[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Obserwator88
Użytkownik
x 16
x 130

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Obserwator88 »

Jeśli chodzi o Madzię i o Oleha, to wydaje mi się, że Madzi odpowiadała ta sytuacja na granicy przyjaźni i romansu. Myślę, że podobała jej się adoracja i bliskość ze strony przystojnego mężczyzny oraz to, że wszystko odbywało się niezobowiązująco pod płaszczykiem "przyjaźni". Nabrała dystansu dopiero po tym jak Oleh wyznał swoje "uczucia", a właściwie wtedy, gdy koleżaneczki jej nagadały, żeby trzymała się od niego z daleka. Wcześniej sama szukała z nim kontaktu np. na tej słynnej już piątkowej imprezie, gdzie podeszła, by się z nim poprzytulać i potem wspólnie z nim spać.
To wszystko mogłoby się fajnie, niezobowiązująco rozwijać, gdyby Oleh nie powiedział, że się w niej "zakochał". Za obecną sytuację winię też Justynę, która weszła Madzi na psychikę. Kto wie, może gdyby jej nie nagadała takich rzeczy, to Madzia nie wzięłaby na poważnie słów Oleha i nadal utrzymywałaby z nim normalny kontakt, zamiast się odganiać jak od muchy.
Oleh obecnie przegina, powinien trzymać dystans, może wtedy Madzia sama by do niego przyszła, z takiego narzucania się nic dobrego nie wyjdzie. Chłopak nie umie jeszcze postępować z kobietami.
Emikus
Użytkownik
x 16
x 26

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Emikus »

Obserwator88 pisze: 05 maja 2019, 15:01 Jeśli chodzi o Madzię i o Oleha, to wydaje mi się, że Madzi odpowiadała ta sytuacja na granicy przyjaźni i romansu. Myślę, że podobała jej się adoracja i bliskość ze strony przystojnego mężczyzny oraz to, że wszystko odbywało się niezobowiązująco pod płaszczykiem "przyjaźni". Nabrała dystansu dopiero po tym jak Oleh wyznał swoje "uczucia", a właściwie wtedy, gdy koleżaneczki jej nagadały, żeby trzymała się od niego z daleka. Wcześniej sama szukała z nim kontaktu np. na tej słynnej już piątkowej imprezie, gdzie podeszła, by się z nim poprzytulać i potem wspólnie z nim spać.
To wszystko mogłoby się fajnie, niezobowiązująco rozwijać, gdyby Oleh nie powiedział, że się w niej "zakochał". Za obecną sytuację winię też Justynę, która weszła Madzi na psychikę. Kto wie, może gdyby jej nie nagadała takich rzeczy, to Madzia nie wzięłaby na poważnie słów Oleha i nadal utrzymywałaby z nim normalny kontakt, zamiast się odganiać jak od muchy.
Oleh obecnie przegina, powinien trzymać dystans, może wtedy Madzia sama by do niego przyszła, z takiego narzucania się nic dobrego nie wyjdzie. Chłopak nie umie jeszcze postępować z kobietami.
Zgadzam się w 100%. Gdyby koleżaneczki jej nie nagadały to sprawy potoczyły się własnym torem. Teraz on próbuje - za durzo - a ona ma w głowie co usłyszała i go odpycha. A czego naprawdę by chciała nie dopuszcza do głosu.
Ptoszek
Użytkownik
x 4
x 1

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Ptoszek »

Normalnie produkcja robi sobie jaja płacisz za dostęp 24h a tu od 40 min wszystko wyłączone
J&M
Użytkownik
x 3
x 70

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: J&M »

Emikus
Użytkownik
x 16
x 26

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Emikus »

Ptoszek pisze: 05 maja 2019, 15:08 Normalnie produkcja robi sobie jaja płacisz za dostęp 24h a tu od 40 min wszystko wyłączone

To samo wieczorem. Gdy zaczyna się najlepsze to ekran, że widzimy się o 9.00
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
x 930
x 470

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Spiderman0409 »

Ptoszek pisze: 05 maja 2019, 15:08 Normalnie produkcja robi sobie jaja płacisz za dostęp 24h a tu od 40 min wszystko wyłączone
jakie 24? jest max. 16h transmisji
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

Czy ja czegoś nie zauważam... ciągle widzę twarz Oleha jak wchodził do programu, obecnie ten zarost faktycznie dodaje uroku ale wcześniej jego twarz była bardziej jak przeciętna. To tak jak z Pawłem, figura ok ale twarz zabawna, może gdyby miał zarost to wyglądał by bardziej męsko :)
Ptoszek
Użytkownik
x 4
x 1

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Ptoszek »

piosenka śpiewana w domu WB
https://www.youtube.com/watch?v=Pv5w4qYCFxc
Agata_BB_2019
Użytkownik
x 341
x 32

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Agata_BB_2019 »

Do której godziny co niedzielę trwa ta przerwa? Tak mniej więcej?
J&M
Użytkownik
x 3
x 70

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: J&M »

jeśli Angelika odpadnie to liczę na to, że witać ją będzie jej Tomasz :D
Obserwator88
Użytkownik
x 16
x 130

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Obserwator88 »

krista pisze: 05 maja 2019, 15:12 Czy ja czegoś nie zauważam... ciągle widzę twarz Oleha jak wchodził do programu, obecnie ten zarost faktycznie dodaje uroku ale wcześniej jego twarz była bardziej jak przeciętna. To tak jak z Pawłem, figura ok ale twarz zabawna, może gdyby miał zarost to wyglądał by bardziej męsko :)

Tak, obecnie Oleh wygląda dużo lepiej niż wcześniej. Ta broda, dłuższe włosy i większa opalenizna - to wszystko dodało mu uroku. Wcześniej wyglądał bardzo młodzikowato.

Figura Pawła niezbyt mi się podoba, taki nieforemny wielkolud. Faktycznie zarost mógłby mu może jakoś pomóc, bo ma bardzo dużą odległość między ustami a nosem. Myślę, że powinien też skrócić włosy.
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Ptoszek pisze: 05 maja 2019, 15:14 piosenka śpiewana w domu WB
https://www.youtube.com/watch?v=Pv5w4qYCFxc
super :)
Jagna
Użytkownik
x 161
x 131

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jagna »

Może to już nudne tak analizować ten moment, w którym Justyna upadła, ale ciągle nie daje mi to spokoju. I przemawia do mnie następujący scenariusz: ona siada na blacie i zaczyna mówić o tym pawłowym ocieraniu się o pupę Madzi, po czym (pewnie widząc jego pełną dezaprobaty minę) chce go objąć, jak zwykle zarzucając na niego nogę, ale on się odsuwa i ona ląduje na podłodze. Nawet widać jego rękę odwiedzioną do boku, jak u piłkarza, który nie chce dotknąć piłki. Zrobił to specjalnie i nawet jeżeli nie przewidział, że ona spadnie, to nie miał ludzkiego odruchu, żeby pomóc jej wstać.
Jeżeli Justyna dzisiaj nie odpadnie, to za tydzień odpadnie Paweł, tak czy siak, znowu będą rozdzieleni. Ciekawe jak to wpłynie na ich związek, bo jako youtubero-influencerzy od momentu wejścia Pawła do programu usilnie pracowali oboje na to, żeby kompletnie zniszczyć swój wizerunek w mediach społecznościowych. Ups.
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

@ Obserwator88

Mi też nie bardzo, ale kilka osób pisało że Paweł ma dobrą figurę tylko twarz nie ciekawą ;)

Afera wegan robi się już nie smaczna, szkoda że nie było tego dokładnie widać. Jednak, gdyby to było przez przypadek, to na pewno nie powiedziała by "więcej tak nie żartuj". Coś musiało się wydarzyć, sama zapewne nie upadła.
Ostatnio zmieniony 05 maja 2019, 15:37 przez krista, łącznie zmieniany 2 razy.
BartekBBfan
Użytkownik
x 84
x 259

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: BartekBBfan »

Ogromna prośba do moderatorów i czytelników również - czy możemy przestać w końcu analizować sytuacje Justyna vs Paweł w kuchni czy dyskutować pół dnia nad urodą uczestników? Nie było mnie kilka godzin na forum, miałem do przeczytania 6 stron z czego 4,5 stron to jakieś durne pierdoły i rozważania na temat urody. To kwestia gustu wiec zostawcie to dla siebie. Wydaje mi się, ze nie tylko mi nie chce się czytać o tym kto wam się podoba a kto nie.

Tak samo Justyna vs Paweł - możemy się umówić l, że dopóki nie macie twardego dowodu na przemoc zostawimy ten temat w spokoju? To meczace.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”