[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
Final98
VIP Expert
x 116
x 656

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Final98 »

Obrazek

Trzeci dzień można określić trzema słowami: Łukasz, zadanie, nominacje. Może po kolei.

ŁUKASZ

Tym razem myślę, że zamiast ściśle skupiać się na wydarzeniach w domu pozwolę sobie na małą dygresję na temat osoby Łukasza. Na początku odcinka został zapytany przez parę osób (m. in. Bartka) o to, czy przypadkiem nie jest homoseksualistą. Ten stanowczo zaprzeczył i powiedział, że jest hetero. W tym momencie skrzywiłem twarz, pokiwałem negatywnie i powiedziałem sobie "chłopie, nie wierzę ci - pewnie jesteś krypto". Mówiąc szczerze - zawiodłem się wtedy jako osoba nieheteroseksualna. Ale po chwili, gdy on pojawił się w pokoju zwierzeń, szybko zrozumiałem dlaczego tak postąpił. Nie będę nadmiernie się rozwijał, bo uważam, że Ohme w BB Nocą wyjęła mi z ust to wszystko, co miałem na myśli, więc kto ciekawy może obejrzeć odcinek jak będzie na Player.

A on przyznał się przed WB oraz widzami, że jest osobą biseksualną z większym ukierunkowaniem na geja i wyjaśnił dlaczego kłamie przed innymi mieszkańcami. Gdyby przyznał się im do tego, szybko zostałby osobą, która wzbudzałaby dyskomfort wśród mieszkańców. Bo jak rozmawiać z gejem? Jak go nie urazić? A co jeśli poczuje coś do mnie, innego faceta? To skrępowanie natychmiast zmieniłoby się w dużą ilość głosów w nominacjach, a co za tym idzie - w zagrożenie opuszczeniem programu. Zwłaszcza, kiedy cała 16-stka zna się dopiero od paru dni. Dlatego obecnie bardzo kibicuję właśnie jemu. I nie dlatego, że nie jest hetero, to nigdy nie powinien być czynnik decydujący o kimś. A dlatego, że wiem z czym musi się mierzyć (nawet jeśli jest psychologiem, to tylko człowiek) i wiem, jak ciężko w Polsce jest być sobą właśnie pod kątem seksualnym. W ogóle wygląda na mądrego i miłego chłopaka i widać, że jeszcze trochę się krępuje w tym domu. Oby się przełamał i odnalazł do końca w sytuacji. I słusznie w BB Nocą padło stwierdzenie, że skoro osobom hetero nie pcha się do łóżek, to czemu osoby homo miałyby być zmuszane do ujawniania się? To jest szkodliwe i to, czy chłopak zechce przyznać się do orientacji zależy tylko i wyłącznie od niego i nikt nie powinien takimi pytaniami wywierać na niego presji.

ZADANIE

Zacznę od tego, że pokój multimedialny jest bardzo ciekawy :D W końcu coś fajnie wyglądającego, te lecące bąbelki na tylnej ścianie i reszta ścian robiąca wielokrotne odbicie pomieszczenia, bardzo nowocześnie wyszło :) Ale wracając - zadanie samo w sobie (układanie mieszkańców od "najmniej" do "najwięcej" + zgadywanie) interesujące, ale ostatecznie wyszło tak niemrawo i... nudno. Ciekawsze było to jak Klaudia przeżyła małe załamanie, kiedy ustawili ją jako drugą najmniej atrakcyjną fizycznie osobę. Widać było, że to ją zabolało, aż lekko szkoda mi jej się zrobiło. Później ktoś w innym pomieszczeniu przyznał rację, że trochę słabo wyszło, że można było pogadać z nią, że przecież uroda jest kwestią bardzo subiektywną. Na koniec dodam, że mniejsza, różowa sypialnia mi się podoba :)

NOMINACJE

Zacznijmy może od przypomnienia wyników:

Obrazek

A tu jak głosowały poszczególne osoby:

MACIEK: Natalia i Magda
RADEK: Łukasz i Magda
KASIA: Igor i Karolina
TOMEK: Natalia i Oleh
KAROLINA: Bartek i Natalia
IGOR: Justyna i Marlena
JUSTYNA: Iza i Natalia
ŁUKASZ: Daniel i Maciek
MAGDA: Maciek i Marlena
IZA: Justyna i Klaudia
OLEH: Marlena i Łukasz
NATALIA: Maciek i Klaudia
KLAUDIA: Natalia i Kasia
BARTEK: Oleh i Natalia
MARLENA: Oleh i Magda
DANIEL: Maciek i Radek

Jak widać nominowani są Natalia (6 głosów) oraz Maciej (4 głosy), zaś bliscy nominacji (po 3 głosy) byli Marlena, Magda oraz Oleh. Jedyną osobą z czystym kontem był zaś Tomek. Wcześniej Natalia pożarła się z Maciejem, więc nie dziwi mnie to, że obaj nominowani głosowali na siebie nawzajem.

Maciej nie jest żadną niespodzianką, bo już od samego początku mnie irytował i wygląda na takiego, co nie lubi się dostosować pod innych. I mówiłem, że karma do niego wróci szybciej niż on się zadomowi po wygranym głosowaniu SMS. Natomiast Natalia też nie jest zaskoczeniem, gdyż już w wizytówce mówiła, że idzie po sławę, bycie celebrytką. I to niestety trochę widać u niej, tzn. nie budzi kontrowersji, ale wydaje się być niezaangażowana w życie domu BB. Jak słusznie inni powiedzieli ona liczy poniekąd na to, że będą jej jeść z ręki. Ona się kreuje na taką biedną, że niby wie o sobie, że jej ciężko, ale mnie to męczy. Pomimo tego w tym starciu trzymam jej stronę, bo nadal uważam, że pierwszy do wylotu jest pan "antysystemowiec".

PS. Dzisiaj mnie rozbroił Bartek swoją nominacją. "Nominuję Oleha, bo zostawił walizkę (czy zrobił bałagan) przy łóżku". To ja równie dobrze mógłbym nominować jego czy Klaudię tylko o to, że noszą czapki z daszkiem, a Tomka o to, że dostaje sesje na komercyjne rzeczy, a nie high-fashion :P

-------------------

ARCHIWUM RELACJI:
0. 17 marca - viewtopic.php?f=169&t=10975&p=493740#p493740
1. 18 marca - viewtopic.php?f=169&t=10975&p=493989#p493989
2. 19 marca - viewtopic.php?f=169&t=10975&p=494736#p494736
Masturbator2000
Użytkownik
x 23
x 130

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Masturbator2000 »

Live:
[ Spoiler ]
Jordi
VIP Expert
x 1836
x 1829

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi »

[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
ali_cia
Junior
x 79
x 94

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: ali_cia »

Dejmian pisze: 20 mar 2019, 21:51 Jeszcze tak dodam jedną rzecz od siebie. Ktoś tu przed startem tej edycji wypominał mi, że lustra weneckie odeszły do lamusa i że się upracie czepiam, a czy Wy widzicie jak te kamery łapią? One prawie ciągle pokazują wszystko z góry, nie ma tej "bliskości" z uczestnikiem, co było niezwykle ważne. Porównajcie sobie materiały chociażby z wcześniejszych edycji. Mówcie co chcecie, ale brak luster to ogromny problem i był to istotny aspekt programu. Inaczej się ten program oglądało. Już nie wymagam tak ogromnej ilości luster jak w ostatnich edycjach z Czwórki, ale kilka luster by się przydało. Choćby w łazience...
No ja mam ogromny problem z tym kamerowaniem i pokazywaniem uczestników. Cały czas mam wrażenie, że oglądam jakiś paradokument w stylu "Idealna niania' na TVN Style.
Awatar użytkownika
Majk87
Obserwator
x 984
x 101

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Majk87 »

i znowu w takich momentach kamery sa wyłączane i trzeba czekać do rana, bezsens
Masturbator2000
Użytkownik
x 23
x 130

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Masturbator2000 »

To jest niepoważne, że w sumie tyle osób zajmuje się obsługą kamer i przełączaniem pomiędzy nimi, a nie potrafią tego ogarnąć.
Czy im tam nad głowami jakiś producent stoi i mówi co mają wycinać pokazując dom z zewnątrz? Bo niektóre zmiany obrazu są tak głupie i nagłe, że na to wygląda.
Obrazek
damianus
Użytkownik
x 10
x 67

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: damianus »

Według mnie było lepiej niż w ostatnich dniach. Widać że czytają opinie internautów i wyciągają wnioski.
Awatar użytkownika
Majk87
Obserwator
x 984
x 101

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Majk87 »

Z moich obserwacji to w końcu mikrofony lepiej działają i nie szumią no i kamera z pokoju zwierzeń.
Awatar użytkownika
AB/DL
Użytkownik
x 112
x 20

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: AB/DL »

AB/DL pisze: 19 mar 2019, 21:43 Aż specjalnie cofnąłem live do godz. 19:36. Od razu po nominacjach, męski głos w głośnikach powiedział:
"Proces nominacji się zakończył. Wielki Brat przypomina, że od tej pory nie możecie o tym rozmawiać. To wbrew regulaminowi."
W dzisiejszym odcinku w TV, to żeński głos powiedział tę kwestię w tym samym momencie. Więc ktokolwiek z reżyserki może z nimi rozmawiać jako Wielki Brat (co jest raczej słabe, bo np. zbyt "koleżeńsko" to dziś wypadło w PZ na live), ponieważ i tak nie będzie tego w TV. ;p Zamiast tego dograny będzie głos Wielkiej Siostry. Na live ostatnio bardzo rzadko ją słyszałem, a przede wszystkim to męski głos (miałem wrażenie, że co najmniej 2 panów) wygłaszał komunikaty przez głośniki oraz rozmawiał dziś z uczestnikami w Pokoju Zwierzeń (który w końcu zaczęli pokazywać na live).

☆  ☆  ☆   ▌│█║▌║▌║  𝒾𝒹𝓏 𝒹𝑜 𝓀𝑜𝓃𝒸𝒶 𝓈𝓌𝑜𝒿𝒶 𝒹𝓇𝑜𝑔𝒶  ║ ▌║▌║█│ ▌   ☆  ☆  ☆

Awatar użytkownika
    CaptainMorgan
    VIP Expert
    x 14
    x 168

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: CaptainMorgan »

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/t ... kie-zasady

W niedzielę po 20 wyniki głosowania, a po nich od razu kolejne nominacje na żywo. Głosowanie na kolejne zagrożone osoby potrwa tydzień.
    Awatar użytkownika
    wiatriwoda
    VIP Expert
    x 81
    x 2226

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Dobra zmiana, choć trochę za dużo wszystkiego w jeden dzień. Nominacje powinny być w środku tygodnia.

Wysłane z mojego G3311 przy użyciu Tapatalka

lukasz430
    Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: lukasz430 »

Nie chodzi live też tak macie ??
    wir0s
    Użytkownik
    x 16
    x 25

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wir0s »

lukasz430 pisze: 21 mar 2019, 9:24 Nie chodzi live też tak macie ??
    potwierdzam ciemność 8)
    lukasz430
    Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: lukasz430 »

Trzeba zacząć zgłaszać te usterki przecież my płacimy za to
    Awatar użytkownika
    pulkownik
    VIP Expert
    x 959
    x 2756

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: pulkownik »

Ostaszkiewicz też nie był z uczestnikami 24 na dobę, też dogrywali go na montażu, chociaż było wieeele sytuacji w I edycji gdzie jego głos szedł bezpośrednio z głośników w domu.
    ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”