[TVN/TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
MacWoj82
Użytkownik
x 1
x 92

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: MacWoj82 » 10 kwie 2019, 13:51

Ja się zastanawiam jakim cudem Oleh trafił do programu. Wszedł chyba tylko na ładna twarz. Natomiast oprócz tego że jest przystojny to jest strasznie nijaki. Podpina się pod Radka, większość czasu potakuje tylko głową gdy inni rozmawiaja. Mam wrażenie że on czasami nie rozumie co reszta mówi i tylko tak potakuje. Ładne opakowanie kiepski towar niestety.
2 x
Crazy
Użytkownik
x 2
x 29

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Crazy » 10 kwie 2019, 13:53

Łukasz zrobił z siebie wielką patologię i dowiódł,to któryś raz z kolei😂😂😂😂 A Kaśka wyruchała się bez mydła i udowodniła jaka jest naprawdę!!! Dwulicowy pasibrzuch😈😂😂😂 nie wiem czy chciała punktów nabić u Igora czy sklócić wszystkich. Ale po tym mogę stwierdzić,że zagwarantowała sobie nominację w tym tygodniu!!!! Jak mozna mówić co kto mówił na czyjś temat,kiedy sama siedzi i oczernia wszystkich na prawo i lewo. Dzisiejszy ranek był tego potwierdzeniem,a pierd... że wszyscy są nie uczciwi wobec innych. Niech najpierw się zastanowi i przemysli sobie co chce zagrać,bo jak widać myslenie i zastanawianie się nie jest jej dobra stroną 😂😂😂 Dla mnie to imbecyl bez rozumu!!!!
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2019, 13:55 przez Crazy, łącznie zmieniany 2 razy.
2 x
Andrzejski
Użytkownik
x 516
x 9

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Andrzejski » 10 kwie 2019, 13:53

Karolina niby nic nie znaczyła... ;) Ale takich cyrków to nie było jak zajmowała się domem.
1 x
tinsel
Poster
x 278
x 671

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel » 10 kwie 2019, 13:54

[ Spoiler ]
1 x
Fillion
Użytkownik
x 89
x 63

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Fillion » 10 kwie 2019, 13:55

Crazy pisze:
10 kwie 2019, 13:53
Łukasz zrobił z siebie wielką patologię i dowiódł,to któryś raz z kolei😂😂😂😂 A Kaśka wyruchała się bez mydła i udowodniła jaka jest naprawdę!!! Dwulicowy pasibrzuch😈😂😂😂 nie wiem czy chciała punktów nabić u Igora czy sklócić wszystkich. Ale po tym mogę stwierdzić,że zagwarantowała sobie nominację w tym tygodniu!!!! Jak mozna mówić co kto mówił na czyjś temat,kiedy sama siedzi i oczernia wszystkich na prawo i lewo. Dzisiejszy ranek był tego potwierdzeniem,a pierd... że wszyscy są nie uczciwi wobec innych. Niech najpierw się zastanowi i przemysli sobie co chce zagrać,bo jak widać Myślę nie i zastanawianie nie jest jej dobra stroną 😂😂😂 Dla mnie to imbecyl bez rozumu!!!!
Ona poczuła się zbyt pewnie przy koalicji wegańsko - gejowskiej. Dzisiejszym dniem zagwarantowała sobie nominacje, nie zdziwiłbym się jak poleci z każdym nawet - nową Magdą.
1 x
findmyskyy
Obserwator
x 146

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: findmyskyy » 10 kwie 2019, 13:58

Najbardziej śmieszy, gdy Justyna, Kasia, Łukasz pouczają innych, żeby mówić innym wprost co się o nich myśli, a nie za plecami.

Ciekawe jak i czy w ogóle pokażą dramę w Tv.
3 x
havanka09
Użytkownik
x 24
x 59

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: havanka09 » 10 kwie 2019, 14:00

Dla mnie powinien zostać Radek jest bardziej wyrazisty, konkretny.Klaudia fajna dziewczyna ale taka myszka spokojna ale mały zadzior jest
3 x
tinsel
Poster
x 278
x 671

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel » 10 kwie 2019, 14:01

Moim zdaniem to taki materiał, którego się nie da zmanipulować w tv ;) Produkcja w każdym razie się cieszy.
2 x
Eduardo
Użytkownik
x 36

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Eduardo » 10 kwie 2019, 14:02

O rety robicie z tego taką sensacje. Przecież tam każdy każdego obrabia za plecami.Co to za nowość. I nie rozumiem skąd to naskakiwanie na Kasię. Taka już jest natura ludzka, ze obgaduje się drugą osobę.
A to że są dramy to tylko plus. Bez tego nie byłoby co oglądać. Chcielibyście osoby pokroju Oleha, Izy i Klaudii co nic nie mówią i nic nie wnoszą do programu.
1 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 1476
x 594

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Trzeciak » 10 kwie 2019, 14:10

Crazy pisze:
10 kwie 2019, 11:55
Łukasz najbardziej fałszywa gęba w tym programie!!!! A pier... że wszyscy są zakłamani i najbardziej Radek według niego. To nie Radek ma dwadzieścia twarzy. Jak Łukasz!!!! Jak jemu coś nie odpowiada,to zawsze wszyscy są beee,a on zajefajni!!! Leń śmierdzący i prowokator do wszystkiego!!!! To on buduje te nie miłe i głupie sytuacje. Wiecznie ma problem i zawsze coś jest nie odpowiednie dla niego!!!! A Kaśka następna mądra... Kasiu inteligencja twoja jest poniżej zera,tak więc o czym Ty mówisz. Dużo Ci brakuje do innych!!! Jakby odszedł Łukasz i Justyna,to zaraz byś szukała sojuszników!!!! Proste jak drut... teraz się cwaniakujesz i oczerniasz innych!!!! Od początku jesteś w pakiecie z lukaszem i Justyna,to skąd Ty wiesz jacy są naprawdę inni. Mieliście problem,że Karolina była w grupie z chłopakami... nie dziwię się bo ja bym nie chciała być w grupie z pizdami takimi jak wy!!!!!
Crazy pisze:
10 kwie 2019, 13:53
Łukasz zrobił z siebie wielką patologię i dowiódł,to któryś raz z kolei😂😂😂😂 A Kaśka wyruchała się bez mydła i udowodniła jaka jest naprawdę!!! Dwulicowy pasibrzuch😈😂😂😂 nie wiem czy chciała punktów nabić u Igora czy sklócić wszystkich. Ale po tym mogę stwierdzić,że zagwarantowała sobie nominację w tym tygodniu!!!! Jak mozna mówić co kto mówił na czyjś temat,kiedy sama siedzi i oczernia wszystkich na prawo i lewo. Dzisiejszy ranek był tego potwierdzeniem,a pierd... że wszyscy są nie uczciwi wobec innych. Niech najpierw się zastanowi i przemysli sobie co chce zagrać,bo jak widać myslenie i zastanawianie się nie jest jej dobra stroną 😂😂😂 Dla mnie to imbecyl bez rozumu!!!!
Nie ma żadnej zgody na obrażanie innych i język poniżej poziomu przyzwoitości. Otrzymujesz ostrzeżenie.
4 x
Pozdrawiam, Trzeciak
findmyskyy
Obserwator
x 146

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: findmyskyy » 10 kwie 2019, 14:15

tinsel pisze:Moim zdaniem to taki materiał, którego się nie da zmanipulować w tv ;) Produkcja w każdym razie się cieszy.
Mogą wyrwać z kontekstu słowa, w których kazali mu sikać na zewnątrz Obrazek
1 x
bustram
VIP Expert
x 54
x 1118

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram » 10 kwie 2019, 14:32

"Biuro reklamy TVN Media pochwaliło się teraz wynikami oglądalności na platformie Player.pl. To właśnie tam można śledzić życie domowników 7 dni w tygodniu do 16 godzin na dobę. Z tej metody podglądania uczestników "Big Brothera" (po dwóch tygodniach od premiery) skorzystało 400 tys. widzów.

Użytkownicy Player.pl, którzy za dostęp do pakietu "Big Brother Non Stop" muszą zapłacić od 10 do 50 zł, wygenerowali w tym czasie 4,6 mln odtworzeń".

400 tys. osób x 25 zł = 10 mln zł. Jak na taką szopkę to chyba dobry wynik ?
1 x
Mój kanał na YouTube: https://tiny.pl/twphr
Awatar użytkownika
śledź05
Użytkownik
x 81
x 128

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: śledź05 » 10 kwie 2019, 14:33

Właśnie sobie nadrabiam wczorajszy Big Brother Nocą i nieco mnie zaszokowała ta scena z sypialni - może nie powinna, bo czytam Wasze relacje z live'ów, ale jednak - jak Iza bierze czynny udział w obgadywaniu Łukasza i Juszes i to że ciągle jakoś schodzi na wyśmiewanie się z całego LGBT.
Nawet Starak się zdziwiła, że ona niby ta dobra... Taka ciocia... Dobrze ją obie z Ohme podsumowały.

Fajnie, że poruszyli też temat hejtu na lubiącą sobie podjadać Kasię. Bardzo mnie mierzi to wyśmiewanie się i hejtowane je jedzenia. Co to ludzi obchodzi?Tak jakby sami nie jedli.

Ohme bardzo fajna prowadząca. To jest zupełnie inny program, jak ona go prowadzi, a jak Chajzer który niemiłosiernie pajacuje.
3 x
Awatar użytkownika
Abbott
Junior
x 82
x 550

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott » 10 kwie 2019, 14:37

Oglądając aferę o
[ Spoiler ]
0 x
Tylko Polak potrafi nienawidzić Polaka
Crazy
Użytkownik
x 2
x 29

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Crazy » 10 kwie 2019, 15:04

Oczywiście Łukaszek poszedł poplakac,żeby wziąść widzów na litość jaki to on wrażliwy i zawsze pokrzywdzony. Tylko nie bierze tego pod uwagę,że to on doprowadza do takich nie komfortowych sytuacji!!!!
2 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”