[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Barteg
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Barteg » 29 kwie 2019, 1:37

A właśnie jeszcze kwestia Madzi, nie ogarniam jej trochę. Tzn. lubię ją, jest naprawdę sympatyczna, zabawnie się ją oglada, ma raczej bliskie mi poglądy, ALE nie rozumiem jak można zarówno krytykować zachowanie grupy patusów i być z nimi tak blisko, no chyba, że to jej strategia i stara się trzymać blisko z większością nawet jeżeli nie akceptuje ich zachowań. Aczkolwiek nie wygląda mi na osobę, która by grała i była nastawioną na zwycięstwo.
bobaas
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas » 29 kwie 2019, 1:44

Barteg pisze:
29 kwie 2019, 1:37
A właśnie jeszcze kwestia Madzi, nie ogarniam jej trochę. Tzn. lubię ją, jest naprawdę sympatyczna, zabawnie się ją oglada, ma raczej bliskie mi poglądy, ALE nie rozumiem jak można zarówno krytykować zachowanie grupy patusów i być z nimi tak blisko, no chyba, że to jej strategia i stara się trzymać blisko z większością nawet jeżeli nie akceptuje ich zachowań. Aczkolwiek nie wygląda mi na osobę, która by grała i była nastawioną na zwycięstwo.
Mi się wydaje, że ona widzi tylko to co chce zobaczyć... Niestety. Igora lubi, Olka też lubi i nie dostrzega ich zachowań tak jak u Radka czy Kuby. Nawet jak coś widzi złego u nich to zrzuca to na fakt, że to presja grupy czy zły wpływ niektórych osobników.
nonszalancka
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: nonszalancka » 29 kwie 2019, 1:50

Nie wierze w to, że ona nie widzi, że mężczyźni w tym programie nie mają do niej szacunku i robią z nią co chcą. Wiem, że ona chce być przemiła dla wszytskich. Nie musi bluzgać czy krzyczeć by ściągnęli z niej łapy. Wystarczy, że powiedziała by kilka razy grzecznie lecz dosadnie. Dając ciche przyzwolenie na bycie popychadłem/macadłem Igora, Olega czy Kuby daje zły przykład młodym kobietom oglądającym ten program.
Jej matka wykłada na uniwersytecie, zapewne cieszy się dużym szacunkiem. A córka pozwala sobie wchodzić na głowę w programie tv. Blond włosy, tandetne szmatki i zero asertywności- potwierdzenie stereotypu.
slonce519
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: slonce519 » 29 kwie 2019, 1:58

Ja myśle, ze ona jest naiwna i dziecinna poza tym w 90% wyglada na transwestytę albo nie tylko wyglada ale nim jest
bustram
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram » 29 kwie 2019, 2:03

Co do Madzi mam mieszane uczucia - wygląda dziwnie, zachowuje się dziwnie, ubiera się dziwnie (te czarne buty naprawdę fatalne) a przecież ma ponad 30 lat. Na pierwszy rzut oka wszystko gra, ale gdy przyjrzymy się z bliska to widzimy tylko piękną fasadę za którą kryją się rzeczy nie do końca pozytywne.

Łukasz odszedł. Niezatapialny Łukasz odszedł. Duże zaskoczenie, naprawdę. Ludzie wolą Oleha czy Magdę Z. a odrzucają człowieka, który praktycznie ciągnął wszystkie odcinki ? No dramat. Teraz będziecie oglądać swoich ulubieńców, czyli milczącego Oleha wkładającego łapy gdzie popadnie i Magdę "a ch*j z tym" Zając. Życzę miłego odbioru !
slonce519
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: slonce519 » 29 kwie 2019, 2:10

Miałam nadzieje, ze odpadnie Oleh, jak Łukasz robił drame to chociaż się cos działo
ditt
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: ditt » 29 kwie 2019, 6:22

O BB na TV4 można powiedzieć dużo złego, ale tam był bardzo dobry system głosowania. Można było głosować i za wyrzuceniem danego uczestnika z programu, i za tym, by pozostał - były smsy przeciwko komuś (tzw. czerwone) i za kimś (tzw. zielone), później odejmowało się głosy czerwone od zielonych i odpadał uczestnik z najniższym wynikiem. Jola Rutowicz i Kasia Lenartowicz były nominowane wielokrotnie i często dostawały najwięcej głosów, by odpadły, ale jednocześnie też najwięcej, by zostały, i dlatego odpadali inni. :)
Można to sobie prześledzić tutaj:
http://www.bigbrother.showmag.info/bigb ... .php?id=10

Myślę, że gdyby teraz też obowiązywał ten system głosowania, to Łukasz by został.
Awatar użytkownika
AB/DL
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: AB/DL » 29 kwie 2019, 6:51

Dokładnie. To był dobry system. Nie bronię tu Łukasza (nie lubiłem go, ale wolałbym, żeby został, bo potrafił być zapalnikiem "dram"), ale kontrowersyjne osoby raczej tracą na TVN-owskich zasadach głosowania. Kontrowersja -> hejt. Hejt -> większa szansa na sms "wypad!". I tym sposobem zostaną głównie osoby, które są "SPOKO." blablabla itd. wiadomo o co chodzi. ;p

☆  ☆  ☆   ▌│█║▌║▌║  𝒾𝒹𝓏 𝒹𝑜 𝓀𝑜𝓃𝒸𝒶 𝓈𝓌𝑜𝒿𝒶 𝒹𝓇𝑜𝑔𝒶  ║ ▌║▌║█│ ▌   ☆  ☆  ☆

Kati33
    Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 » 29 kwie 2019, 6:53

Chlopak Juszes nie musi sie specjalnie starac by dolaczyc do patosow, bo sikanie w mieszkaniu na podloge to juz go do tej grupy zalicza :P Niestety ciagle nie moge zrozumiec po co on wchodzi :o Przeciez wszystko wie na temat programu; Odizolują sie z Juszes kompletnie. No i na dodatek zapewne pokaza sex z nimi. :-\ No bo chyba nie myslicie, ze po tak dlugim czasie niewidzenia para polozy sie w osobnych sypialniach.
    Madzia jest taka slodka idiotka. Naprawde jest mega niedojrzala jak na swoj wiek. Oderwana od rzeczywistosci :o
    Iza chyba po prostu taka jest, Bartek tez- nie wzbudzaja za wiele negatywnych emocji.
    Angela moze faktycznie jest powaznie oburzona na slowo romans w przypadku jej relacji z Igorem. Dla niej najwyraźniej jest to kumpelstwo z bonusem ;D
    Radek jest nastawioy na wygrana i cwany. Nie dajcie sie zwiesc jego wygladowi. Wiesniactwo i sloma wylazi mu z butow.
    Awatar użytkownika
    Kunzite
    Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kunzite » 29 kwie 2019, 7:32

Zawiodłem się trochę na Radku, myślałem że po piątkowej imprezie jego relacje z Justyną się poprawiły, a to był chyba tylko alkohol...
    Mimi29
    Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Mimi29 » 29 kwie 2019, 7:48

Ja od samego początku nie lubię Radka i uważam go za fałszywca. Zwykły Janusz tylko brodę sobie zapuscil i myśli że jest europejczykiem.
    Ej, no bez przesady - Madzia nie jest transwestyta.
    ditt
    Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: ditt » 29 kwie 2019, 8:05

Magda Zając ma niesamowitego farta.
    Weszła do domu parę tygodni temu we wtorek wieczorem, 5 dni później, w niedzielę dostała immunitet.
    Tydzień później wreszcie można było na nią głosować i została nominowana.
    Minął kolejny tydzień i okazało się, że ze względu na święta nikt nie odpada i głosowanie zostaje przedłużone do następnej niedzieli.
    Minęło kolejnych 7 dni, odpadł Łukasz, a ona znowu dostała immunitet. :rolleyes:
    Czyli ona najwcześniej odpadnie dopiero za 2 tygodnie. :-\

Dla mnie ona jest najbardziej prostacka ze wszystkich uczestniczek i chciałbym, by już odpadła.
    Awatar użytkownika
    Kunzite
    Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kunzite » 29 kwie 2019, 8:10

Madzia nie jest trans... to ostateczny dowód:Obrazek
    slonce519
    Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: slonce519 » 29 kwie 2019, 8:30

Najbardziej ok z nich wszystkich wydaje mi się Bartek i Madzia, która pomimo tego, ze jest dziecinna to nie jest fałszywa tak jak Iza chociaz na tle reszty i tak wypada dobrze
    Awatar użytkownika
    Giovanni
    Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Giovanni » 29 kwie 2019, 8:31

Ludziska zobaczcie co znalazłem
    Wszystkie edycje BB na świecie http://worldofbigbrother.com/BB/index.shtml
    Przepraszam za swoje wczesniejsze zachowanie zrozumiałem swój błąd.
    ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”