[TVN] Żony Hollywood

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
Nina
Poster

[TVN] Żony Hollywood

Postautor: Nina » 28 sty 2017, 11:06

Tradycja pisze: jakos mi tak nie wiem, hmm glupawo, bo jak bywam w Polsce to jednak ludzie szydza z lekka nawiazujac do programu, ale to moze sprawy srodowiskowe ( Iwona Biernat ode mnie z miasta )

Masz rację, to są sprawy "środowiskowe" ;) Niestety, ludzie często "szydzą", a potem oglądają, chyba w ramach samoumartwiania się, bo inaczej tego sobie nie wyobrażam, to jest jakaś dziwna cecha narodowa :-\ Wg mnie pod tym "szyderstwem" z reguły jest niestety zwykła zazdrość lub chociażby frustracja. Nie oszukujmy się, wiele z nas chciałoby dotknąć choć na chwilę takiego życia, tego "american dream", ale do tego, poza jednak odrobiną szczęścia, potrzebna jest również odwaga, pracowitość, pomysł, żeby wykorzystać potencjał jakim jest chociażby uroda, bo widać, że panie były urodziwe, dziś są powiedzmy atrakcyjne, bo mają na to środki i są w takim a nie innym miejscu. A ja włączam w sobie luz i z uśmiechem na ustach, przyznając się do tego, oglądam jak to moim rodaczkom udało się spełnić swoje marzenia :)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN] Żony Hollywood

Postautor: wiatriwoda » 10 lut 2017, 19:12

Awatar użytkownika
Nina
Poster

[TVN] Żony Hollywood

Postautor: Nina » 10 lut 2017, 20:56

Zostały "stare" pary Iwona& Reggi i Helenita&Rodrigo, co mnie cieszy, bo je lubię, tak na pierwszy rzut oka po zajawce to w nowej edycji będzie następczyni i Heleny Kołodziej i Kingi Korty, ale nie wiem czy dorównają oryginałom :P
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior

[TVN] Żony Hollywood

Postautor: Tradycja » 11 lut 2017, 5:42

Musze sie zciagnac na nowo, przez zime TV prawie nie ogladalam nawet zapowiedzi nowych programow nic nie wiem co sie dzieje ;)
dobrze ze choc to forum funkcjonuje to mam sciage ;)
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert

[TVN] Żony Hollywood

Postautor: CaptainMorgan » 04 kwie 2017, 22:03

Widać, że program początkowo szykowano na jesień - bohaterki w ostatnim odcinku obchodziły święto 4 lipca :)
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior

[TVN] Żony Hollywood

Postautor: Tradycja » 05 kwie 2017, 7:19

Dla mnie ten program to obecnie - Partnerzy Zon Hollywood ;) tylko ich obecnosc wprowadza jakas pozytywna jakosc, innaczej nie przerwalabym do konca odcinka,
Awatar użytkownika
Nina
Poster

[TVN] Żony Hollywood

Postautor: Nina » 05 kwie 2017, 11:10

Coś jest w tym co piszesz :) Kiedyś nawet sugerowałam, że np w Agencie mógłby pojawić się któryś z "mężów". Mężowie przede wszystkim są bardziej "normalni", może dlatego robią na prawdę pozytywne wrażenie, poza tym należy ich podziwiać za uwielbienie dla tych swoich żon, muszą mieć w sobie pokłady miłości, cierpliwości i wyrozumiałości, ja bym chyba nie dała rady ;D
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior

[TVN] Żony Hollywood

Postautor: Tradycja » 11 kwie 2017, 0:20

Nina :) - szczegolnie ta cierpliwosc i wyrozumialosc mial dzis Reggie gdy Iwona spiewala tzn probowala, ale chyba pierwszy raz jakos zyczliwym okiem na nia spojrzalam bo chyba dobrze zdaje sobie sprawe jak spiewa i ze ten wystep to musial byc chyba "for fun" ;)
Mysle ze te zony musza chyba traktowac ten program lekko na luzie i celowo podkrecaja pewne sceny bo by nie bylo zywcem co ogladac.
To mi lekko przypomina Binguun Ariunbataar'a jak mowil pod kamere a jak normalnie ;)
Jordi
VIP Expert

[TVN] Żony Hollywood

Postautor: Jordi » 11 kwie 2017, 23:30

Mnie tam nadal się to dobrze ogląda. Wkurzająca jest Iwona z tym swoim "synkiem", siostry totalne idiotki, Eva i jej wydawanie milionów na pierdoły to samo.

Tak to dla mnie wręcz idealny program do poduszki, żeby się rozluźnić.

Najlepsza Helena z Rodrigo i jego śpiewaniem Podsiadło. Fajna jest o dziwo córka Papcia Chmiela z mężem wojskowym. Zabawne są babka, matka i córka jeszcze.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN] Żony Hollywood

Postautor: wiatriwoda » 17 maja 2017, 0:05

Program zyskał widzów, finał ponad 1 mln widzów

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/og ... upie-16-49
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

[TVN] Żony Hollywood

Postautor: pulkownik » 22 sty 2018, 14:12

Według informacji SuperExpressu produkcja kusi Izę Miko, Magdę Mielcarz i Joannę Krupę, by wzięły udział w nagraniach nowego sezonu.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN] Żony Hollywood

Postautor: wiatriwoda » 23 sty 2018, 11:14

Awatar użytkownika
Nina
Poster

[TVN] Żony Hollywood

Postautor: Nina » 23 sty 2018, 23:45

Aż dziwne, że Bachleda nie znalazła się w tym towarzystwie ;D Mam nadzieję, że z pozostałymi paniami to również plotki, kompletnie ten pomysł mi się nie podoba, panie są po prostu za mało "amerykańskie", żeby nie powiedzieć, że to nie ta liga :P Poza tym wiemy o nich dużo, bo często goszczą w kraju, to już na pewno nie byłoby to samo. Pamiętam, że Krupę próbowano dokooptować do którejś edycji "Żon...", ale nie było to entuzjastycznie przyjęte, czemu się zresztą nie dziwię, być może stacja chce w jakiś sposób "zagospodarować" swoją gwiazdę, więc szuka pomysłu ;)

Wróć do „Reality show”