[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
lukiluki
Obserwator
x 223
x 284

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukiluki »

SuzannaM pisze: 05 maja 2019, 12:55
lukiluki pisze: 05 maja 2019, 10:34 Natknąłem się dzisiaj na artykuł, że Paweł w kuchni popchnął Justynę, że aż się przewróciła, a ona tylko wstała i powiedziała, żeby tak nie robił. Ktoś coś o tym wie?
https://streamable.com/fd4u4

To chodzi o to co się dzieje w tle w kuchni na tym nagraniu. Około 26 sekundy Justyna upada na podłogę, ale niewiadomo co tam się właściwie stało.
Przyglądałem się kilka razy i faktycznie nie wiadomo, co tam się stało. Może i ją pchnął, a może się po prostu wygłupiali. Pewne jest jedno: jeśli faktycznie by ją popchnął, tzn. że jest to u nich na porządku dziennym, bo żadnego focha potem nie było, a imprezę oglądałem aż do końca streamu. Nie ma co gdybać, przeczytałem po prostu jakiś artykuł, ale pewnie jak zwykle, typowy clickbait.
bustram
Activist
x 83
x 1523

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Dziś niedziela i naszła mnie pewna myśl. Czy widzieliście, aby w domu Wielkiego Brata ktokolwiek się modlił, czy to w dzień zwykły, niedzielę czy Wielkanoc ? Bo ja nie zauważyłem - no chyba, że modlą się między godz 1.00 a 9.00. Oczywiście wiem, że nie wszyscy praktykują ale np. Radek pochodzi z regionu, w którym Kościół odgrywa dużą rolę, podobnie Magda Z.
annawoj1104
VIP Expert
x 222
x 770

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

Takatar pisze: 05 maja 2019, 13:08 Paweł jest nowy i będzie miał immunitet więc przynajmniej jeszczez przez 2 tygodnie będzie w programie.

Wg mnie dziś odpadnie Angelika, a nominowani Oleh i Magda Z (aka Decybel) + ewentualnie Justyna i Kasia

A ja obawiam ze Olehowi sie niestey upiecze, no chyba że Madzia Iza Kasia (jesli zostanie) Bartek sie przebudza i zobaczą co to za typ, bo jakoś np Radek niesądze żeby na niego głosował, cieżko stwierdzić co Igor ma w głowie, ale watpie, mam nadzieje ze jeśli Angela zostanie to znów by go nominowała.
lukiluki
Obserwator
x 223
x 284

[TVN/TVN7] Big Brother

Ptoszek pisze: 05 maja 2019, 13:03 Paweł dostanie immunitet jak każdy Świeżak
A no tak.. A tak na marginesie, bo też mnie to ominęło. Bartek ma to zadanie z niby nominowaniem, co tak naprawdę ma skutkować immunitetem dla kogoś, ale on o tym nie wie. On od razu po wejściu Pawła go nominował, przyznając mu tym samym immunitet. Immunitet i tak mu się faktycznie należy, więc co było potem? Bo ostatnio wspominał, że musi kogoś nominować, więc już wie, że Pawła jednak nie może. WB mu coś mówił na ten temat?
kara
Użytkownik
x 90
x 99

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kara »

Wlasnie przed chwila obejzalam ten filmik z Justyna i Pawlem . Oczywiscie dobrze slychac co Justyna mowi, ale slabo widac. Opisze jak Ja to widze : Stoja przytuleni, Pawel zaczyna calowac Justyne, ona mowi do Pawla ''przed chwila .....z Madzia a teraz mnie calujesz extra''! i nagle widac jak Pawel ja popycha a Justna upada na podloge na pupe, poczym sie podnosi i mowi do swego ukochanego ''nawet tak sobie nie zartuj'', on znowu lapie ja za reke a ona mowi wez. No i to jest to co Ja widze i slysze, a jak to tam bylo , czyli czy ze po tym jak Justyna zaczela mu zarzucac cos o Madzi i ze teraz ja caluje , to on ja odepchnal na zarty , czy ze ja odepchnal na zasadzie wez spie.....hmmmm
Gdyby bylo widac Pawla i jego twarz i to zachowanie, to moze to wiecej by powiedzialo. Napewno to maja na innej kamerze, ale pewnie nie pokaza bo jakby taki inteligent wypadl przed cala polska.
lukiluki
Obserwator
x 223
x 284

[TVN/TVN7] Big Brother

bustram pisze: 05 maja 2019, 13:12 Dziś niedziela i naszła mnie pewna myśl. Czy widzieliście, aby w domu Wielkiego Brata ktokolwiek się modlił, czy to w dzień zwykły, niedzielę czy Wielkanoc ? Bo ja nie zauważyłem - no chyba, że modlą się między godz 1.00 a 9.00. Oczywiście wiem, że nie wszyscy praktykują ale np. Radek pochodzi z regionu, w którym Kościół odgrywa dużą rolę, podobnie Magda Z.
W całej tej edycji widziałem, że modlił się tylko Daniel. Przed chwilą Angela, dla żartu, stwierdziła że to już taka godzina, że trzeba iść do kościoła, ale wątpię, żeby do niego naprawdę chodziła.
Elysabeth
Użytkownik
x 60
x 26

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Elysabeth »

@bustram Radek codziennie się modli przed snem przyuwaz
K42200
Użytkownik
x 56
x 23

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: K42200 »

bustram pisze: 05 maja 2019, 13:12 Dziś niedziela i naszła mnie pewna myśl. Czy widzieliście, aby w domu Wielkiego Brata ktokolwiek się modlił, czy to w dzień zwykły, niedzielę czy Wielkanoc ? Bo ja nie zauważyłem - no chyba, że modlą się między godz 1.00 a 9.00. Oczywiście wiem, że nie wszyscy praktykują ale np. Radek pochodzi z regionu, w którym Kościół odgrywa dużą rolę, podobnie Magda Z.
Z tydzień temu była sytuacja, że Kuba w kółko gadał coś do Radka, który siedział, coś czytał i nie bardzo mu odpowiadał. Później Kuba wyszedł na taras i odpowiedział komuś na pytanie co robi Radek, że czyta Biblię w salonie. Więc może Radek po swojemu sobie organizuje na to czas. Jeśli chodzi o resztę to raczej wątpię.
Ostatnio zmieniony 05 maja 2019, 13:21 przez K42200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ptoszek
Użytkownik
x 4
x 1

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Ptoszek »

ja widziałem jak Radek czytał pismo możne każdy indywidualnie jakoś to przezywa
nieistotne1
Obserwator
x 383
x 267

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: nieistotne1 »

A może po prostu Justyna straciła równowagę przez dużą ilość alkoholu? Przecież Paweł jest na maksa zachowawczy, nie sądzę, by stracił nad sobą kontrolę i zrobił coś takiego. Na tym nagraniu prawie nic nie widać, wiec myślę, że większość tej afery jest sztucznie nakręcana przez przeciwników wege pary, którzy widzą to, co chcą zobaczyć.
K42200
Użytkownik
x 56
x 23

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: K42200 »

Co nie zmienia faktu, że powinien swojej dziewczynie chociaż pomóc wstać.
Ptoszek
Użytkownik
x 4
x 1

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Ptoszek »

to jest zwykły prostak a ona jest w nim ślepo zakochana
lukiluki
Obserwator
x 223
x 284

[TVN/TVN7] Big Brother

kara pisze: 05 maja 2019, 13:16 Wlasnie przed chwila obejzalam ten filmik z Justyna i Pawlem . Oczywiscie dobrze slychac co Justyna mowi, ale slabo widac. Opisze jak Ja to widze : Stoja przytuleni, Pawel zaczyna calowac Justyne, ona mowi do Pawla ''przed chwila .....z Madzia a teraz mnie calujesz extra''! i nagle widac jak Pawel ja popycha a Justna upada na podloge na pupe, poczym sie podnosi i mowi do swego ukochanego ''nawet tak sobie nie zartuj'', on znowu lapie ja za reke a ona mowi wez. No i to jest to co Ja widze i slysze, a jak to tam bylo , czyli czy ze po tym jak Justyna zaczela mu zarzucac cos o Madzi i ze teraz ja caluje , to on ja odepchnal na zarty , czy ze ja odepchnal na zasadzie wez spie.....hmmmm
Gdyby bylo widac Pawla i jego twarz i to zachowanie, to moze to wiecej by powiedzialo. Napewno to maja na innej kamerze, ale pewnie nie pokaza bo jakby taki inteligent wypadl przed cala polska.
Faaaaktycznie, wcześniej się przyglądałem, a nie wsłuchiwałem. Teraz na słuchawkach to przesłuchałem, na koniec powiedziała jeszcze "tu są kamery i ja się nie chcę tak bawić". A dobra, nie ma co strzępić ryja, jak tvn będzie chciał zrobić drame, to pokaże to z kamery z kuchni.
Awatar użytkownika
tamianka
Obserwator
x 99
x 245

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tamianka »

kara pisze: 05 maja 2019, 13:16 Napewno to maja na innej kamerze, ale pewnie nie pokaza bo jakby taki inteligent wypadl przed cala polska.
no ja właśnie nie wiem, bo może też być tak, że produkcja będzie chciała go źle pokazać - w końcu wcześniej się na nich obraził, odgrażał się, ze wszystko powie po skończeniu programu etc. mogą chcieć go 'zniszczyć', pokazać, że oni tam rządzą?
kara
Użytkownik
x 90
x 99

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kara »

nieistotne1 pisze: 05 maja 2019, 13:20 A może po prostu Justyna straciła równowagę przez dużą ilość alkoholu? Przecież Paweł jest na maksa zachowawczy, nie sądzę, by stracił nad sobą kontrolę i zrobił coś takiego. Na tym nagraniu prawie nic nie widać, wiec myślę, że większość tej afery jest sztucznie nakręcana przez przeciwników wege pary, którzy widzą to, co chcą zobaczyć.
Na tym nagraniu wyraznie widac jak ja popycha lub odpycha i dokladnie slychac co mowi Justyna. Pytanie tylko czy ja odepchnal dla zartow , czy ja popchnal bo sie wkurzyl co ona mu powiedzila.
tamianka pisze: 05 maja 2019, 13:27
kara pisze: 05 maja 2019, 13:16 Napewno to maja na innej kamerze, ale pewnie nie pokaza bo jakby taki inteligent wypadl przed cala polska.
no ja właśnie nie wiem, bo może też być tak, że produkcja będzie chciała go źle pokazać - w końcu wcześniej się na nich obraził, odgrażał się, ze wszystko powie po skończeniu programu etc. mogą chcieć go 'zniszczyć', pokazać, że oni tam rządzą?
Zgadza sie , z tym ze sam sie podklada, lub taki jest. No i moze dlatego niechcieli go wziasc, a pozniej byli zmuszeni , czy cos.
Ostatnio zmieniony 05 maja 2019, 14:59 przez Trzeciak, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączyłem posty. Nie pisz jednego pod drugim, gdy nie ma takie potrzeby.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”