[TVP1] Sanatorium miłości

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2347
x 997

Post autor: Trzeciak » 27 sty 2019, 22:09

Z tym zjazdem kolejką tyrolską i jazdą konno, to delikatnie "Agentem" zalatuje. Wynikami głosowania także, i trochę też - oczywiście w pozytywnym sensie - "Domem Marzeń". :)

Odcinek sporo lepszy od lekko przynudzającej premiery. :)
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
annawoj1104
Poster
x 161
x 532

Post autor: annawoj1104 » 27 sty 2019, 22:13

Rozkręca sie, grupa wydaje sie całkiem fajna, Małgorzata ma największe branie.
Z facetów całkiem fajni sie wydaja Krzysztof i Ryszard-kolarz (razem w pokoju są)
Drugi Ryszard z kolei "przygwiazdorzył" tym szlafrokiem :lol:
0 x
zebir
Użytkownik
x 1

Post autor: zebir » 27 sty 2019, 23:00

Witam wszystkich. Mam 50 lat i mam od lat problemy z kręgosłupem niemal na całej długości. Mam pytanie do chorych ludzi bowiem mam zamiar wystąpić o skierowanie do sanatorium. Czy tak wygląda proces leczenia jak to jest pokazane w TV ? Czy taki proces leczenia jest w pełni refundowany z NFZ ? Nic mnie to nie kosztuje ? Jeśli tak to chciałbym tak samo leczyć moje schorzenia. Tylko mam jeden problem. Nie cierpię muzyki Disco Polo a z tego co wiem na każdych dancingach tylko taką grają. Super reklama ośrodka dla ludzi cierpiących za pieniądze podatnikòw. Od lat krążyły plotki o fanaberiach w takich ośrodkach. Ale że coś takiego wypłynie na jaw i oficjalnie w TVP to bym się nigdy nie spodziewał. To po co tam ludzie jeżdżą bo już zgłupiałem??? Szukać połòwek i seksu , czy po pomoc dla swojego zdrowia. Jeśli w sanatoriach głòwną rehabilitacją jest seks i szukanie swoich połòwek życia to już nie wiem gdzie mam w tym kraju uzyskać fachową pomoc??? Pozdrawiam.
0 x
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
x 7
x 73

Post autor: Kryterium0 » 27 sty 2019, 23:05

Drugi odcinek - owszem rozkręcający się, ale spokojnie mogli to zmontować w 23 minuty. Pomysłowość twórcow nadal leży. Przesadnie długie rozmowy rozmowy o poranku, zbyt pobieżnie zorganizowany i pokazany speed dating.
Fakt, że część osób jest przesadnie pokazywana, reszta robi za tło. Mamy gwiazdę w postaci Janiny, mamy czarny charakter, czyli antyspołeczny Ryszard-maruder.
0 x
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 126
x 235

Post autor: Nina » 27 sty 2019, 23:09

annawoj1104 pisze:
27 sty 2019, 22:13
Rozkręca sie, grupa wydaje sie całkiem fajna, Małgorzata ma największe branie.
Bo Małgorzata wygląda i zachowuje się "normalnie" czym raczej zachęca, a nie zniechęca, panów, szczególnie tych poszukujących stałego związku. Jest w dużej opozycji do ekspresyjnych, zabawowych koleżanek rudo- i blondwłosej do której pasuje mi zasłyszane kiedyś określenie - Królewna Śnieżka na emeryturze :P
Program zapewne zyskał już stałą, głównie "sanatoryjną", co nie koniecznie jest równoznaczne z wiekiem 50 czy 60+, widownię, utożsamiającą się z uczestnikami, której kolejny odcinek raczej nie zniechęcił do oglądania :)
zebir pisze:
27 sty 2019, 23:00
Witam wszystkich. Mam 50 lat i mam od lat problemy z kręgosłupem niemal na całej długości.
Wyglądasz mi na rozczarowanego uczestnika tego programu ;)
1 x
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
zebir
Użytkownik
x 1

Post autor: zebir » 27 sty 2019, 23:16

I jak mam wysłać swoją żonę do takiego sanatorium ??? Przecież po chwili straci tam zasięg telefonu i dopiero ją usłyszę jak będę ją odbierał z autokaru na dworcu PKS po kuracji zdrowotnej.
0 x
zebir
Użytkownik
x 1

Post autor: zebir » 27 sty 2019, 23:51

To się dopiero rozkręca. Ciekaw jestem czy dalej uczestnicy będą pokazani jako chorzy w zabiegach do godziny 13-ej jako chorzy ? Z doświadczenia wiem, że po godzinie. 17-ej każdego dnia pobytu wszystkim następuje cudowne uzdrowienie. Nikogo nic nie boli. I wszyscy wywijają biodrami na lewo i prawo przy hitach Zenka Martyniuka . Popijając drinki lub browarki. 😂🤣😂 Wiadomo, że czasu na znajomości intymne jest mało, bo na 22:00 trzeba być w pokoju 😂 W tym czasie jest jedyny moment żeby za 40 zł wynająć kwaterkę na mieście. Hehehe😎 Ale czy nie warto wydać 10 EURO ???🤣🤣🤣
0 x
zebir
Użytkownik
x 1

Post autor: zebir » 28 sty 2019, 0:03

Hej. Masz rację. Wszyscy są mega chorzy do obiadu. Bo wiadomo w pakiecie. Trzeba zjeść. Po 17-ej wszyscy są cudownie uzdowieni. A kwaterka na figofago tylko jedyne 10 EUR
0 x
adijos98d
Poster
x 12
x 66

Post autor: adijos98d » 28 sty 2019, 1:23

W programie za mało się dzieje.. za długie rozmowy o poranku, kompletna nuda :( Po zwiastunie byłem pozytywnie nastawiony do tego programu ale niestety się rozczarowałem :( Dam szansę jeszcze jednemu odcinkowi, jeśli dalej będzie taka nuda to rezygnuje z oglądania.
1 x
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 333
x 805

Post autor: Medyk24 » 28 sty 2019, 6:42

Co prawda to prawda, po zajawce odcinek zapowiadał się całkiem nieźle a tymczasem połowa została mocno przegadana, a właściwą część potraktowano nieco po macoszemu. Nie wiem czy to kwestia braku materiału czy po prostu samych uczestników z których "wyciągnęli" to co i tak było już najciekawsze do pokazania. Tak czy inaczej pomysł z programem jest bardzo chwytliwy i mimo tych niedoskonałości dobry odbiór znajdzie. :)
0 x
POZDRAWIAM, Medyk24
Jordi
VIP Expert
x 965
x 1188

Post autor: Jordi » 28 sty 2019, 9:19

Jacek już się podniecił. Według MOR bardzo podobna średnia 1 epa, ale "PIK" niższy o 110.000.

A ja wytrzymałem 20 minut. Pasuję... RSŻ dla emerytów, niestety nie tyle wkurzający jak ostatnia edycja Rolnika, tylko po prostu naprawdę nużący...
0 x
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 126
x 235

Post autor: Nina » 28 sty 2019, 10:09

Nie da się ukryć, że dłużyznami trochę wieje, ale jeśli nie oczekuje się "trzęsienia ziemi" to rówieśnicy, plus/minus 10-20 będą oglądać.
Trzeciak pisze:
27 sty 2019, 22:09
Z tym zjazdem kolejką tyrolską i jazdą konno, to delikatnie "Agentem" zalatuje.
Mnie zaleciało "Agentem" jak Ryszard powiedział do współlokatora, żeby mu pań do pokoju nie sprowadzał ;D Przypomniało mi się jak Andersz "układał" się z Niecikiem w pokoju i w którymś momencie powiedział do Niecika, żeby czegoś tam nie robił, bo to "zaburza jego przestrzeń" :D
Dostrzegam tu również, o czym wspominałam, bigbrotherowskie klimaty, wiadomo, kamera podgląda i podsłuchuje bohaterów. Być może jeśli ruszy pełna ramówka to i konfiguracja w oglądalności się zmieni, ale nie sądzę, żeby jakoś bardzo. Pamiętam randkowy program w TVP, nic nadzwyczajnego również tam się nie działo, jakaś klimatyczna knajpka, rozmowy przy stolikach, łazienkowe konsultacje z "Wielkim Bratem" ;) , a oglądało się z uśmiechem na ustach :)
0 x
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2347
x 997

Post autor: Trzeciak » 01 lut 2019, 19:29

Na jedną z przygód w trzecim odcinku kuracjusze ruszą zielonym Jelczem. :): https://film.interia.pl/telewizja/news- ... Id,2813747
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2347
x 997

Post autor: Trzeciak » 03 lut 2019, 21:47

Kuracjuszką minionego odcinka została Małgorzata, która w nagrodę uda się na przygodę z osobą towarzyszącą, prawdopodobnie z Markiem.

A Ryszard jak zawsze w formie w tym Jelczu. ;D

No i pierwsza atrakcja - jazda konna. Marek daje Gosi "1" bo... jest dla niej numerem 1, a u niektórych wywołało to emocje, w tym u Teresy.

I kolejna atrakcja - zjazd na kolejce tyrolskiej nad parkiem miniatur. Cezary początkowo się przestraszył, a mimo to się odważył.

I jest nazwa dla Jelcza - "Ogórek miłości". ;D

I już wiadomo jaka to nagroda. Małgorzata i Marek poszli na masaż. :)

A Teresa i "ten" Ryszard poszli do pijalni wód. ;)

I Marek daje kwiaty Małgosi.

A Marta żegna się z widzami w stroju kąpielowym w wannie. No i kolejne głosowanie na kuracjusza dnia.

A za tydzień sympatie, antypatie (Ryszard jeszcze bardizej dołoży do pieca) i seniorzy... w escape roomie. :o
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
x 7
x 73

Post autor: Kryterium0 » 04 lut 2019, 0:30

Projekt w końcu nabrał właściwego tempa akcji, wkracza na dobre tory. Początek formatu trzeba przemyśleć i dopracować - wiało nudą, pierwszy odcinek przeładowany wizytówkami uczestników, z kolei drugi przegadany.

Zacząłem lubić Ryszarda! To prawie tak jak przy "Smerfach" - człowiek czekał kiedy Maruda znowu zacznie narzekać. Realizatorzy poszli tym samym tokiem myślenia i teksty oraz miny Ryszarda dają ewidentnie jako smaczek w stylu złotych myśli Violetty z "BrzydUli".
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”