Expressie, program ten ma trafić do TVN Style i zastąpić program Agnieszki Szulim Stylowy Magazyn.
0 x
Awatar użytkownika
jekyll
Junior

Post autor: jekyll » 09 maja 2016, 20:03

A tymczasem Rochstar poszukuje przebojowych ludzi z pasją
http://www.rochstar.tv/pl/aktualnosci/p ... ziwa-pasja
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 31 lip 2016, 19:57

Polsat Cafe z nowym programem przygotowujący pary do ślubu. Jedną z atrakcji - nauka tańca przez tancerza z "TzG": http://tvpolsat.info/news.php?readmore=8286
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert

Post autor: Kamilo » 09 sie 2016, 19:40

W jesiennej ramówce TVP pojawi się teleturniej "o historii Polski oparty na fragmentach znanych filmów i seriali". Tak zapowiedział Jacek Kurski w wywiadzie dla "W Sieci".
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 09 sie 2016, 19:50

Czyli następca "Kochamy Polskie Seriale/Komedie" i "300% normy". Jestem ciekaw ile wytrzyma na antenie. :)
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Parowka09
VIP Expert

Post autor: Parowka09 » 09 sie 2016, 21:15

Pomysł może być oglądany.Polacy lubią stare seriale.
0 x
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert

Post autor: Medyk24 » 09 sie 2016, 21:18

Uwielbiam te w pełni autorskie projekty Kurskiego, choć prawda też jest taka, że obecnie ciężko stworzyć coś zupełnie nowego od podstaw.
0 x
Jedyną nienawiść, którą mogę u siebie zaakceptować to nienawiść do nienawiści...
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod

Post autor: Direct » 09 sie 2016, 21:25

Trzeciak pisze:Czyli następca "Kochamy Polskie Seriale/Komedie" i "300% normy". Jestem ciekaw ile wytrzyma na antenie. :)
Ten drugi, o ile pamiętam, w początkowym odcinkach skupiał się nawet nie tyle na fragmentach seriali, co ogólnie archiwalnych materiałach TVP. Pokazywano np. fragment jakiegoś reportażu z brodą, zwykle czarno-białego, i w pewnym momencie zadawano pytanie typu "Co stanie się dalej?". Ta formuła uległa jednak bardzo szybko wyczerpaniu, więc na ruszt wrzucono seriale, zupełnie jak w starszym programie prowadzonym przez Jacka Chmielnika.

Dziwny to pomysł, by program o historii Polski opierać na serialach fabularnych, które - jak wiemy - często z prawdziwą historią wiele wspólnego nie miały z racji, że większość z nich wyprodukowano kiedy wyprodukowano.
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 09 sie 2016, 21:27

I dlatego też program Orłosia zszedł po dwóch sezonach, mimo całkiem dobrej widowni. TVP uzasadniało tą decyzję wyczerpaniem zasobem materiałów do programu.
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zapowiadane programy telewizyjne”