[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Amelia
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Amelia » 22 kwie 2019, 13:21

Mimi29
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Mimi29 » 22 kwie 2019, 13:22

Bustram, Łukasz już i tak ma głowę roz... Dzieki Juszes.
Radek i Kasia się zmienili. Chyba zaczęli grać by się przypodobać.
Awatar użytkownika
Abbott
Poster

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott » 22 kwie 2019, 13:44

Super freeze. Takie gagi i kary nikomu nie szkodzą.
Nie mam wątpliwości, że poprzedni miał na celu wyłonienie większej ilości osób nominowanych, a w najbliższą niedzielę odpadną 2 osoby.
Pepunia
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Pepunia » 22 kwie 2019, 14:28

LIVE
[ Spoiler ]
Kati33
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 » 22 kwie 2019, 14:33

Napiszcie cos wiecej o figurze Madzi. Ona nie cwiczy?? Uda ma jakby cwiczyla.
Juszes cwiczy? Wieszak taki z niej.
bobaas
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas » 22 kwie 2019, 14:45

Madzia mówiła, że nie ćwiczy at all :D
Rzekoma dziewczyna O'b'leha ma podobno pupę jak Madzia.
A nowy kolejny zapuszcza brodę by się przypodobać Hanysowi? :rolleyes:
Awatar użytkownika
Abbott
Poster

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott » 22 kwie 2019, 14:58

Ciekawe🤔 Niby z Oleha taki duch, a jedna grupa użytkowników ciągle tutaj na nim skupia uwagę. Może jednak chłopak nie jest taki nijaki?!😏
bobaas
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas » 22 kwie 2019, 15:00

Abbott pisze:
22 kwie 2019, 14:58
Ciekawe🤔 Niby z Oleha taki duch, a jedna grupa użytkowników ciągle tutaj na nim skupia uwagę. Może jednak chłopak nie jest taki nijaki?!😏
Nikt nie mówi, że jest nijaki tylko obleśny, seksistowski, fałszywy i ślizgacz :D
Awatar użytkownika
Abbott
Poster

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott » 22 kwie 2019, 15:17

Nie uważam go za obleśnego, a na facetach też się znam. Poza Madzią oraz Bartkiem chyba każdy uczestnik został tutaj na forum nazwany fałszywym. Dla mnie ze strony Oleha, to jest zwykła gra.
Co do nazwania go seksistą, to bym uważał na słowa. Nie widziałem by miał wobec kobiet jakiekolwiek uprzedzenia lub je dyskryminował.
Jeśli chodzi o ślizgacza, to są gorsze osoby np. Łukasz.

Oleh dużo rzeczy skrywa w głowie i nie wiemy co w niej siedzi. Kiedyś jednak ona pęknie i chciałbym go zostawić ze względu na to co z niej wyskoczy. W przypadku Łukasza, Kasi i Justyny już nic nas nie zaskoczy.
bustram
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram » 22 kwie 2019, 15:46

Abbott pisze:
22 kwie 2019, 15:17
Oleh dużo rzeczy skrywa w głowie i nie wiemy co w niej siedzi. Kiedyś jednak ona pęknie i chciałbym go zostawić ze względu na to co z niej wyskoczy.
My właśnie byśmy chcieli żeby on odpadł zanim ta skorupa pęknie. Sorry, ale bezpieczeństwo Madzi i Andżeliki powinno być priorytetem i nie chcę widzieć ich napastowanych. A wiadomo co takiemu siedzi w głowie ? Może planuje gwałt ? Trzeba go stamtąd usunąć i to szybko.
bobaas
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas » 22 kwie 2019, 16:00

Widocznie słabo śledzisz live. Nazywa dziewczyny pizdami i traktuje je jak obiekty seksualne. To jest obleśne jak je obłapia bez ich zgody. Jest fałszywy, bo nie jest w stanie powiedzieć nikomu wprost co o nich mysli, ale tam praktycznie każdy tak ma i to jest najmniejszy problem. Ale mnie osobiście irytuje, że idzie do pokoju zwierzeń i mówi: Kaśka, Madzia są najsłabsze a później z Madzią rozmawia i mimo tego, że ona sama uważa się za słabą to jej mówi, że nie uważa że taka jest. Poźniej na zadaniu w sposób chamski (bo to zadanie, niby żarty ale to co mówi wtedy to było wg mnie w dużej mierze co o niej myśli) mówi, że Madzia się bzyka z psem, bo to jedyna osoba heteroseksualna, z którą się przyjaźni, po czym idzie i po zadaniu się do niej klei, żeby załagodzić sytuacje. Zwykła chorągiewka, która zmienia zdanie w zależności od tego z kim jest i o kim rozmawia. Siedzi na molo jak najlepszy bff gangu słodziaków, po czym wraca i Izka mówi mu że też jest słodziakiem i odpowiada z taką pogardą, że w żadnym razie i by tak nie mówili. Łukasz nie jest ślizgaczem, tu miałem na myśli typowego floatera (pojęcie zaczerpnięte z BB US), czyli osobę, która uczepia się ludzi u władzy i dryfuje wraz ze zmieniającą się władzą w domu, on tak ma, Igor mówił, że uczepił się najpierw Macka a pozniej przerzucił się na Brodę.Tak jak mówisz to jest z jego strony zwykła gra, a w tym formacie jaki mamy w PL dla mnie nie powinno byc gry i powinna wygrać osoba, która jest najbardziej naturalna, sympatyczna i ktoś z kim widzowie mogą się utożsamiac. On by się nadawal do BB US albo Kanada.

Olek już od pewnego czasu znacznie więcej mówi. Po pierwsze bardzo często średnio w część z jego opowieści wierzę z tego względu, że wydaje mi się iż ma tendencję do ściemniania. Zgadzam się, że ukrywa wiele spraw, ale ja osobiscie nie chciałbym się do konca dowiedziec co w jego głowie siedzie, bo po tych momentach gdzie mówi, to on jest trochę creepy. Gdy jeszcze nie czuł się zbyt pewnie w domu to nic do niego nie miałem, i chyba wiekszosc z ludzi, którzy po nim jadą tak mieli. Nie wiem, jest coś w nim niepokojącego.
BB view
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: BB view » 22 kwie 2019, 16:29

Tam połowa ludzi się do siebie klei, można mieć do kogoś lepszy lub gorszy stosunek ale żeby cały czas kogoś obrażać?! Bobaas weź się ogarnij i skończ ta nienawiść wylewać na forum.
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Spiderman0409 » 22 kwie 2019, 16:31

Robią cos dzisiaj oprocz tych wczesniejszych akcji? Chyba zadanie tygodniowe od jutra i tylko 3 dni potrwa jak teraz zakupy maja byc w piatki, zeby zmiescily sie do odc. sobotniego.
Awatar użytkownika
Abbott
Poster

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott » 22 kwie 2019, 16:37

Naprawdę naoglądaliście się chyba za dużo thrillerów. :lol: Już nie róbcie z niego seksualnego psychopaty :evil:

Ja widzę 20-latka, który nie wie czego chce od życia i tuła się po Europie za jakimś lepszym bytem. Jest zagubiony, kombinuje by przetrwać, chce ułożyć swoje życie tylko nie wie jak kompletnie się za to zabrać. Przypomina mi Polaków z lat 90-tych co byli w jego wieku i chcieli się wybić z małych miasteczek, a mieli pstro w głowie.
krista
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista » 22 kwie 2019, 16:52

Nie, no bez żartów, Oleh psychopata? :lol: Zwykły dzieciak który nie potrafi się odnależć w domu BB :D Jest bardziej żenujący, chce być maczo a wychodzi mu to odwrotnie, gorsze jest to jak nazywa innych, słownictwo ma słabe i można to zrozumieć, ale to jak mówi o kobietach czy nawet na Łukasza to już patologia, chce być "sławny a będzie niesławny", widocznie złe miał wzorce i ciężko u niego z myśleniem.

Lany poniedziałek im się udał, a sprzątanie napewno będzie jeszcze lepsze ;D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”