[TVN/TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Jordi
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi » 21 mar 2019, 21:28

A tymczasem w domu BB
[ Spoiler ]
Mabos
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Mabos » 21 mar 2019, 21:29

Nie czytałem kilka godzin forum, a tu tyle stron przybyło... :) ale faktycznie, za przeproszeniem i dosłownie, o d**ie Maryny (Marleny 😊)...
Myślę, że niektórym chodzi o fakt, iż jest BB18+ i oni oczekują jednak takich materiałów-czy to mądre, sami oceńcie :)
Poza tym, wyłączanie kamer w nocy w trakcie rozmów (a w nocy są najciekawsze rozmowy zazwyczaj :) jest głupie i tez uważam, że live powinien być 24h, a player mieć przyjazny interfejs z możliwością wyboru kamer oraz pomieszczeń, w których one się znajdują.

@wiatriwoda
Trudno powiedzieć, bo odcinek na tvn7 to zbyt krótkie podsumowanie dnia, aby rzetelnie oddać wszystkie ważne momenty, ale mniej więcej streszczają wydarzenia z domu :)
Uczestnicy mówili między sobą, że te wizytówki ich przedstawiające były zmanipulowane i pokazały niektórych inaczej niż są w rzeczywistości. M. in. za to mieszkańcy dostali ostrzeżenie od WB, ale o tym chyba nie powiedzą w tvn7 szczegółowo. Mówili także o wydarzeniach bezpośrednio przed wejściem do domu, o castingu, o innych uczestnikach ze się znają z widzenia itp. Ogólnie można na live trafić na ciekawą rozmowę uczestników :)
Awatar użytkownika
Majk87
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Majk87 » 21 mar 2019, 21:38

To że live jest reżyserowany w jakimś stopniu świadczy obecna sytuacja na live gdzie przełączają kamery i mikrofony raz na Łukasza i Justyna, a raz na Daniela i Marlenę, nie pokazują tych dwóch rozmów na osobnych kamerach tylko skaczą, a pozostałe 2 kamery pokazują basen...
Te 4 kamery to zdecydowanie za mało w takich sytuacjach, poza tym pokazują co chcą.
Awatar użytkownika
Takatar
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Takatar » 21 mar 2019, 22:02

Live
[ Spoiler ]
Masturbator2000
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Masturbator2000 » 21 mar 2019, 22:03

Live +18
[ Spoiler ]
Mabos
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Mabos » 21 mar 2019, 22:10

Takatar pisze:
21 mar 2019, 22:02
Live
[ Spoiler ]
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Takatar
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Takatar » 21 mar 2019, 22:12

[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 21 mar 2019, 22:15

Wiecie co? Jestem trochę do tyłu, bo oglądam odcinki z opóźnieniem na Player, jednak ciekawi mnie osoba Łukasza. Wątek gejowski? Ok. Życie. Tylko rozbawiły mnie jego słowa w pokoju zwierzeń, kiedy powiedział, że nie jest gotów o tym rozmawiać z innymi, przyznać się, bo to za wcześnie i zbyt intymne. Ok. A był gotów przyznać się przed milionem widzów? 😀
Awatar użytkownika
Asjata
Poster

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Asjata » 21 mar 2019, 22:17

Może Łukasz zapomniał już o kamerach ;)
WIDM 20 FAVES: BUDDY | CLAES | TINA
SURVIVOR: WAW FAVES: YUL | ETHAN | PARVATI | SANDRA | MICHELLE | DANNI | NATALIE
Awatar użytkownika
Majk87
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Majk87 » 21 mar 2019, 22:19

Karol pisze:
21 mar 2019, 22:15
Wiecie co? Jestem trochę do tyłu, bo oglądam odcinki z opóźnieniem na Player, jednak ciekawi mnie osoba Łukasza. Wątek gejowski? Ok. Życie. Tylko rozbawiły mnie jego słowa w pokoju zwierzeń, kiedy powiedział, że nie jest gotów o tym rozmawiać z innymi, przyznać się, bo to za wcześnie i zbyt intymne. Ok. A był gotów przyznać się przed milionem widzów? 😀
Chyba nie zrozumiałeś o co mu chodziło.
Awatar użytkownika
FA98
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: FA98 » 21 mar 2019, 22:21

Obrazek

Jak wczoraj dużo było o Łukaszu, tak dzisiaj skupiono się na Danielu i Klaudii. Najpierw nasz biblijny mors. Powiem to, co powiedział Łukasz w pokoju zwierzeń - to jest osoba, która prawdopodobnie ma poważniejsze problemy psychiczne. Ewidentnie chce dominować nad innymi, widać że mieszkańcy mają go coraz bardziej dosyć, bo wolą już gotować niż ćwiczyć z nim. W ogóle zauważcie jaka ignorancja i dziwność bije od niego - namawia do ćwiczeń czy morsowania, kiedy on sam tego nie robi, co zresztą podkreślałem już parokrotnie. Uważam, że szuka poklasku i niestety znalazł sobie "ofiarę" do manipulowania, którą stała się Natalia.

Kiedy oglądałem jak Daniel nachalnie ją namawiał na spróbowanie morsowania, to aż niedobrze mi się zrobiło. W tym momencie Natalia straciła w moich oczach, bo deklarowała się jako mocna osobowość, a tu daje się tak manipulować. Nie mam jej jednak tego do końca za złe, gdyż mam wrażenie, że próbuje się faktycznie jakoś "wdrożyć" w życie domu BB. Ale w życiu nie zgodzę się na stwierdzenie lektora, że z mimozy staje się silną kobietą. Nie mówię tego z przyjemnością, ale wolę być szczery.

Niemniej z dwojga nominowanych wciąż lepsza jest ona niż Maciek, który po nominacjach nieco spokorniał. A właściwie gra takiego, bo nadal widać w nim irytację i niezadowolenie, a dziś był kolejny ku temu przykład. Karolina została "kierowniczką" i mogła wybrać kto zostanie jej asystentem. Wybrała właśnie jego bo... spał na podłodze jako jedyny z całej 16-stki. Reszta miała sprzątać dom zgodnie z poleceniami tej dwójki, a ta z kolei... musiała nic nie robić. I tu znowu byłem świadkiem tego, jak Maciej mówi jedno, a robi drugie. Powiedział w pokoju zwierzeń, że nie podoba mu się ta decyzja (cóż za niespodzianka), po czym było widać jak szybko stwierdził, że jednak było mu to na rękę. Takiej fałszywości nie znoszę, ale cóż - być może w niedzielę jego dni w domu BB zostaną policzone.

Reakcja mieszkańców na Mozarta rozwaliła moją skalę śmiechu na dzisiaj :D Jeszcze nigdy nie widziałem, żeby ludzie tak entuzjastycznie słuchali muzyki poważnej :D Oczywiście rozumiem powody takiego zachowania, ale i tak uśmiałem się nieźle :)

Tego dnia urodziny obchodziła Klaudia, w związku z czym Marlena dostała zadanie zrobienia z resztą osób niespodzianki dla niej. Cóż, zrobili i tyle. Całą relację z tego zamknęli w jakieś pół minuty, jakby producenci stwierdzili "dobra, ciul z tym, jedziemy dalej". Bardziej skupiono się na łzawej historyjce o zmarłej już mamie i o tym że walczy o bycie rodziną zastępczą dla swojego brata. To było ckliwe, ale odebrałem to trochę jak typowe żerowanie na emocjach. Nie będę jej jednak obwiniać o to, ponieważ moim zdaniem byłbym okropnym człowiekiem, gdybym tak postąpił. Poza tym to bardzo miło, że podczas zadania z pytaniami zdecydowała się zaśpiewać swoją piosenkę o niej, a już w ogóle pięknym gestem za strony produkcji było puszczenie studyjnej wersji tego utworu podczas napisów końcowych. Duży plus za to!

Klaudia dodatkowo dziś dołączyła do grona osób, które przed widzami skierowały swoje podejrzenia co do seksualności Łukasza. Co ciekawe, Łukasz z kolei obstawia, że Klaudia jest lesbijką :) Natomiast zrobił mi się zgrzyt przy nim, gdyż oznajmił, że teraz będzie jak najbardziej sobą. Nie winię go, ale też nie jestem w stanie w 100% usprawiedliwić jego kłamania o swojej orientacji. Pisałem wczoraj że rozumiem jego podejście, ale jeśli kryjesz się z tym kim jesteś - przykro mi, ale wtedy oszukujesz nawet samego siebie. Mimo tego dalej trzymam za niego kciuki i mam nadzieję, że nie zawiedzie mojego zaufania.

Zadanie z grą i pytaniami bardzo mi się spodobało - jeśli takie zadania będą się pojawiać częściej, to jestem spokojny o ten aspekt programu :) Ale tutaj ewidentnie ujawnił się problem z "dwoma głosami" - chwilami ewidentnie było słychać jednocześnie "pana z produkcji" i dograną córkę Czubówny. Mogli już zrobić dwa głosy, zagrać że mamy dwóch Wielkich Braci czy coś w tym stylu, a nie takie cyrki. Ewidentnie do poprawy na następne edycje, jeśli te będą w ogóle.

Reakcja uczestników, gdy dowiedzieli się o spiżarni :D Myśleli, że będzie tam czekać mnóstwo dobroci w ramach nagrody, a tu nie zrozumieli, że wygrali po prostu dostęp do niej, gdzie był tylko pokarm dla rybek :D

I na koniec kwestia realizacyjna - widać, że produkcja musi sobie brać do serca wszelkie uwagi internautów. Kto wie, może nawet ktoś w postaci Wielkiego Endemola na nas spogląda :D Odcinki są coraz ciekawsze, akcja się rozwija, muzyka w tytułówce została poprawiona, a dziś mieliśmy nawet "wstępniaka" przed czołówką". Dlatego zaczynam z nieco większym optymizmem spoglądać na następne dni, a tych zostało jeszcze 86 ;)

-------------------

ARCHIWUM RELACJI:
0. 17 marca - viewtopic.php?f=169&t=10975&p=493740#p493740
1. 18 marca - viewtopic.php?f=169&t=10975&p=493989#p493989
2. 19 marca - viewtopic.php?f=169&t=10975&p=494736#p494736
3. 20 marca - viewtopic.php?f=169&p=494823#p494818
Awatar użytkownika
Takatar
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Takatar » 21 mar 2019, 22:33

[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
rafal_rambo
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: rafal_rambo » 21 mar 2019, 22:36

FA98 pisze:
21 mar 2019, 22:21
Obrazek

I na koniec kwestia realizacyjna - widać, że produkcja musi sobie brać do serca wszelkie uwagi internautów. Kto wie, może nawet ktoś w postaci Wielkiego Endemola na nas spogląda :D Odcinki są coraz ciekawsze, akcja się rozwija, muzyka w tytułówce została poprawiona, a dziś mieliśmy nawet "wstępniaka" przed czołówką". Dlatego zaczynam z nieco większym optymizmem spoglądać na następne dni, a tych zostało jeszcze 86 ;)
No to jeśli to forum czyta ktoś z produkcji "BigBrother" to zacznijcie pokazywać co dzieje się w domu od tego macie 4 kanały a nie na 2 kanałach to samo pomieszczenie z dwóch ujęć a na pozostałych 2 "Murator live" nie zapłaciłem za to żeby dom z zewnątrz podziwiać. A po drugie jak jest jakaś rozmowa to nie kończcie streama punktualnie o 1:00 w nocy tylko jak pójdą spać.
Awatar użytkownika
Takatar
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Takatar » 21 mar 2019, 22:46

Wiadac ze czytaja bo zadne inne forum nie zyje jak to. No i popieram nie wylaczanie kamer jezeli o 1 trwa rozmowa pomiedzy mieszkancami. Jak spia to moga byc wylaczone. Mam tez nadzieje ze beda dawac wiecej pokoju zwierzen bo wlasnie tam odbywaja sie najwazniejsze rozmowy z Wielkim Bratem.
Awatar użytkownika
Majk87
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Majk87 » 21 mar 2019, 22:47

Tymczasem kolejne BB 18+ jest żenujące, na koniec nagi Maciek ale klejnoty zamazane, więc nie wiem jaki ma sens to 18+ no i wczoraj były cycki na kamerach a tego nie ma.
Żeby nie było że tylko na to czekam ale to 18+ lekko do kitu,
[ Spoiler ]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”