Programy na wczesnym etapie produkcji

Programy w produkcji lub czekające na swoją premierę telewizyjną.
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
x 78
x 74
Kontakt:

Post autor: SNOL » 13 maja 2019, 20:42

Na razie ucichło.
0 x
tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad dziesięciu lat.
xselix
Użytkownik
x 8

Post autor: xselix » 13 cze 2019, 8:46

Taką dostałem wiadomość od Rochstara:
Witam!

Chcesz zobaczyć skecze z udziałem aktorów z SNL POLSKA? Masz wolne wtorkowe popołudnie? Potrzebujesz dawki śmiechu? Zapraszamy na widownię nowego talk show z udziałem polskich celebrytów. Nagranie odbędzie się 16 lipca w godzinach popołudniowych. Zabierz swoich znajomych i miejcie ubaw po pachy! Zapraszamy osoby od 18. roku zycia!

Nagranie to pilot emisyjny nowego programu telewizyjnego, który formatem jest bardzo zbliżony do programu SNL Polska. W nagraniu weźmie udział wielu celebrytów. Publiczność bierze aktywny udział w nagraniu poprzez śmiech i owacje. Wizerunek publiczności nie jest wykorzystywany.
Aby wziąć udział w nagraniach, prosimy o podanie informacji o zgłoszonych osobach, tj. imię, nazwisko, wiek, numer telefonu.

Nagranie odbędzie się 16 lipca w godzinach popołudniowych - prawdopodobnie od godziny 16 do 21 (godziny mogą ulec zmianie), w studio ATM.
0 x
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 621
x 1847

Post autor: pulkownik » 26 wrz 2019, 7:39

Rinke w wywiadzie dla WM powiedział że jedna z dużych stacji szykuje duży weekendowy show na wiosnę, trwa wybór producenta.
0 x
"Zagadka. Co to za system, w którym bliskie władzy media atakują wściekle partię opozycyjną za bycie w opozycji?"
Awatar użytkownika
havanew
VIP Expert
x 386
x 609

Post autor: havanew » 26 wrz 2019, 9:37

Wydaje mi się, że chodzi o The Masked Singer, program jest prawdziwym hitem. Ewentualnie The Four, bo w polską wersję Rising Star szczerze wątpię.
0 x
Strefa wolna od głupoty
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 31
x 137

Post autor: Kamilo » wczoraj, 10:53

W dzisiejszej Wyborczej Rinke mówi szeroko o problematyce zdrowotnej, o lekarzach, szpitalach i funkcjonujących rozwiązaniach. Przyznaje, że chciałby się na tej tematyce skupić, przywołuje też charytatywny cykl „Stand Up to Cancer” - w którym podczas występów na żywo widzowie mogli wpłacać pieniądze na innowacyjne metody leczenia raka.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zapowiadane programy telewizyjne”