[TVN/TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Kati33
Obserwator
x 366
x 385

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 » 02 maja 2019, 8:45

Karol- tak to dziwne dla mnie. Nie musisz byc zlosliwy :redface: Obiektywizm kazdemu sie przydaje. Mozna mowic komplementy , ale wmawiac komus cos czego nie ma? Jedyna prawda jest to , ze jest wysoki i nieglupi :) Justysia jest okropnie niedojrzala. Czasami bardziej dziecinna od Madzi.
Zresza to co bustram o lekach napisał tez dziwne. No, ale widocznie nie zachorowala na powazna chorobe skoro wyglasza takie teorie.
0 x
Awatar użytkownika
noemi
Użytkownik
x 15
x 52

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: noemi » 02 maja 2019, 8:48

:lol: Przecież nie ma jednego określonego kanonu, który mówi kto się może nam podobać.
Na pewno go okłamuje, żeby przykro mu się nie zrobiło :lol:
1 x
Kati33
Obserwator
x 366
x 385

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 » 02 maja 2019, 8:53

No wlasnie skoro nie ma zadnego kanonu, wiec ja mowie ze to brzydal z cofnieta szczeka- pasuje??? :rolleyes:
A ona mu włazi w d**ę i tyle. Dziecinada!
2 x
Awatar użytkownika
noemi
Użytkownik
x 15
x 52

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: noemi » 02 maja 2019, 8:57

To pisz normalnie, że dla Ciebie jest brzydki. Ale nie wsadzaj Justynie w usta swojej opinii.
2 x
Awatar użytkownika
Abbott
Junior
x 82
x 550

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott » 02 maja 2019, 9:07

Kati33 pisze:
02 maja 2019, 8:12
Lukasz faktycznie byl wkurzony na kreowanie romansu Madzi i Oleha. Dla mnie tez to żenada; Mysle ze Oleh sobie to po czesci wymyslil by
A zachowanie Łukasza najlepiej opisuje poniższe zdjęcie:

Obrazek
1 x
Tylko Polak potrafi nienawidzić Polaka
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 252
x 1202

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 02 maja 2019, 9:26

Zbędna dyskusja została wywalona przeniesiona do Kosza. I żeby nie było, że jestem stronniczy. Zgłaszano posty dwóch autorek przez trzy osoby, wszystkie zostały stąd wyeksmitowane.

Szanujcie własne zdanie, ale też nie wypowiadajcie się w imieniu ogółu.

EOT.

Proszę na to nie odpowiadać.
3 x
Kati33
Obserwator
x 366
x 385

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 » 02 maja 2019, 9:28

Ja tylko napisze ze ja napisalam swoje zdanie i spotkalam sie z hejtem. No to moze mi tu ktos wytlumaczy co takiego zlego w napisaniu, ze ktos sie nam nie podoba??
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 252
x 1202

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 02 maja 2019, 9:30

Skończ.
2 x
balarion
Użytkownik
x 309
x 236

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion » 02 maja 2019, 9:36

Najlepsze jest to, że dużo osób na tym forum pisze, że gang słodziaków to "inteligentne" osoby. Przecież i Justyna i Madzia i Kaśka ewidentnie mają zaburzenia psychiczne i nie ma to z inteligencją nic wspólnego.

Madzia- jest kochana, miła, pomocna, uczynna- każdy mieszkaniec ją lubi. Ale ewidentnie jej zachowanie nie pasuje do jej wieku. Ma 32 lata, a zachowanie 13 latki maks. Każdemu we wszystko wierzy, każdy jest jej przyjacielem, nie potrafi odgadnąć czyiś intencji, pozwala sobie mężczyznom na chamskie żarty na tle seksualnym itd. Jakim cudem ci castingowi psycholodzy dopuścili ją do programu?

Kaśka- mniejsza o to, że zjada za pięciu. Straszliwy nierób, leń śmierdzący, minimalistka. Kiedy były imprezy alkoholowe- za każdym razem najmniej wypiła. A kiedy na drugi dzień trzeba było zejść na dół i posprzątać, to zawsze wstawały osoby które były jeszcze ostro wstawione- ona udawała że śpi. Na rowerku nawet na zero km nie udało się wyjść- wiem, że nie każdy urodził się do sportu, nie każdy jest zawodowym kolarzem- ale ludzie, żeby nie mieć ambicji żeby cokolwiek zrobić dla grupy? Ten rower aż tak parzy? Nie mogła chociaż 10km dziennie?? Nie, bo egoistka widzi tylko siebie. Prosiła WB o owoce, pączki- ale tylko dla siebie- paskudna egoistka z syndromem jedynaczki. W obgadywaniu jest pierwsza w całej edycji. Swoją głupią gadką zaszkodziła nawet Łukaszowi- dwukrotnie w domu WB powiedziała, że gang pato to homofoby. Przez to gadanie głupot m.in. Łukasz został niesprawiedliwie traktowany. Bo był jaki był, ale miał z jednym racje- NIGDY nikomu nie zarzucił homofobi. A durna Kaśka tylko zaszkodziła mu taką gadką. Na koniec najciekawsze- Jak można matkę w cięzkim stanie zostawić i iść do BB? Znacie kogoś kto by tak zrobił? To tylko świadczy o tym, że ma jakieś zaburzenia.

Justyna- niedojrzała emocjonalnie strasznie. Codzienne płaczki, codziennie chce zbawiać świat. Ratować chce nawet kury, które i tak fajny "domek" mają. Moim zdaniem ona tylko poszła do BB żeby ATENCJI szukać. Płaczki, że jest z patologią, że chce wyjść. Dali jej chłopaka- dalej źle, Co dalej trzeba zrobić, żeby szczęśliwa była? Koleżanki wege wpuścić?? One już nie będą chciały, bo Justyna nazwała ich g**nem- to są ewidentne zaburzenia psychiczne. Do obgadywania za Kaśką druga najchętniejsza w programie. Teraz ta akcja z tabletkami- że nie będzie brała bo wege jest- czuć na kilometry chorobę psychiczną. Z jednej strony płakała jak bóbr o słowo o Łukaszu "ciepluch", a z drugiej nie widziała problemu mówiąc na bliskich g**no. Ona przyszła robić show- ale nikt jej nie powiedział jak to zrobić i się pogubiła. Do tego dochodzi choroba psychiczna- i Justyna więcej straci wizerunkowo niż zyska w tym programie.
Ostatnio zmieniony 02 maja 2019, 12:05 przez Karol, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Twoje sugestie są przekroczenie pewnych granic przyzwoitości i norm panujących w relacjach międzyludzkich. Za sugerowanie komuś choroby psychicznej tylko dlatego, że kogoś nie lubisz otrzymujesz ostrzeżenie.
1 x
Awatar użytkownika
noemi
Użytkownik
x 15
x 52

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: noemi » 02 maja 2019, 9:47

Dokładnie dla wyjaśnienia napisałam "pozdrawia 30-letnia gówniara" bo tak mnie nazwała Kati. Już nic więcej o tym nie piszę:)

Ciekawe jak dzisiaj potoczą się bigbrotherowe romanse:D A ta Oleha już chyba była dziewczyna jest naprawdę ładna.
Ostatnio zmieniony 02 maja 2019, 9:50 przez noemi, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x
Wenka
Użytkownik
x 2
x 22

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Wenka » 02 maja 2019, 9:55

Czytam was od początku bb bo nawet jak bym wykupiła dostęp to i tak bym nie miała kiedy oglądać, wchodzę tu głównie po to żeby dowiedzieć się co się dzieje na żywo w programie i przypuszczam że większość osób w tym celu was tak tu podczytuje 😃 te kłótnie i kilometrowe dywagacje opuszczam 😜. Pisze o czymś czego nikt nie pisał a jest zabawne, wczoraj w bb nocą była rodzina Izy, i Filip tak niby od niechcenia zapytał i te odwiedziny rodziny i wybrnęły nieźle, tylko na koniec mama Izy dodała anegdotkę jak to ich przyjaciółka która też jest zaangażowana w wychowanie dzieci zadzwoniła oburzona że czemu kłamią bo widziała ten filmik w internecie i słyszała tam dziewczynki 🤣, strzał w kolano, po co to gadała 😁
A co do Pawła to mi się bardzo podoba, są gusta i guściki i gadanie o tym czy ktoś jest ładny czy brzydki jest względne bo dla każdego co innego może być ładne 😏
0 x
maniana92
Obserwator
x 134
x 129

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: maniana92 » 02 maja 2019, 10:29

Paweł powiedział Justynie i Kasi, że dostrzega w Izie charyzmę, której nie widział w telewizji. Ciekawe czy dozwolone jest takie coś.
0 x
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 45
x 1286

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda » 02 maja 2019, 10:30

Była wczoraj jakaś spina wieczorem między Angelą, z Igorem.
0 x
mina2019
Użytkownik
x 41
x 110

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: mina2019 » 02 maja 2019, 10:36

Balarion - po pierwsze --> zaburzenia psychiczne nie wykluczają inteligencji, wręcz przeciwnie.
Często osoby chore psychicznie są wybitnie inteligentne, powinieneś o tym doczytać zanim napiszesz.
Po drugie --> przecież chyba o to chodzi, żeby był przekrój osobowości w tym programie,
a nie np. 20 Justynek, 20 Igorów czy 20 Bartków :o
Nawet mojej faworytki Madzi też bym nie zniosła w ilości 20 sztuk.
A to, że za kimś nie przepadasz - to chyba normalne ;D
Po trzecie - forma w jakiej piszesz obraża, nie obchodzi Cię to?
Swoją drogą - kto jest Twoim faworytem ?

A wracając do meritum :evil:
Czy ktoś wie o co chodziło Bartkowi wczoraj w nocy na molo, a raczej o kogo ?
Tak w okolicy północy monologował, że nie zniesie jak ktoś mu wmawia co on czuje :lol:
Na koniec ktoś tam podsumował, że właściwie to 'możesz się jeszcze z nim zaprzyjaźnić' czy coś takiego.
No nurtuje mnie bardzo kto tak mu zalazł za skórę :lol:

Ciekawa też jestem po co właściwie oglądacie BB :evil:
Bo ja nie wiem jak zaczęłam, ale jak pisałam bustramowi - na pewno nie dla panów :lol: ale się wciągnęłam.
Ciekawe jest jak się ludzie zmieniają pod wpływem okoliczności, grupy, jak knują, i jak na nich działa taki eksperyment :twisted:

No i jakich macie faworytów ?
Według mnie jedyną osobą, którą obstawiam do wygranej jest Madzia.
Od początku jest sobą, jest całkiem w porządku, mówi prawdę, chociaż czasem od tego aż zanosi się od płaczu :lol:
No i ten program ewidentnie działa na jej korzyść - chociaż jest mega wrażliwa, to nie łamie ją a wzmacnia.

Dobra, to tyle, dam Wam dojść do słowa :lol:
0 x
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 45
x 1286

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda » 02 maja 2019, 10:40

maniana92 pisze:
02 maja 2019, 10:29
Paweł powiedział Justynie i Kasi, że dostrzega w Izie charyzmę, której nie widział w telewizji. Ciekawe czy dozwolone jest takie coś.

Nie dodał, że w telewizji, ale taki był kontekst :) Za takie rzeczy nie będą karać, bo Angela i Kuba mieli wiele i ostrzejszych tekstów, ale samo to co powiedział ciekawe, niestety za raz przerwano ujęcie z nim, Justyna i Kasią, a mogło być ciekawie.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”