[TVN/TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
typeO
Obserwator
x 172
x 420

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: typeO » 09 lis 2019, 0:30

Ucieszyłam się, że Ewa odklei się od Kamila, ale niestety romantyczne tańce zrobiły swoje - jeszcze ze dwie "pościelówy" i zacznie się mizianie od nowa.
0 x
oitnb61
Poster
x 63
x 585

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: oitnb61 » 09 lis 2019, 0:31

Ania i Malwina chyba dość pijane 😂
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 416
x 2268

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 09 lis 2019, 0:33

Abbott pisze:
09 lis 2019, 0:05
To co planują w takim razie Ohme i Chajzer?🤔
Uważam, że dalej coś jest na rzeczy 🙂 Być może nagrywają na potrzeby BB, a nas wyprowadzono w pole. Ja jedyne co wiedziałem, to że TVN7 i tyle - w sumie bez potwierdzenia czy live i czy dziś. Jeszcze się okaże, że to coś nawiązującego do przyszłego zadania tygodniowego, np. związanego z historią lub inną kulturą... 🤔 Także idzie coś nowego i raczej nie ma związku z kosmitami 👽 - Ohme nawet nie została tak wystylizowana 🤓

W sumie "Big Brother" ma być nieprzewidywalny. Oby produkcja trafiła z zadaniem, z którym poradzą sobie nasi kochani uczestnicy.
0 x
oitnb61
Poster
x 63
x 585

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: oitnb61 » 09 lis 2019, 0:34

balarion pisze:
09 lis 2019, 0:20
Malwina: Czy ja jestem tu tylko od kręcenie dupą na stole?
Nie Malwinko, od inteligentnych rozmow. Choc pierw dowiedz sie ile to 6*7, bo naprawde watpie, ze wiesz.
Pisze to gość który nie da napisać złego słowa na Kamila?😂 Jaka hipokryzja. Obrazaj dalej.jaki nick na wykopie masz? 🤣
1 x
balarion
Obserwator
x 406
x 497

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion » 09 lis 2019, 0:42

oitnb61 pisze:
09 lis 2019, 0:34
balarion pisze:
Nie Malwinko, od inteligentnych rozmow. Choc pierw dowiedz sie ile to 6*7, bo naprawde watpie, ze wiesz.
Pisze to gość który nie da napisać złego słowa na Kamila?😂 Jaka hipokryzja. Obrazaj dalej.jaki nick na wykopie masz? 🤣
obrazilem kogos, sugerujac, ze nie jest osoba inteligentna? To niech choc raz udowodni, ze jest. I co Kamila znow mieszasz w to? Umiesz ty bez niego zyc? Nie mysl tyle, bo niedlugo koszmary w srodku nocy zwiazane z nim cie beda budzic.

Nastepny o wykopie:) powtarzam- jak cie tak ten wykop boli, "ulzyj" sobie, nie czytaj- chocby dla zdrowia ;)
Ostatnio zmieniony 09 lis 2019, 0:45 przez balarion, łącznie zmieniany 2 razy.
0 x
Awatar użytkownika
PrzyczajonaSurykatka
Użytkownik
x 88
x 298

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: PrzyczajonaSurykatka » 09 lis 2019, 0:44

Oho, nasza para romantycznych kochanków, cała na złoto, już w czułych objęciach w salonie... Uch.
Update: A WB ich trolluje "ich" piosenką. ;)
0 x
"Never put in writing something you wouldn't say out loud."
oitnb61
Poster
x 63
x 585

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: oitnb61 » 09 lis 2019, 0:53

balarion pisze:
09 lis 2019, 0:42
oitnb61 pisze:
09 lis 2019, 0:34
balarion pisze:
obrazilem kogos, sugerujac, ze nie jest osoba inteligentna? To niech choc raz udowodni, ze jest. I co Kamila znow mieszasz w to? Umiesz ty bez niego zyc? Nie mysl tyle, bo niedlugo koszmary w srodku nocy zwiazane z nim cie beda budzic.

Nastepny o wykopie:) powtarzam- jak cie tak ten wykop boli, "ulzyj" sobie, nie czytaj- chocby dla zdrowia ;)
Nie udawaj głupa :) najgorzej co można. Widzę co piszesz i o kim. Już tak prawie miesiąc🤣

Kiedy niby Ewa się znowu całowała z Kamilem? 😂
0 x
balarion
Obserwator
x 406
x 497

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion » 09 lis 2019, 0:57

@oitnb61 dawaj priva detektywie Rutkowski jak cos chcesz, bo szkoda smiecic tu. Chyba, ze nie masz czasu, bo wykop analizowac musisz :lol:
1 x
oitnb61
Poster
x 63
x 585

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: oitnb61 » 09 lis 2019, 1:01

balarion pisze:
09 lis 2019, 0:57
@oitnb61 dawaj priva detektywie Rutkowski jak cos chcesz, bo szkoda smiecic tu. Chyba, ze nie masz czasu, bo wykop analizowac musisz :lol:
To pisz na pw,a nie o jakims smieceniu tu
0 x
Awatar użytkownika
PrzyczajonaSurykatka
Użytkownik
x 88
x 298

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: PrzyczajonaSurykatka » 09 lis 2019, 1:07

Wiktor w końcu kroi swój tort urodzinowy: "Ale twardy gnój!" (pardon my French ;) )
Update: Ale w smaku podobno pyszny, "słodko-kwaśny" - wszyscy bardzo sobie go chwalą.
0 x
bobaas
Junior
x 278
x 648

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas » 09 lis 2019, 1:24

Jaka szopka teraz Kamila z Ewką :lol: Rzygam tęczą. To jest takie sztuczne, że masakra.
1 x
Awatar użytkownika
PrzyczajonaSurykatka
Użytkownik
x 88
x 298

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: PrzyczajonaSurykatka » 09 lis 2019, 1:28

@bobaas
Wczoraj Ewa taka niby zbulwersowana po podsłuchaniu Kamila, a dziś już znowu "dziękują sobie, że są". :DD Czyli co, ta romantyczna schadzka w nowo odkrytym bunkrze przy stawie, którą wczoraj sugerował Kamil - jednak aktualna? ;)
1 x
eti
Użytkownik
x 129
x 31

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: eti » 09 lis 2019, 1:30

PrzyczajonaSurykatka pisze:
08 lis 2019, 21:54
W związku z tym, że Kleszcz jest najpewniej na wylocie (niezależnie od tego, co pokazują aktualne procenty - wiadomo jak z tym jest), a tym samym nasza "zakochana parka" zostanie na kolejny tydzień, mam pewien apel do produkcji:
wykorzystajcie ten doskonały pretekst w postaci wczorajszego obgadywanka Kamila z Mateuszem, i pozwólcie się Ewie trochę od niego odkleić. Wydaje mi się, że to jest w gruncie rzeczy niegłupia babeczka, która może mieć coś ciekawego do pokazania jako indywidualna jednostka, ale niestety została wtłoczona w rolę satelity Kamila - zresztą podejrzewam, że takie było założenie jeszcze przed jej wejściem do domu. Kiedy skończy się program, to nikt nie będzie pamiętał, że tam była jakaś Ewa Kępys, tylko zawsze będzie kojarzona - jeśli w ogóle - wyłącznie jako "żona przy mężu", pani in spe Kamilowa Lemieszewska. Przecież dla niej pobyt tam wyłącznie w takiej roli to stracona szansa na jakiekolwiek pokazanie siebie.

Ewa się od niego nie odklei, bo jest jego znajomą, a może nawet kimś więcej spoza domu BB. Ewa przed wejściem do domu BB wstawiła fotkę z ręką mężczyzny, który szybko po koszuli oraz pierścieniu został zidentyfikowany jako Kamil. Pisały o tym mainstreamowe media:

https://www.pudelek.pl/artykul/152007/k ... ie_dowody/

Ciekawą sprawą jest też to, że pierwszą fotką jaka wyskakiwała przy szukaniu Ewy i Kamila, jest poniższe zdjęcie: Obrazek

Została z niego tylko miniaturka, która kierowała do profilu Kamila na portalu społecznościowym. Kamil zamieścił to foto miesiąc przed wejściem do programu, ale je usunął. W sieci pozostał jednak ślad po nim. Ewa jest na tym zdjęciu pierwsza z lewej, w górnym rzędzie, co potwierdzi następny link.

Na innym portalu społecznościowym Kamil wrzucił filmik z dobrze widoczną Ewą, w którym identyfikuje ją z imienia i nazwiska:

https://www.facebook.com/permalink.php? ... 1166179792

W związku z tym zachodzi pytanie dlaczego Kamil usunął przed wejściem do programu BB fotkę z Ewą? Czyżby wiedział o tym, że może ona wejść w trakcie programu i i zacierał ślady, a zrobił to na tyle nieudolnie, że zapomniał o filmiku. Trudno nie odnieść wrażenia, że mamy do czynienia z zaplanowaną już wcześniej ustawką.

W związku z powyższym myślę, że nie ma co tracić czasu na rozkminianie relacji "zakochanych miziaczy", bo co tu jeszcze dodawać. Wygląda na, że produkcja wybrała sobie już zwycięzcę tego programu, co pokazują automatyczne nominacje od WB, po to by ochronić parę nominowanych znajomków.
7 x
Awatar użytkownika
PrzyczajonaSurykatka
Użytkownik
x 88
x 298

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: PrzyczajonaSurykatka » 09 lis 2019, 1:40

@eti
Więc teraz pozostaje w zasadzie tylko pytanie, czy oni - jako starzy znajomi - zostali wynajęci przez produkcję do grania zakochanej parki, bo wiadomo, że to podbija oglądalność, czy też faktycznie coś ich łączy bądź łączyło i to, co teraz odstawiają w programie to jakaś podwójna szopka - zakochana para gra znajomych grających zakochaną parę. ;) Chyba mój umysł nie jest w stanie ogarnąć tej maskarady o 1:40 w nocy... :)

Z innej beczki: Trzeba przyznać, że atmosfera w grupie dziś wyjątkowo dobra - wszyscy przed chwilą tańczyli w kółeczku w salonie - istna sielanka! :)

Update: Wjechała dostawa alkoholu i oczywiście od razu "ładowanie baterii" - można się rozejść, do jutra. ;)
0 x
magdalienkaaa
Użytkownik
x 64
x 88

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: magdalienkaaa » 09 lis 2019, 2:12

eti pisze:
09 lis 2019, 1:30
PrzyczajonaSurykatka pisze:
08 lis 2019, 21:54
W związku z tym, że Kleszcz jest najpewniej na wylocie (niezależnie od tego, co pokazują aktualne procenty - wiadomo jak z tym jest), a tym samym nasza "zakochana parka" zostanie na kolejny tydzień, mam pewien apel do produkcji:
wykorzystajcie ten doskonały pretekst w postaci wczorajszego obgadywanka Kamila z Mateuszem, i pozwólcie się Ewie trochę od niego odkleić. Wydaje mi się, że to jest w gruncie rzeczy niegłupia babeczka, która może mieć coś ciekawego do pokazania jako indywidualna jednostka, ale niestety została wtłoczona w rolę satelity Kamila - zresztą podejrzewam, że takie było założenie jeszcze przed jej wejściem do domu. Kiedy skończy się program, to nikt nie będzie pamiętał, że tam była jakaś Ewa Kępys, tylko zawsze będzie kojarzona - jeśli w ogóle - wyłącznie jako "żona przy mężu", pani in spe Kamilowa Lemieszewska. Przecież dla niej pobyt tam wyłącznie w takiej roli to stracona szansa na jakiekolwiek pokazanie siebie.

Ewa się od niego nie odklei, bo jest jego znajomą, a może nawet kimś więcej spoza domu BB. Ewa przed wejściem do domu BB wstawiła fotkę z ręką mężczyzny, który szybko po koszuli oraz pierścieniu został zidentyfikowany jako Kamil. Pisały o tym mainstreamowe media:

https://www.pudelek.pl/artykul/152007/k ... ie_dowody/

Ciekawą sprawą jest też to, że pierwszą fotką jaka wyskakiwała przy szukaniu Ewy i Kamila, jest poniższe zdjęcie: Obrazek

Została z niego tylko miniaturka, która kierowała do profilu Kamila na portalu społecznościowym. Kamil zamieścił to foto miesiąc przed wejściem do programu, ale je usunął. W sieci pozostał jednak ślad po nim. Ewa jest na tym zdjęciu pierwsza z lewej, w górnym rzędzie, co potwierdzi następny link.

Na innym portalu społecznościowym Kamil wrzucił filmik z dobrze widoczną Ewą, w którym identyfikuje ją z imienia i nazwiska:

https://www.facebook.com/permalink.php? ... 1166179792

W związku z tym zachodzi pytanie dlaczego Kamil usunął przed wejściem do programu BB fotkę z Ewą? Czyżby wiedział o tym, że może ona wejść w trakcie programu i i zacierał ślady, a zrobił to na tyle nieudolnie, że zapomniał o filmiku. Trudno nie odnieść wrażenia, że mamy do czynienia z zaplanowaną już wcześniej ustawką.

W związku z powyższym myślę, że nie ma co tracić czasu na rozkminianie relacji "zakochanych miziaczy", bo co tu jeszcze dodawać. Wygląda na, że produkcja wybrała sobie już zwycięzcę tego programu, co pokazują automatyczne nominacje od WB, po to by ochronić parę nominowanych znajomków.
Kamil zwycięzcą programu raczej nie będzie, myślę, że aż tak bardzo nie ustawią tego pod niego i Ewę, ale finalistą będzie jak najbardziej. A wygra pewnie znowu słodka idiotka (wiadomo kto), albo obieżyświat model (chociaż w to wątpię coraz mocniej, ale może jeszcze się odkuje, kto wie, ludzie szybko zapominają ;)). W każdym razie jedno jest pewne - reżyserka idzie pełną parą, pewnie aż do finału. Taki jest Big Brother 2019, spontaniczności prawie tu nie ma. Trzeba przywyknąć, takie czasy, niestety...
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”