[POLSAT] Lepiej późno niż wcale

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Alek1224
Activist

Postautor: Alek1224 » 14 wrz 2018, 23:31

Tymczasem promocji ciąg dalszy bo jutro Hanke w Skandalistach będzie.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Postautor: Trzeciak » 14 wrz 2018, 23:38

annawoj1104 pisze:
Medyk24 pisze:. Chociaż dość grzeczny "Rolnik" bardzo dobrze się przyjął to i tutaj może być podobnie, czas pokarze. :)

Jak Rolnik jest grzeczny to ja jestem zakonicą, widziłas Dżesikę :lol: Swoją drogą chyba żaden inny program nie przeżywa tego co Rolnik na FB, w trakcie trwania programu padają rekordowe ilosci kometarzy-to co sie dzieje zwykle na FB w trakcie programu jest lepsze niż program :evil:

@Medykowi chodziło o pierwszą edycję programu, gdzie program rzeczywiście był "grzeczny", i to na tle podobnej propozycji TVN-u z mamisynkami. ;D
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Nina
Poster

Postautor: Nina » 14 wrz 2018, 23:49

annawoj1104 pisze:to co sie dzieje zwykle na FB w trakcie programu jest lepsze niż program :evil:

O, i dokładnie o to chodzi, tego właśnie zabrakło po WoD :P
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
R_321
Obserwator

Postautor: R_321 » 14 wrz 2018, 23:57

Dla mnie ten program jest bardziej misyjny niż rozrywkowy. Ma na celu pokazać ,, szaremu Kowalskiemu'' uroki i specyfikę innej kultury . Osobiście spodziewałem się więcej elementu rozrywki , ale jak na piątkowy wieczór może być :-) Oglądalność w dużym stopniu zależeć będzie od tanecznego show. Chociaż konkurencja w tym czasie nie jest jakaś mocna . Wygrana z Jedynką i Dwójką bardzo realna :-)
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert

Postautor: Medyk24 » 15 wrz 2018, 8:38

Trzeciak pisze:
annawoj1104 pisze:
Medyk24 pisze:. Chociaż dość grzeczny "Rolnik" bardzo dobrze się przyjął to i tutaj może być podobnie, czas pokarze. :)

Jak Rolnik jest grzeczny to ja jestem zakonicą, widziłas Dżesikę :lol: Swoją drogą chyba żaden inny program nie przeżywa tego co Rolnik na FB, w trakcie trwania programu padają rekordowe ilosci kometarzy-to co sie dzieje zwykle na FB w trakcie programu jest lepsze niż program :evil:

@Medykowi chodziło o pierwszą edycję programu, gdzie program rzeczywiście był "grzeczny", i to na tle podobnej propozycji TVN-u z mamisynkami. ;D

Dokładnie tak, jednak ludzie wtedy pokochali program za tą swojskość i w pewnym stopniu grzeczność, a to co się zaczęło dziać później to już inna sprawa. :)
Alek1224
Activist

Postautor: Alek1224 » 15 wrz 2018, 9:33

Moim zdaniem program idealny na późny piątkowy wieczór. Oczywiście niektóre elementy trochę szwankowały ale dla mnie najważniejsza jest obsada tego show, która wypada fajnie lub bardzo fajnie (oprócz Masnego).

Tak się zastanawiam czy w roli w której jest Masny, nie można było obsadzić Krzysztofa Gonciarza. To też dość popularny twórca i bardzo mocno obyty w Azji i z kulturą azjatycką.
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
Kontaktowanie:

Postautor: SNOL » 15 wrz 2018, 10:34

Wszystko było niby w porządku, ale... mam jakiś niedosyt. Może te dziwne plansze (i nie chodzi mi o warstwę graficzną)... Przydatne, ale raczej niespotykane w takich programach. Te kwestie zawsze załatwiał lektor na jakichś neutralnych ujęciach miejsc, o których MOWA (sic!).

Może mieli zbyt mało ujęć, tzw. ogrywki poszczególnych scen? Może też zbyt mało wyciągnęli od bohaterów? Bo widać to też w setkach rodem z paradoku. Może wzięli zbyt małą ekipę i ratują się jak mogą?

Kilka razy się uśmiałem, bo – wiadomo – to Karol, Bercik i Kozakiewicz. I na pewno włączę na kolejny odcinek dla tej trójcy, ale musi być lepszy niż pierwszy, żebym został na dłużej.
tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad dziesięciu lat.
Frontowiec
VIP Expert
Kontaktowanie:

Postautor: Frontowiec » 15 wrz 2018, 10:42

''Lepiej późno niż wcale'' bardzo mi się podoba, jest to program bardzo dobrze zrealizowany - zero challengów, tylko i wyłącznie luźniejsza podróż i poznawanie Azji z perspektywy zarówno Masnego, jak i uczestników.
Awatar użytkownika
Nina
Poster

Postautor: Nina » 15 wrz 2018, 16:27

Frontowiec pisze: jest to program bardzo dobrze zrealizowany - zero challengów

I to jest fajne w tym programie, jak sobie przypomnę wyreżyserowane, że aż zęby bolały, "czelendże" w Iron Majdan, to na prawdę cieszy, że ten program jest taki na luzie, bez wymyślnego "czelendżowania".
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Alek1224
Activist

Postautor: Alek1224 » 15 wrz 2018, 17:44

Frontowiec pisze:''Lepiej późno niż wcale'' bardzo mi się podoba, jest to program bardzo dobrze zrealizowany - zero challengów, tylko i wyłącznie luźniejsza podróż i poznawanie Azji z perspektywy zarówno Masnego, jak i uczestników.

Są challenge (sumo) ale bez spiny.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

Postautor: Rektor » 16 wrz 2018, 12:19

Format z kategorii - ujdzie. Przynajmniej Gonciarza wzięli to produkcji, więc nie będzie tak beznadziejnie jeśli chodzi o względną merytorykę.
Obrazek
Alek1224
Activist

Postautor: Alek1224 » 16 wrz 2018, 15:48

To nie jest Gonciarz tylko Rafał Masny.
rafik
VIP Expert
Kontaktowanie:

Postautor: rafik » 16 wrz 2018, 21:52

Firma Gonciarza współpracowała w zakresie produkcji tego programu w Japonii :) Zarówno Gonciarz był zaangażowany, jak i Kasia Mecinski, która odpowiadała za organizację różnych rzeczy dla tych panow (warto obejrzeć końcówkę najnowszego vloga na jego kanale).
Dziękuję, że przeczytałeś/aś mój post :) Jeżeli chcesz, odpisz :)

[ Spoiler ]
Jordi
VIP Expert

Postautor: Jordi » 16 wrz 2018, 21:55

Serio? Jeśli Gonciarz był w pierwszym epie współodpowiedzialny za te "atrakcje", o których mało kto nie wie, to mnie zawiódł... Bo 1ep to było pójście totalnie po najmniejszej linii oporu jeśli o to chodzi.
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior

Postautor: Tradycja » 18 wrz 2018, 4:28

Faktycznie w jednym z ostatnich vlogow Gonciarza jest troche wyjasnione o wspolpracy z produkcja programu , ale ja to odebralam ze poslusznie realizowali to co wymagal producent tylko od strony pozwolen, statystow, logistyki.

Wróć do „Reality show”