[TVN/TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
Huerco
Obserwator
x 4
x 58
Kontakt:

[TVN/TVN7] Big Brother Polska

Post autor: Huerco » 24 sty 2019, 21:35

W normalnym domu nie mamy co liczyć na projekty, jak np. ten Obrazek

A tak wygląda BB teraz na świecie.
0 x
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
x 7
x 73

Post autor: Kryterium0 » 24 sty 2019, 22:03

Może zamilknę, bo kilka osób ma klapki na oczach i chcą kalki 1:1 z USA albo Wielkiej Brytanii, czyli z krajów, gdzie BB jest od lat, ma swoją markę i wciąż zarabia miliony. U nas wchodzi na niepewny grunt, wiadomo, że nie będzie aż takiego przepychu, ale liczy się dobry pomysł na motyw przewodni.

I po raz ostatni powiem o Warsaw Shore - dla Was to nie "Big Brother", ok, macie swoje wartości i nadzieje związane z formatem, ale z punktu widzenia produkcji i do jednego, i do drugiego potrzeba domu z kamerami. Technologia stosowana w obu formatach podobna.

Enjoy!
1 x
Awatar użytkownika
Huerco
Obserwator
x 4
x 58
Kontakt:

Post autor: Huerco » 24 sty 2019, 22:09

Nikt nie mówi o USA czy UK. Tak jest WSZĘDZIE. Klapki może masz ty, bo nie masz pojęcia o tym jak ten program wygląda w tych czasach, a próbujesz wszystkich przekonać do swoich racji. I nie, produkcja BB i WS nie wygląda tak samo.
0 x
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 55
x 1470

Post autor: wiatriwoda » 24 sty 2019, 22:09

Martyna Wojciechowska w wywiadzie po konferencji powiedziała, e trzyma kciuki za Agę, ale dla niej tamten etap był już zamknięty i nie chciała wracać do niego.
0 x
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
x 533
x 217

Post autor: Dejmian » 24 sty 2019, 22:12

Zgadzam się z Huerco, skoro program powraca, to albo z pompą, albo wcale. Już raz wracał na pół gwizdka. Dom to ewidentna oszczędność i tyle. Nie ma co gadać, takie są fakty.
0 x
10 lat na forum! :)
Asjata
Junior
x 70
x 206

Post autor: Asjata » 24 sty 2019, 22:54

Na minus 15 uczestników - chyba tak mam, że wolę w tego typu programach równość płciową, a w takim przypadku się na to nie zapowiada (a raczej zapowiada się wprowadzanie nowych uczestników do programu w jego trakcie, a tego po prostu nienawidzę). Martwię się też o ich dobór, jednak ogłoszenie "dodatkowego" naboru, raczej świadczy o tym, że nie mogą znaleźć odpowiednich osób i chcą bardziej postawić na stworzenie bardzo dobrego castu.

Dla mnie na minus też te ponad 90 dni, wolałbym bardziej skoncentrowany program w ok. 75 dniach. Po prostu program może się dłużyć.

Przeraża mnie zapowiadana "interaktywność" - oby to było coś w stylu Polska Decide, App-store, niż rzeczywista eliminacja smsowa, tudzież poprzez specjalną app-kę Big Brothera.

Szulim się w formacie odnajdzie, na minus odejście od AE.

Co do domu - na razie moje zdanie to let it be - ponieważ jeszcze nie ma zdjęć, ciekaw jestem jak rozwiążą logistycznie eliminacje, zadania. Co do motywu przewodniego (czy to domu, czy edycji) przytoczonego przez @Kryterium0 to praktycznie nie jest on jakkolwiek wykorzystywany w innych edycjach, po prostu jest. Jeśli miałyby być teraz to jaki? Macie jakieś pomysły?
0 x
LOVE ISLAND FAVES: MARIETTA
BIG BROTHER FAVES: MALWINA | SARAH | WIKTOR | KAROLINA
DWTS FAVES: ADAM
barty
Użytkownik
x 4

Post autor: barty » 24 sty 2019, 23:02

Dajcie spokój na razie tej willi :D Też mam pewne obawy co to takiego rozwiązania, ale poczekam z oceną aż zobaczę jak się ona prezentuje. Na pewno nie będzie to przecież też zwykły, nudny dom, w którym po prostu ktoś mieszka na co dzień i na 3 miesiące się wyprowadzi i wynajmie ją TVN :D Skoro zdecydowano się już na takie rozwiązanie to jestem przekonany, że ta willa będzie w jakiś sposób niestandardowa. No i pamiętajmy że o ile ciężko przebudować taki wynajmowany obiekt, tak z urządzaniem wnętrz nie powinno być tak ciężko i tutaj liczę na coś ciekawego i mam nadzieję też że dom będzie miał jakiś swój motyw przewodni.

Stream 24h w Playerze? Nieźle, a wręcz nawet nie do uwierzenia. Bardzo odważnie, jeśli to prawda. W ostatnich latach Channel 5 chyba puszczał tylko jakieś pół godziny tygodniowo na żywo i to też nie przy każdej edycji.

Trochę boję się, czy nie za dużo tych prowadzących, Szulim by wystarczyła moim zdaniem. Chyba że może szykuje się też jakiś spin-off jak "Big Brother's Bit on the Side".
0 x
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
x 12
x 21

Post autor: PPM » 24 sty 2019, 23:56

Ja to tylko tu zostawie. Komentarz znaleziony na Facebooku. Celowo nie będe pisał, kto i gdzie dokładnie to zostawił:
Wstyd tylko że na castingi zaproszono podstawionych ludzi pseudo gwiazdy z innych programów a zwykli ludzie byli tylko przykrywką. Organizacja jedna z najgorszych
0 x
Awatar użytkownika
Huerco
Obserwator
x 4
x 58
Kontakt:

Post autor: Huerco » 25 sty 2019, 3:08

PPM pisze:
24 sty 2019, 23:56
Ja to tylko tu zostawie. Komentarz znaleziony na Facebooku. Celowo nie będe pisał, kto i gdzie dokładnie to zostawił:
Wstyd tylko że na castingi zaproszono podstawionych ludzi pseudo gwiazdy z innych programów a zwykli ludzie byli tylko przykrywką. Organizacja jedna z najgorszych
Byłem na castingu i dementuję. 😉
1 x
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
x 12
x 21

Post autor: PPM » 25 sty 2019, 9:32

Pomyślałem sobie, że taki komentarz mógł zostać napisany z zazdrości przez kogoś kto się nie dostał do programu.
1 x
Jordi
VIP Expert
x 965
x 1188

Post autor: Jordi » 25 sty 2019, 9:51

No jeśli do tej pory zgłosiło się ponad 12 tysięcy ludzi, to jeszcze sporo takich komentarzy nas czeka chyba...

Ja nadal wierzę, że TVN to jednak bardzo poważnie do tego podchodzi i będzie dobrze :)
0 x
Awatar użytkownika
havanew
VIP Expert
x 330
x 476

Post autor: havanew » 25 sty 2019, 10:04

Myślę podobnie, chociaż ta wynajęta willa jako dom Wielkiego Brata mnie akurat zmartwiła i przypomniała programy na stacji MTV, a bardzo bym nie chciał, by nadchodząca edycja BB poszła w tym kierunku. Przy dobrym nastawieniu do programu wciąż trzyma mnie to, że reklama widowiska emitowana kilkadziesiąt (?) razy w ciągu dnia na głównej antenie nie jest wyświetlana bez powodu. :)
0 x
Strefa wolna od głupoty
MB89
Użytkownik
x 33
x 88

Post autor: MB89 » 25 sty 2019, 14:42

Ja najbardziej tej Wiosny czekam na dwa programy TANIEC Z GWIAZDAMI z Agnieszką Radwańską oraz na powrót BIG BROTHERa. Mam nadzieję że z tego programu nie zrobią papki typu WARSAW SHORE które nie da się oglądać. Czekam na dobry powrót BIG BROTHERa do polskiej telewizji, aby zagościł w niej jak najdłużej. Spodziewam się również że w rolę tytułowego ''WIELKIEGO BRATA'' wcieli się nowa osoba. Dobry ruch ze strony TVNu że jeden odcinek programu pojawi się na głównej antenie, obstawiam że będzie to ''RING'' albo program który będzie podsumowywał cały tydzień z TVN7.
0 x
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 55
x 1470

Post autor: wiatriwoda » 25 sty 2019, 15:06

Miszczak skrytykował podczas konferencji edycję włoską, którą nazwał ''kupą'', więc nic podobnego nie będzie, wspominał o jakiś włoskich 3 godzinnych nudach. Logo w efekcie trójmymiarowym prezentuje się super.
0 x
Awatar użytkownika
Huerco
Obserwator
x 4
x 58
Kontakt:

Post autor: Huerco » 25 sty 2019, 15:11

wiatriwoda pisze:
25 sty 2019, 15:06
Miszczak skrytykował podczas konferencji edycję włoską, którą nazwał ''kupą'', więc nic podobnego nie będzie, wspominał o jakiś włoskich 3 godzinnych nudach. Logo w efekcie trójmymiarowym prezentuje się super.
Akurat włoski BB jest bardzo dobry. Fakt, za długie są Ringi, ale to już specyfika włoskiej telewizji. Podobnie jest w Hiszpanii.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”