[TVN7] Hotel Paradise

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
bucik11
Activist
x 95
x 320

[TVN7] Hotel Paradise

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Dzisiejszy odcinek dobry :) Randka Ingi, Miłosza i Mateusza całkiem fajna, ale nic ciekawego się nie dowiedzieliśmy ;) Rajska Wyrocznia bez większych zaskoczeń ;) Rajskie Rozdanie przewidywalne, już w czwartek widziałem jak się zakończy. Pożegnała się Inga, która była naprawdę fajną uczestniczką :)

Ogólnie dziś Player na swoim Instagramie zaspoilerował kto odpada z programu ;)
pjkrak552
Użytkownik
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: pjkrak552 »

wyglada na to, ze ktos wejdzie , ale jeszcze nie w odc 53, mozliwe tez, ze ktos bedzie eliminowany
Jordi
VIP Expert
x 2632
x 2384

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Jordi »

Odcinek 54 O NIEBO LEPSZY OD 53 🔥🔥🔥

[ Spoiler ]

Zapowiedź 55:

[ Spoiler ]

No ciekawie się zapowiadają kolejne odcinki 🔥🔥🔥
pjkrak552
Użytkownik
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
wislok
Junior
x 36
x 191

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: wislok »

[ Spoiler ]
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
typeO
Obserwator
x 216
x 465

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: typeO »

Niestety Nana i Łukasz to teraz kandydaci do głównej wygranej, bo nie widzę przeciwników, którzy mogliby im zagrozić. Nie liczę tu na Wiki i Miłosza, bo jeśli nawet dotrwają, to mają za dużo wrogów wśród uczestników, by wygrać. Łukasza wszyscy lubią, więc myślę, że mają duże szanse na zwycięstwo. Nie jest to finał po mojej myśli, ale tak naprawdę to w HP nie ma komu kibicować. Można ewentualnie pokibicować Matiemu, chociaż on też momentami lawiruje. Poza tym nie sądzę, żeby wytrwał do finału - raczej zostanie wyeliminowany. Dwaj nowi gracze są po prostu groteskowi i widać, że dano im rolę do zagrania.
Ostatnio zmieniony 24 lis 2021, 18:32 przez typeO, łącznie zmieniany 3 razy.
pjkrak552
Użytkownik
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

wislok pisze: 24 lis 2021, 17:15
[ Spoiler ]
[ Spoiler ]
typeO
[ Spoiler ]
bucik11
Activist
x 95
x 320

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: bucik11 »

Dzisiejszy odcinek bardzo mocny :o Powrót Łukasza i Michała na minus, dwoje uczestników, których najmniej lubiłem :angry: Prezentacja filmu kręconego przez uczestników naprawdę śmieszna :lol: Decyzja o odpadnięciu Przemka zszokowała mnie :o Szkoda, że Łuki nie odpadł razem z nim. Trochę mi szkoda Przemka, ale nie cierpię już duetu Mike&Łuki, na razie żadnemu z nich nie powinni ufać :angry:

Zapowiedź też mnie szokuje zachowaniem Łukasza :o
pjkrak552
Użytkownik
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

Jaros w jakis psychiczny trans wpadl, na PP i po jedzie takimi tekstami ze jak podszedl do baru to prawie wszyscy uciekli, teksty w stylu ch.. wam w d.. , czy j... was pies do ogolu wypuscil sie facet...braklo tylko zeby kumus przyp.....il dal sie namowic Mikowi na zmiane decyzji i teraz ten wszystkim gada ze ich ratowal robiac z Lukiego wroga publicznego,bo Mike to jest taki szczurek, ale kto mu kazal znowu ulegac, niczego go nie nauczylo typowanie z Nana?rozumiem ze jest wku... bo gosciu go przechytrzyl,ale jednak facet przeginac zaczal i to drugie wejscie moze mu tylko wizerunkowo zaszkodzic, mozna sie zemscic,ale inteligentnie.
Ostatnio zmieniony 25 lis 2021, 0:40 przez pjkrak552, łącznie zmieniany 1 raz.
donixxx
Obserwator
x 4
x 84

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: donixxx »

No i co ten Jaros jednak nie taki święty i kulturalny jak to wspominałeś po odpadnięciu Wiktorii.
Ostatnio zmieniony 25 lis 2021, 9:28 przez pulkownik, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Usunąłem cytowanie; nie cytuj ostatniego posta w wątku
pjkrak552
Użytkownik
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

donixxx - bo wtedy byl w porzadku, teraz poziom rynsztoku pokazuje.on juz tam jest skonczony na tym rajskim.
Lily
Użytkownik
x 6
x 14

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Lily »

Taktycznie to nie zyskali nic, wyrzucając Przema, który akurat teraz stał się już całkiem niegroźny i chyba na dobre skończył z intrygami, ciesząc się pobytem w HR i odnalezieniem rokującej relacji z Sarą. Jeśli Mike chciał przede wszystkim zemścić się na Nanie, powinien był wywalić Łukasza. Primo - dla Nany byłby to okropny cios, secundo - straciłaby żelazną parę i byłaby na wylocie.
pjkrak552
Użytkownik
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

produkcja zyskala to,ze beda klotnie i o to im chodzilo, wariant normalny pary zostaja w swoim skladzie i spokojnie ida do finalu, drugi wchodzi dwoch, ktorzy nie maja nic do stracenia i robia jazde, bo ich szansa na wygranie jest jak w totolotku wiec im nie zalezy...

Na Lukasza by sie Jaros nie zgodzil to jedyny facet, ktory jeszcze z nim rozmawia.Swoja droga nie odrobil lekcji, gdyby postawil na swoim i wyeliminowal Mateusza mialby teraz Przemka wdziecznego,ze go uratowal razem z Lukaszem po swojej stronie, a Mike zostalby czarna owca i odmiencem hotelowym, a tak sam sie zalatwil i teraz zachowuje sie jak malolat obrazony na kazdego za swoje niepowodzenia.Tyle sie nagadal,ze teraz bedzie stanowczy i nikomu nie ustapi, a juz na wejsciu ulegl i jak przyszlo do eliminowania- dobrze michalku zrobimy jak ty chcesz- tyle z jego dominacji :lol: teraz cos tam sie odgraza na pp ze pojedzie ze wszystkimi,ale co on moze zrobic?mial atut na wejsciu ustawienia szachownicy i oddal go rywalowi w prezencie , cos czuje,ze po rajskim Jaros da niezle czadu, to moze byc wyjscie jakiego nie bylo.

Ja mysle,ze to tak na chwile taki monty python i jas fasola w jednym produkcja przestanie sie wyglupiac i Przemka przywroca zeby wrocilo do normy.wejdzie z decyzja kogo wywalic i Mika,a Jaros wyeliminowal sie sam, najlepsza jego gadka na lezakach z Sara i Vanessa, dawno sie tak nie usmialem jak uciekly obie.No chyba,ze chca miec tam dom wariatow to niech wstawia jeszcze Giovanniego i milej zabawy.
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
x 199
x 568

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: semperadastra »

A tak z ciekawości. Czy uczestnicy HP muszą być zaszczepieni ??? :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
pjkrak552
Użytkownik
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

na pewno, przeciez lot na zanzibar kilkanascie godzin trwa.jakies dodatkowe szczepienia na wscieklizne by sie tez przydaly.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”