[TVN/TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
bustram
VIP Expert
x 70
x 1306

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram » 27 kwie 2019, 1:03

Jakiś obrazek jednak dali. Dla potomnych wstawiam.
Załączniki
Przechwytywanie.JPG
0 x
Awatar użytkownika
FA98
VIP Expert
x 92
x 584

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: FA98 » 27 kwie 2019, 1:21

Monolog Łukasza (z napisami)
---
(na wypadek gdyby podgląd się nie pojawił: https://streamable.com/3sjt7 )
---
...a 1,5 h później... (bez napisów już)
---
(na wypadek gdyby podgląd się nie pojawił: https://streamable.com/lhkq7 )
---
Oszczędzę go i nie będę pokazywać momentu gdy wymiotował :/
Dobranoc na dziś.
3 x
BB - codziennie 20:00 (16.10)
▒██████▒████████▒██████▒██████▒██░░░▓░░░░░░▓░░░░░░▓░░░░░░▓░░░░░░▓░░░░░░▓░░░░░░▓░░░░░░▓░░░░░░▓
findmyskyy
Obserwator
x 149

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: findmyskyy » 27 kwie 2019, 1:24

Niezła ta Angela, pocałować nie, ale mizianki pod kocem były, a potem.o jakimś Tomaszu gada. Obrazek

Jutro będą moralniaki. Obrazek
bustram pisze:Jakiś obrazek jednak dali. Dla potomnych wstawiam.
Na cam3 było zbliżenie na kibel Obrazek
0 x
J-Will
Użytkownik
x 1
x 19

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: J-Will » 27 kwie 2019, 2:08

Wtrącę swoje trzy grosze, bo czemuż by nie? Nie rozumiem czemu się czepiacie Łukasza, że sika na siędząco? Ja sam jak jestem u siebie w łazience, w dresach to tak robię. Przy takich spodniach to co mi za różnica czy go wyjmę czy je zdejmę? Co innego jak się jest u innych albo w jeansach no to tu ok szybciej jest rozpiąć rozporek niż się męczyć jeszcze z paskiem i guzikiem. Swoją drogą nie, nie zostałem fanem Łukasza nagle, dalej mnie drażni.

Natomiast co do weganizmu, to mnie zastanawia jedno, jak weganie czują się jedząc rośliny? Przecież to też są żywe istoty, też mają swoje uczucia (jest przecież udowodnione, że jedne rośliny lepiej rosną przy nutach Beethovena, inne przy Behemota a jeszcze inne gibią jak się pi.....ony rezus w rytm gangsta rapu). Hodowle warzyw też nie zawsze jest taka ekologiczna jak się wydaje, te wszystkie nawozy, opryski, chemia, która zabija np pszczoły co zagraża ekosystemowi itd. Tak że ja na miejscu Juszes miałbym cholerne wyrzuty sumienia zajadając się parówką sojową.
1 x
bustram
VIP Expert
x 70
x 1306

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram » 27 kwie 2019, 2:20

J-Will pisze:
27 kwie 2019, 2:08
Wtrącę swoje trzy grosze, bo czemuż by nie? Nie rozumiem czemu się czepiacie Łukasza, że sika na siędząco?
Zadałem to pytanie, ale mając na myśli inną kwestię. Jak wiemy w łazience na dole jest jedna kamerka skierowana na ogół - Łukasz sikając na stojąco byłby odwrócony do niej tyłem i mógłby się wysikać komfortowo. On jednak woli odwrócić się przodem do kamery, zdjąć spodnie, narzucić na gołego pisiora ręcznik i usiąść na sedes. Pytam po co ?
0 x
J-Will
Użytkownik
x 1
x 19

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: J-Will » 27 kwie 2019, 2:31

Tego to nie wiem aczkolwiek w tej kwestii to jest jeszcze jedna rzecz, bo on w sumie nosi właśnie spodenki, które nie są dresowymi, więc nawet łatwiej i szybciej byłoby mu się wysikać na stojąco. No ale tak jak mówię nie krytykuję go za to.
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 343
x 1844

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol » 27 kwie 2019, 5:37

Screeny z pierwszej "Areny" raczej nie oddają wszystkiego, jednak pozwalają sięgnąć pamięcią do połowy marca, kiedy to "Big Brother" wystartował. Czy Waszym zdaniem uczestnicy się zmienili? Czy dostrzegacie rozstrzał pomiędzy tym co zobaczyliśmy na wejściu, a tym co jest teraz? Mowa oczywiście o wyglądzie i zachowaniu :)
[ Spoiler ]
Ja chciałbym się odnieść do Kasi. Oczywiście to piękna kobieta, ale wydaje mi się, że jeszcze kilka tygodni temu wyglądała atrakcyjniej - i to wcale nie kwestia make-up'u. Łukaszek z kolei nie był tak zarośnięty xD

Oczywiście odnoszę się jedynie do tych uczestników, którzy w programie są od samego początku.

Jeśli chodzi o charakter, najbardziej zawiodłem się na Izie. Nie jest zła, ale moim zdaniem bez polotu. Nie ma niczego, co by mnie w jej osobowości interesowało. Nie wydaje mi się także, aby za dużo wnosiła do samego programu. Mam także problem z Igorem - nie oceniam jego atrakcyjności, bo nie znam się na męskiej urodzie, natomiast jeśli chodzi o charakter, no to cóż. Dla mnie to półgłówek, stara się być ciągle w centrum uwagi, a poza tym nic ciekawego :) I choć jeszcze niedawno miałem nieciekawe zdanie na temat Bartka i Radka, to chyba im dwóm kibicuję najbardziej w tym programie.

Z kolei dzięki Kubie zacząłem doceniać Maćka.
1 x
kamil2505
VIP Expert
x 7
x 256

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kamil2505 » 27 kwie 2019, 6:46

Daje Info również tutaj gdyby ktoś do działu telemetrii nie zaglądał:
Pojawiły się kolejne wyniki oglądalności programu "Big Brother". Niby zadowolenie jest, ale póki co te 10% w grupie komercyjnej o których wspominała prowadząca coraz bardziej się oddala. No cóż. Może zakończenie premierowych odcinków "Sprawiedliwych", "Tańca z Gwiazdami", "Chyłki" i "Masterchef Junior" pomoże temu programowi.
https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/b ... cia-sukces

Poza tym dość słabo radzą sobie , według mnie, podsumowania tygodniowe w tvn.
0 x
Awatar użytkownika
Kunzite
Użytkownik
x 90
x 32

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kunzite » 27 kwie 2019, 7:15

Radek opiekujący się chorym, pijanym Łukaszem. Przyrządził mu jakąś miksturę. :P
ObrazekObrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2019, 7:22 przez Kunzite, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x
Awatar użytkownika
Abbott
Junior
x 100
x 651

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott » 27 kwie 2019, 7:18

bustram pisze:
27 kwie 2019, 0:57
@@FA98 @Abbott
Wy też płaczecie jak jest wam niedobrze ? :)
Znowu próbujesz nam przykleić jakąś naklejkę do Łukasza z powodu orientacji seksualnej? Twoje posty są słabe i żenujące. Nie jesteśmy kumplami bym Ci opowiadał jak reaguję po alkoholu.
Tak krytycznie komentujesz osoby z domu WB, a nawet nie wiesz jaki jesteś bliski przybicia im piątki. Chamstwo, prostactwo i bycie obleśnym jest tobie bardzo bliskie.
1 x
Tolerancja na mowę nienawiści, homofobię i rasizm na forum medialnym? WSTYD I HAŃBA!!!
przemek94
Użytkownik
x 9
x 42

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: przemek94 » 27 kwie 2019, 9:10

Po wczorajszej akcji aż żałuje że nie mam wykupionego streama ale dobrze że jest to forum bo mogłem poczytać co się działo :)
kamil2505 pisze:
27 kwie 2019, 6:46
Daje Info również tutaj gdyby ktoś do działu telemetrii nie zaglądał:
Pojawiły się kolejne wyniki oglądalności programu "Big Brother". Niby zadowolenie jest, ale póki co te 10% w grupie komercyjnej o których wspominała prowadząca coraz bardziej się oddala. No cóż. Może zakończenie premierowych odcinków "Sprawiedliwych", "Tańca z Gwiazdami", "Chyłki" i "Masterchef Junior" pomoże temu programowi.
https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/b ... cia-sukces

Poza tym dość słabo radzą sobie , według mnie, podsumowania tygodniowe w tvn.

Szkoda że taka jest oglądalność bo niestety oddala nam się kolejna edycja.
1 x
dance344
Użytkownik
x 565
x 58

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: dance344 » 27 kwie 2019, 9:20

LIVE Justyna jako jedyna wstała i sprząta.
0 x
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
x 640
x 246

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Dejmian » 27 kwie 2019, 9:25

Oglądalność coraz słabsza niestety. Spodziewałem się spadków, ale żeby aż tak zjechała widownia? :( Myślę, że nie ma co liczyć na siódmą edycję. Szkoda, tym bardziej, że ta edycja jest wyjątkowo udana. Momentami wyniki koszmarne, szczególnie nocą i raport, dopóki go emitowali. Zupełnie niepotrzebne są te wydania. Ja mam nadzieję, że ten program skończy chociaż na pułapie 0,5 mln. Dziwi mnie to, bo widać, że zainteresowanie programem jest. Wyniki jednak ewidentnie pokazują, że hitu nie ma i nie będzie. :(
0 x
10 lat na forum! :)
Patryk M
x 232

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Patryk M » 27 kwie 2019, 9:26

Dejmianie, może to przez co raz lepsza pogodę topnieje. :) Każde stacje teraz tracą.
0 x
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
x 640
x 246

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Dejmian » 27 kwie 2019, 9:28

Tylko inne programy mają co tracić, ten już nie ma czego tracić. Ile może być spadków? Na czym to się zatrzyma? Na 400-500 tysiącach? :O
0 x
10 lat na forum! :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”