[TVN7] Hotel Paradise

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1218

[TVN7] Hotel Paradise

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

[ Spoiler ]
I w końcu to jest singielnia, singlówka czy singielka? Bo się już gubię :lol:
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
x 168
x 360

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: semperadastra »

Obstawiam, że Olka wybierze dołączenie do Krystiana i Kornelii, żeby spędzić z nimi noc w sypialni. Krystian skuma się z Olką, a Kornelia będzie odstawiona na bok, więc to będzie dla niej ciężka i męcząca noc... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
shawu
Obserwator
x 8
x 239

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: shawu »

Te wstawki z piosenki Soni będą niczym reklamy media expert z Eweliną Lisowską.... Doprowadzać do szału
Zobaczycie że tak będzie.
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
x 109
x 346

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Asjata »

Ok - odcinek drugi - odcinek SYMPATYCZNY - taki 3/10. Jak to, że był Olo-centryczny - dla mnie do zniesienia (mimo, że ona sama sądzi, że jest nie wiadomo jaki strategiem). Najbardziej w pamięć zapadła mi rozmowa jej i Luizy, że lepiej by było jakby wszyscy razem spali w jednym łóżku. Oraz ich flop jak ich knucie słyszała Kornelia :lol: Sam twiścik z singielką ok - trójkąty, kwadraty, czy pentagramy mile widziane. Nawet Quzizik to było pitu pitu - oby ten proszek był ok dla środowiska. Było dużo rozmów, ale mało co z nich wynikało. Krystian chyba tam błagał by Ola do niego podeszła.

Zapowiedź confusing - Pandora?! :o Może ten nowy twist z Rajską Wyrocznią Klaudią El Dursi więcej namiesza (a ma być przed Rajskim Rozdaniem) - zwłaszcza jak mają pokazać facetów, którzy mają jutro wejść.
WIDM 21 FAVES: LAKSHMI | MARIJE
HOTEL PARADISE 3 FAVES: KRYSTIAN | DAWID | BARBARA
LOVE ISLAND 3 FAVES: OLA D. | DAWID | ALEKSANDRA
Jordi
VIP Expert
x 2170
x 2079

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Jordi »

Odcinek 3:

Olka wybiera i dołącza do
[ Spoiler ]

Nie wyrabiam z tego kota. On im po całej chałupie lata xD

[ Spoiler ]

List!!!

[ Spoiler ]

BUM!

[ Spoiler ]

Znowu kot :lol:

Znowu gdakanie Olki JEZUUU ona tak do wycieku niusa będzie promowana w tym szoł? Nie wiem czy wyrobię...

List!!!

[ Spoiler ]

Już Pandora LOL :o

[ Spoiler ]

TWIST!

[ Spoiler ]

Koniec.

Zapowiedź:
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 661
x 3413

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Karol »

Na początku odcinka widać zawód dziewczyn, które za wszelką cenę starały się przekonać, że wstrzeliły się ze zdjęciami dzieciątek 🤣

Simon wybrał Bogusię. Ja tam bym stawiał na Olę 😍 Ale Szymuś to przecież agent nieruchomości, zna się na wszystkim 🤣

"Prawdziwe losowanie będzie za kilka dni" :O Tak, wejdą do bębna maszyny Lotto 🤦‍♂️

W ogóle odnoszę wrażenie, że większość uczestników jest jakaś hmmm... Niezbyt ogarnięta. Operują zdaniami prostymi, krótkimi, powtarzają się, to wszystko ma dość mały związek z językiem polskim, natomiast kiedy nie mają niczego mądrego do powiedzenia, to robią:
[ Spoiler ]
🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ Taki zamiennik.

Casting zapewne wyglądał tak:
Produkcja: Hubert Cię polecił?
Uczesrnik: Nie
P: To wypad.
U: Yhyhyhy hehehehe
P: Dobra, jedziesz na Zanzibar. Zaproś Huberta do znajomych.

Żenujące z mojej strony jest to, że jeszcze nie nauczyłem się imion facetów i nie wiem o kim dziewczyny gadają xD

Ola to ewidentna Julka z umysłem Kamila 🙂

Odnośnie Simona:
https://m.facebook.com/SimonPriceRealty/

Profil ma więcej lajków niż treści 🤣 Poza tym nie chce mi się wierzyć, że sprzedawca nieruchomości ma na nazwisko Price 🙂
skaty
Użytkownik
x 6
x 2

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: skaty »

Gdzie wy oglądacie koleje odcinki? U mnie pisze, że dostępny kolejny odcinek dopiero po 20.30. Mam wykupiony pakiet player
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
x 168
x 360

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: semperadastra »

Na "HP Extra". To są trochę dłuższe odcinki.

https://player.pl/playerplus/hotel-para ... inki,24597
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
x 109
x 346

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Asjata »

Odcinek lepszy niż wczorajszy. Po pierwsze Kisiel - on zdecydowanie jest wszędzie, podsłuchuje, pilnuje, wie o wszystkich paktach i umowach. Ma szanse zaprowadzić w Hotelu porządek i ma wielką szanse na wygraną. Jednak widać było, żeby go lepiej nie denerwować bo potrafi się odgryźć. Następnie trójkąty: ewidentnie Kornelii lepiej z nowymi niż z Krystianem i Olą - chyba przekonywuje się ona do Krzyśka. Sami nowi ok - oby szybko rozwinęli skrzydła. Pandora taka sobie - na szczęście wybór Krystiana ciekawy. A Bibi i Marcin to duchy.

Na razie początek przypomina mi 1 sezon, bo tam też było na początku nudnawo, ale się rozkręciło. Wydaje mi się również, że Kornelia poleci ze względu na działania Luizy (która jest najnudniejsza tam) i Oli.
WIDM 21 FAVES: LAKSHMI | MARIJE
HOTEL PARADISE 3 FAVES: KRYSTIAN | DAWID | BARBARA
LOVE ISLAND 3 FAVES: OLA D. | DAWID | ALEKSANDRA
Oxygen
Obserwator
x 255
x 105

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Oxygen »

Z ogólnych rzeczy to chata zdecydowanie lepsza niż na Bali. Tylko mam wrażenie, że tam cały czas wieje wiatr. Ekipa na razie dość zachowawcza, ale przy tym dość zgrana, i wydaje się być bez toksyków w stylu Kamila czy Artura (chociaż największe zadatki do tej roli ma Krystian). Jednak mam wrażenie, że na raz wrzucono zbyt dużą ilość osób, przez co wszystkich zapamiętać chociażby z imienia, a co dopiero złapać jakąś nić sympatii. Tym bardziej, że nowi są do siebie bardzo podobni wizualnie.
Jordi
VIP Expert
x 2170
x 2079

[TVN7] Hotel Paradise

Odcinek 4:

Krystian wybiera Kornelii...
[ Spoiler ]

Koniec Pandory.

[ Spoiler ]

List!!!

[ Spoiler ]

Haha kotek oczywiście być musi :lol:

[ Spoiler ]

OOOO deszcz pada, a kot śpi z Marcinem :lol:

[ Spoiler ]

To Bambi to jest gekon xD

[ Spoiler ]

List!!!

[ Spoiler ]

Koniec.

Zapowiedź:
[ Spoiler ]

Cały ep prawie był pewniak do wylotu, ale pod koniec BUM i mamy dwóch kandydatów moim zdaniem ;) Ogólnie ewidentnie najlepszy ep tej edycji na razie.

Mój ranking uczestników. Szczerze łatwo nie było...

Panie:

1. Basia (w czwartym epie duch, ale do tej pory jest najsympatyczniejsza ewidentnie)
2. Bogusia (duch w epach 1-3, w czwartym lekko się rozruszała)

Przerwa

3. Kornelia (nie wie czego chce, codziennie ma inne zdanie na każdy temat, na razie nieszkodliwa, ale lekko irytująca)

Przerwa

4. Luiza (infantylna, robiąca z siebie nie wiadomo jaką damę, a sama gada żenująco najczęściej. W 4 odcinku ośmieszyła się totalnie oceniając innych, jak sama jest momentami tragiczna)
5. Olka (już pomijając to co wiemy, to jej gra jest cienka, do tego bardzo mały zasób słów, wada wymowy, i ciągłe obgadywanie wszystkich i ustawianie, byleby wytrwać do momentu jej uszczęśliwienia ;) Żenada ogólnie totalna)

Panowie:

1. Dawid :o (z początku mocno irytujący, ale od 2 odcinka to najfajniejszy facet)
2. Marcin (duch głównie, ale widać, że nie do końca może się zgrać z grupą, bo jest bardzo sympatyczny i wydaje się szczery)
3. Simon (nuda nuda nuda nuda nuda, nieszkodliwy po prostu, też tak naprawdę duch)
4. Krystian (jego suchary są koszmarne, ale w 4 epie jakby się uspokoił trochę)

Pozostałą dwójkę ciężko oceniać po półtora odcinka. Ale jeden z nich dobrze wie o co chodzi w tym programie. Drugi chyba nie za bardzo...
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 661
x 3413

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Karol »

Trójkąt, kurde tylko zazdrościć 😁 Chociaż pierwsze 20 minut odcinka 3. i nie ma żadnych ciekawych treści.

Randka Krystiana z Kornelią i Olą. Jeszcze nie znam rozwiązania, ale wynik raczej do przewidzenia - Kornelia od początku nie chce z nim być, a Ola dostała możliwość podpięcia im się do związku.

Sebastian - pierwszy konkretny facet, nie pipka 🙂

Krystian: "nikt mnie raczej nie przegada". Bożu, każdy każdego tam przegada. Pod tym względem większość to słabi zawodnicy.

Krzysiek - jemu już bliżej do hotelowych standardów, aczkolwiek i tak jest lepiej. Jednak wizytówka wygląda jak wycinek z reklamy Head & Schoulders :lol:
[ Spoiler ]
Odcinek to niesamowita nuda. Pandora też dość słaba, jednak to dopiero początek programu.
bucik11
Obserwator
x 18
x 75

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: bucik11 »

Przyszedł czas, żeby podsumować odcinki Hotelu Paradise. Zacznę od miejsca, gdzie są. Powiem szczerze, że o wiele ładniejsze pokoje, łazienki i ogólnie wystrój były na Bali. Morze przy brzegu wygląda okropnie. No dobra miejsce jak miejsce, ale uczestnicy najwyraźniejsi. Zacznę od kobiet, Bogusia bardzo ładna, ale strasznie małomówna, mało co ją widać i słychać. Kornelia ją najczęściej widać, ale tak to jest okej, jednak wolałbym żeby szybko odpadła. Ola tak jak każdy mówi, skóra zdarta z Magdy, a gadanie jak Julia, chociaż tu trzeba przyznać, że jest wygadana i może zrobić show, no i też dobrze kombinuje. Luiza też ją mało widać, chociaż jest barwniejsza i życzę jej sukcesu w tym programie. Została Basia, która od samego początku jest taka normalna i wie po co przyszła i wydaję mi się, że daleko zajdzie. Podsumowując Panie to są moim zdaniem mało widoczne, porównując z poprzednimi edycjami. Teraz ocenię Panów. Zacznę od Dawida. On jest strasznie podobny do Maćka z pierwszej edycji, ale to spoko typek i nie mam nic do niego. Marcin wydaje mi się, że szybko odpadnie, ale też nie jest najgorszy, chociaż nie ma takiej energii jak inni uczestnicy programu. Simon jest strasznie pozytywną osobą i mega dużo wnosi do programu. Krystian to na razie mój ulubiony uczestnik i chciałbym żeby to właśnie on zaszedł do samego końca. Krzysztof i Sebastian są moim zdaniem, na razie po pierwszym odcinku nudni i nie wróżę im dalekiej drogi w tym reality-show. Chociaż gdybym miał wybrać kto ma dłużej zostać w programie to na pewno byłby to Krzysztof. Teraz ocenię prowadzącą czyli fenomenalną Klaudię El Dursi. Widać, że w tej edycji jest już luźniejsza i mniej się jakby stresuje. To, że ona prowadzi to show to był strzał w dziesiątkę. Nie zapominajmy o Panu Lektorze, która jak zwykle wymiata, uwielbiam jego teksty. Jeszcze zahaczę o czołówkę, gdzie jest piosenka Soni. Wygląda to bardzo dobrze i fajnie się wpasowała, ale po miesiącu/dwóch na pewno nam się już znudzi.
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1218

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: tinsel »

Kolejny odcinek extra już krótszy :rolleyes:

[ Spoiler ]

Najbardziej z uczestników oczywiście wyróżnia się kot Kisiel :D I jeszcze biedny gekon zamknięty w słoikach.
Jordi
VIP Expert
x 2170
x 2079

[TVN7] Hotel Paradise

Pewno będzie jak w 2 sezonie, że była różna długość, a nie zawsze 60 minut.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”