[POLSAT] Lepiej późno niż wcale (2018)

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[POLSAT] Lepiej późno niż wcale

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

No tak. Typowy widz Polsatu nie widział raczej :P

Dla mnie to i tak bez zmian słaby program niestety... Zasłużenie przegrywa równo z konkurencją.



Edit: No i się nie zawiodłem. To był najlepszy fragment tego programu ewidentnie! :D Pokazano coś, czego wcześniej w polskiej TV nie widziano (chociaż Masny wkurzał momentami strasznie). Jakby cały czas było tak, to mielibyśmy hit, ale jest inaczej stety lub niestety.
brigus
Użytkownik
Posty: 106
Rejestracja: 03 gru 2015, 16:22
x 20

[POLSAT] Lepiej późno niż wcale

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: brigus »

Ja chyba jestem już stary, bo mnie ten program się podoba. Mało tego, jest to jeden z nielicznych programów, które nie przewijam przy oglądaniu
(możliwe że pierwszy od wielu lat). Oczywiście, są elementy które można by poprawić. Jednak jak na dotychczasowe produkcje Polsatu, to jest to spore zaskoczenie. Nie ma tu nadmiaru celowego komizmu, reakcje bohaterów wyglądają na w miarę autentyczne. Czekam na drugi sezon.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[POLSAT] Lepiej późno niż wcale

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Nie wiem czy przewidziany jest kolejny sezon, chociaż mnie by nie przeszkadzał ;) dlatego zastanawiałam się kto mógłby w nim wystąpić i przyszedł mi na myśl Cezary Pazura. Wygląda, że ten aktor żadnej pracy się nie boi więc dlaczego nie. Pasowaliby do programu również Zbigniew Buczkowski i Michał Milowicz, to już są trzy poważne kandydatury :)
Polk flirtuje z królową, wcale mu się nie dziwię ;)
Ostatnio zmieniony 12 paź 2018, 21:49 przez Nina, łącznie zmieniany 1 raz.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 743

[POLSAT] Lepiej późno niż wcale

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

Ten pałac króla to przypadkiem nie ten sam obiekt, co w tegorocznym "Agencie"? :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49674
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[POLSAT] Lepiej późno niż wcale

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Nina pisze:Nie wiem czy przewidziany jest kolejny sezon, chociaż mnie by nie przeszkadzał ;) dlatego zastanawiałam się kto mógłby w nim wystąpić i przyszedł mi na myśl Cezary Pazura. Wygląda, że ten aktor żadnej pracy się nie boi więc dlaczego nie. Pasowaliby do programu również Zbigniew Buczkowski i Michał Milowicz, to już są trzy poważne kandydatury :)
Polk flirtuje z królową, wcale mu się nie dziwię ;)
O drugim sezonie to można raczej zapomnieć. Zbyt mała widownia do tak wysokich kosztów produkcji programu.

Tymczasem emeryci-celebryci* rozpoczęli ostatni etap podróży po Azji. Tym razem są w Bali. Jest tam także polski przewodnik. :)

*
[ Spoiler ]
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[POLSAT] Lepiej późno niż wcale

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Nina pisze:Nie wiem czy przewidziany jest kolejny sezon, chociaż mnie by nie przeszkadzał ;) dlatego zastanawiałam się kto mógłby w nim wystąpić i przyszedł mi na myśl Cezary Pazura. Wygląda, że ten aktor żadnej pracy się nie boi więc dlaczego nie. Pasowaliby do programu również Zbigniew Buczkowski i Michał Milowicz, to już są trzy poważne kandydatury :)
Polk flirtuje z królową, wcale mu się nie dziwię ;)

Ja widzę Chajzera seniora, jeśli TVN go gdzieś nie zaangażuje :)
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[POLSAT] Lepiej późno niż wcale

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Trzeciak pisze: O drugim sezonie to można raczej zapomnieć. Zbyt mała widownia do tak wysokich kosztów produkcji programu.
Mam znajomego, który zawsze po tym jak mu mówię o jakimś filmie czy programie pyta - A strzelają się? Co w praktyce oznacza czy w programie, filmie coś się dzieje. No nie strzelają się :P I może tu jest przysłowiowy pies pogrzebany. Ale przybywa nam spora grupa celebrytów seniorów, w całkiem dobrej jeszcze kondycji, z dorobkiem, lubianych której żal nie wykorzystać, biorąc pod uwagę, że wyże demograficzne też się starzeją i to one głównie oglądają telewizję, tylko co im sprzedać w reklamach, żeby się opłacało :huh:
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[POLSAT] Lepiej późno niż wcale

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Właśnie pokazano jak doszło do wypadku z kolanem pana Władka.
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
Posty: 1104
Rejestracja: 31 mar 2016, 5:22
x 29
x 49

[POLSAT] Lepiej późno niż wcale

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycja »

@Nina , mamy chyba tego samego znajomego ;)

Mnie najbardziej przeszkadza jednak Masny, choc z pelna sympatia do jego YT dzialalnosci, w wydaniu tego programu totalnie mi nie podszedl.
Zapiety w koszuli pod samo gardlo, snuje sie tak za grupa,az bije po oczach to jego skrepowanie.
Zamiast ostrej zupy mogli mu jakies % zafundowac ;)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49674
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[POLSAT] Lepiej późno niż wcale

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Czas na ostatni odcinek niestety trochę nudnych przygód emerytów w Azji. Oby tutaj nyło choć trochę ekstytująco. ;)

Niestety dla Kozakiewicza to trochę pechowy koniec tej podróży.

Na szczęście z usztywnionym kolegą będzie mógł wziąć udział - choć ograniczony - w finale tego projektu. :)

I mamy reminiscencje z "Celebrity Splash!". Tylko Matuszaka tam brakuje. ;D

Masny pajacuje, i nawet nie skacze z 10 metrów do wodospadu.

Brawo Masny. U Białej Mamby spokojnie masz "10". :D

Na szczęście Kozakiewicz wraca. :) Czas na rozmowę z Szamanem, która nie będzie ze względów obyczajowych rejestrowana.

Ale walka z wężem w pokoju. Czas na ostatnią atrakcję, czyli wycieczkę po polach ryżowych. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[POLSAT] Lepiej późno niż wcale

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Łapanie węża było bardzo fajne, na początku zadania na polach ryżowych, jak Bercika w błocie pociągnęło bydło, hitem odcinka :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49674
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[POLSAT] Lepiej późno niż wcale

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Na Królewskim Hotelu seniorzy zakończą swoją 20-dniową przygodę z Azją.

Na koniec najlepsze fragmenty z całej serii.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[POLSAT] Lepiej późno niż wcale

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Udany koniec odcinka, wspomnienia z drinkami, widać jak faceci się zgrali, jak wyrobił się Masny, choć i tak seniorzy byli lepsi przez cały sezon. Było bardzo wiele fajnych zadań, pięknych widoków i ciekawostek.


Podobał mi się program, bez wow, ale wiele śmiesznych momentów, o co trudno w tv, liczba odcinków w sam raz, ekipa się sprawdziła, a program uzyskał dużo fanów w internecie.
Awatar użytkownika
SNOL
Immortal VIP
Posty: 3931
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:42
Lokalizacja: Wrocław
x 274
x 323
Kontakt:

[POLSAT] Lepiej późno niż wcale

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SNOL »

Nie widziałem chyba tylko jednego odcinka i z pozostałych wyłania mi się obraz ciekawego programu. Rzeczywiście bez szału, na pewno nie dla ludzi w moim wieku – bardziej dla widzów starszych, których przyciągnie Karol z „Familiady” i Bercik ze „Świętej wojny”. Ten ostatni to zdecydowanie bohater całego sezonu. Było raczej zabawnie, czasem zbyt zachowawczo. Ale ogólna ocena zdecydowanie bardziej na plus niż minus.
Tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 14 lat.
wiktorrut
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 15 sty 2018, 10:37
x 1

[POLSAT] Lepiej późno niż wcale

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiktorrut »

Czy ktoś wie jak nazywa się piosenka z czołówki programu?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości