[Player/TTV] Prince Charming (2021)

Archiwalne programy TVN.
bucik11
Legendary
Posty: 10531
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[Player/TTV] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Super, że TTV pokaże program , od początku wiedziałem , że właśnie tam program pasuje najlepiej.
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

[Player/TTV] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

W jutrzejszym odcinku "Kuby Wojewódzkiego" w TVN gośćmi będą Aggie i Jacek Jelonek.
bucik11
Legendary
Posty: 10531
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[Player/TTV] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

We wtorek 2 listopada TTV wyemituje dwa odcinki pod rząd o 22.00 i 23.40.
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

[Player/TTV] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Kręcą z tym jak chłopem w sądzie i pewnie się jeszcze zmieni, skoro przeznaczyli 100 minut na 55 minutowy odcinek. Widać, że podejmują na szybko decyzje w sprawie tego programu.

Wczoraj była randka Jacka z Wojtkiem i coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że Wojtek jest tam jedną z najbardziej naturalnych osób. Aggie troszeczkę więcej się pojawiło w 'konfesjonale'. Mimika jej twarzy, gdy Maciek opowiadał o Pawle to hit. ;D
W następnym rozdaniu krawatów Jacek wywali
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[Player/TTV] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Nadrabiam 6-7 odcinek.

NARESZCIE DŻONETEN OUT!!! W ogóle ten wierszyk na pożegnanie co za ŻAL żenada...

Aggie i jej konfesjonał xD

O lol
[ Spoiler ]

Randka nudna dosyć xD Ale Jacek bardzo pozytywnie zaskoczył się Arkiem.



W siódmym epie też nic specjalnego się nie dzieje. Na końcu odpadają
[ Spoiler ]

Aggie jak się poryczała na tych krawatach.


No tak to przelatuje, ale ogólnie program jest z lekka nudnawy.
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

[Player/TTV] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Jonatana w ostatnich odcinkach było trochę mniej, było do przewidzenia, że odpadnie, bo jednak Jacek nic do niego nie poczuł, a jednak trochę szkoda, że już nie będzie jego tekstów. ;D
Wojtek przez swoje zachowanie wydaje mi się najbardziej szczery, o czym już w sumie pisałem. Po odpadnięciu Mateusza było widać, że bardzo się przywiązuje do innych, na Jacku też mu zależy, bo cały zestresowany. Ale gdzieś mi się wydaje, że mimo wszystko faworytem jest tu
[ Spoiler ]

Program trafił dziś na 9. miejsce w 'TOP 10' oraz na 4. miejsce w 'TOP10 Programy'.
Chyba pierwszy raz trafił do ogólnej topki.
Awatar użytkownika
śledź05
Obserwator
Posty: 412
Rejestracja: 13 maja 2018, 14:56
x 98
x 232

[Player/TTV] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: śledź05 »

Nadrobiłem ostatni odcinek. Ogólnie top trzy dla mnie jest dosyć przewidywalne: Marek, Arek, Oliwer. Do reszty uczestników Prince Jacek ewidentnie nie odczuwa głębszego zainteresowania. Są, bo są. Zdziwiło mnie, że odpadł Mateusz. Nie jestem pewien, czy popychanie go w kierunku coming outu przed rodzicami jest jakoś mocno etycznym zachowaniem. Jak w ogóle branie do programu młodych, niewyoutowanych w rodzinie ludzi.

Jacek ogólnie wydaje się być takim dominującym partnerem. Widać to było choćby w tym, jak odpowiedział Wojtkowie pytaniem na pytanie podczas ich rozmowy przy basenie.
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[Player/TTV] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

śledź05 pisze: 01 lis 2021, 22:40 Nie jestem pewien, czy popychanie go w kierunku coming outu przed rodzicami jest jakoś mocno etycznym zachowaniem. Jak w ogóle branie do programu młodych, niewyoutowanych w rodzinie ludzi.
Koleś nie jest "wyoutowany", a bierze udział w programie randkowym w telewizji? :rolleyes:
Chyba sam się tym udziałem "wyoutował".
2008-2023
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

[Player/TTV] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Konkretów nie ma, ale TVN jest zadowolony z wyników oglądalności, które są wyższe, niż zakładali.
- „Prince Charming” wystartował bardzo dobrze, program jak na razie osiąga wyższe wyniki oglądalności niż zakładaliśmy. Przez pierwsze kilka dni wygenerował setki tysięcy odtworzeń odcinków - komentuje portalowi Wirtualnemedia.pl Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl.
Czytaj więcej na: https://[link zakazany]/artykul/p ... -pl-opinie
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[Player/TTV] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

@Atahan jest dobrze, bo program był kolejno 2, 3 i 4 w topkach tygodnia. Czyli lekko spada, ale nadal to hit Playera. No nie taki jak Pajęczyna (to jest hit w ogóle polskich VoD razem wziętych), ale jednak :)

8 odcinek po kilku nudnych w końcu z emocją.

Gotowanie Paelli nuda, ale POTEM
[ Spoiler ]

Zapowiedź też dobra
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1548
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 5
x 626

[Player/TTV] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

Widziałem ten pocałunek. Był super. Mnie to nie przeszkadza, nie brzydzi. Akceptuję osoby homoseksualne.

W TTV widziałem pierwszy odcinek. Nie było najgorzej ale niestety przykro to pisać ale są tutaj geje zniewieściali jak Merkucjo czy Jonatan. 🙄
Z uczestników najbardziej polubiłem chyba Pawła, Maćka. Karol też nawet spoko. Oprócz byłych partnerów, reszta do zaakceptowania.
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

[Player/TTV] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Program awansował z 9. na 5. miejsce w TOP10 na Playerze. ;D

Ostatnio moim zdaniem robi się coraz ciekawiej, w porównaniu z tymi pierwszymi odcinkami.
Marek z jakim kissem wyleciał, ale nawet Jacek zauważył, że chociaż mu się podoba, to podchodzi ostrożnie do jego pewności siebie. Oliwera zazdrość zżera, ciekawe, czy z tego jakieś większe dramy wynikną. Oliwer po chwili słabości chyba raczej ruszy do dalszej rywalizacji. Relacja między Oskarem, a Pawłem jest z gatunku tych specyficznych, dopóki któreś nie wyleci, to pewnie co odcinek będą się kłócić i dogadywać.
bucik11
Legendary
Posty: 10531
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[Player/TTV] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Nadrabiam szósty i siódmy odcinek :)

Z programu odpada Jonatan,ale zostawia list dla Jacka :lol: Mega sztuczny wierszyk :lol: Dziwne zadanie z rysowaniem aktu kobiety :o

Randka mega nudna, nic ciekawego. Szkoda, że nie maja podobnych randek jak w Hotelu Paradise :(

Szósty odcinek nudnawy ;/

W siódmym odcinku talk-show nie zainteresował mnie, po prostu troszkę nudnawo ;)

Ceremonia krawatów to lekkie zaskoczenia, bo aż trzech panu wylatuje :o
Odpadają :
[ Spoiler ]
W ósmym odcinku będzie kłótnia pomiędzy Oskarem, a nowym Pawłem :o
bucik11
Legendary
Posty: 10531
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[Player/TTV] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Pierwszy wtorkowy odcinek obejrzało 175 tys. widzów, a drugi - 113 tys. TTV stacją piątego wyboru.

https://www.press.pl/tresc/67961,ttv-dz ... omercyjnej
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

[Player/TTV] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Końcówka 9 odcinka dość niespodziewana. Mareczek jakby dostał w twarz. 😈
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości