[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
kara
Użytkownik
Posty: 187
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:46
x 90
x 100

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kara »

Przejzalam urywek o Justyny dramie, no i co zobaczylam, to ona sama przyznala ze odkad pojawil sie jej Pawelek to ona ma depresje. Mysle ze w dwojke jest ciezko grac jesli sie dobrze siebie zna , widac co sie z nimi dzieje tzn z Justna ona ewidentnie nie moze sie odnalez po wejsciu Pawla. Albo juz niema o kim mowic i wpadla w depresje , niema kogo obwinic , nie mam pojecia, czas pokaze.
ninka
Użytkownik
Posty: 111
Rejestracja: 16 kwie 2019, 3:30
x 313
x 52

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ninka »

krista pisze: 06 maja 2019, 17:01
Mint pisze: 06 maja 2019, 16:30 Nie wiem czy zauważyliście, ale Andżelika, zarówno przy wychodzeniu z domu jak i na lajwie, parokrotnie nadmieniała o "rzucaniu scenariusza" i "odgrywaniu roli". Może to jest to "lecenie wiór", ale w bardzo subtelny sposób - takie niejednoznaczne próby wyjawienia prawdy? :rolleyes:
Chce wmówić ludziom, że to co się działo w jej wykonaniu BB, było odgórnie narzucone w formie zadań przez produkcję. To jest jej forma obrona, WB nie dawał zadań żeby obgadywać, obrażać, "zabawiać się z kimś" itp, to jest wyłącznie jej scenariusz który sama odgrywała, niestety musi się jakoś wybielić. Ona widocznie nie zdaje sobie sprawy że ludzie ją oglądali kilkanaście godzin dziennie a nie tylko w tv.
Czytałaś wypowiedzi tego aktora, który wypowiadał się na temat poprzedniego?; Więc skąd Twoja pewność jak jest naprawdę.
J&M
Użytkownik
Posty: 171
Rejestracja: 27 kwie 2019, 21:20
x 3
x 70

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: J&M »

https://dziendobry.tvn.pl/a/kto-dzis-op ... iego-brata
moment od 6:23

myślicie, że tekst Sołtysika o lodach jest nawiązaniem do "ksywki" przyklejonej Angelice przez internautów (Algida)? on lubi tak czasem coś palnąć głupio ;)
findmyskyy
Obserwator
Posty: 499
Rejestracja: 24 mar 2019, 10:18
x 149

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: findmyskyy »

Co jak co ale przed chwilą grupa dobrze podsumowała Justynę i calą sytuację
Awatar użytkownika
noemi
Użytkownik
Posty: 110
Rejestracja: 30 kwie 2019, 18:33
x 15
x 53

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: noemi »

Wiem, że konkretnie przesadzam, ale muszę to napisać. Justyna pociąga nosem, wyciera łzy, a Paweł tylko o sobie :| Planuje nagrywać streamy, ma nadzieje, że GO ludzie dobrze odbiorą. Co tam zapłakana Justyna... Serio po Madziowemu: whats wrong with you?
I już przestaje :-X
Pepunia
Obserwator
Posty: 586
Rejestracja: 28 mar 2019, 14:26
x 3
x 190

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pepunia »

findmyskyy pisze: 06 maja 2019, 17:16 Co jak co ale przed chwilą grupa dobrze podsumowała Justynę i calą sytuację
A co powiedzieli?
bobaas
Junior
Posty: 1214
Rejestracja: 03 kwie 2019, 18:56
x 288
x 668

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bobaas »

Iza w końcu przemówiła coś. Teraz znowu Bartek siedział cicho i nic nie mówił, a był przy tym wszystkim. Bartek jednak powiedział z góry, że nie będzie na ten temat rozmawiał z Olehem.

Tak jak mówiłem rano, ta rozmowa o rodzinie się na Madzi źle odbije. Teraz już nie tylko Justyna jej "ryje" beret, ale też rodzice są źli i robią jej krzywdę.
krista
Junior
Posty: 986
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:02
x 167
x 390

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

@ninka

Trzeba było dokładnie słuchać co Jakimowicz mówił, to nie był BB tylko ze zwykłymi ludżmi, różnica jest.
maniana92
Obserwator
Posty: 271
Rejestracja: 19 kwie 2019, 21:20
x 147
x 137

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: maniana92 »

J&M pisze: 06 maja 2019, 17:16 https://dziendobry.tvn.pl/a/kto-dzis-op ... iego-brata
moment od 6:23

myślicie, że tekst Sołtysika o lodach jest nawiązaniem do "ksywki" przyklejonej Angelice przez internautów (Algida)? on lubi tak czasem coś palnąć głupio ;)
Mam rodzinę w Białobrzegach, tam naprawdę jest zajebista lodziarnia. Zawsze przejazdem się tam zatrzymywaliśmy na lody więc raczej nie o to chodziło.
o.-___-.o
Użytkownik
Posty: 87
Rejestracja: 03 maja 2019, 17:26
x 38

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: o.-___-.o »

BartekBBfan pisze: 06 maja 2019, 12:26 Czy mogę od nich oczekiwać potwierdzenia w postaci kopii podjętych kroków oraz udzielonych do produkcji informacji?
Nakabluj do rady mediów katolicko-narodowych oni z pewnością by chętnie przywalili TVN, chociaż z drugiej strony mogą zupełnie nie skumać o co te wątpy.
bee pisze: 06 maja 2019, 15:04 Bartek nieźle się popisał dziś swoją dwulicowością. Na molo rozmawia z Igorem, Olem a potem w najlepsze rozmawia z Justyną. Brak honoru.
Takiego "braku honoru" ulicy, prawicy czy innego kodeksu rasowych gangów z jakiegoś amerykańskiego max-security to tylko pogratulować. Nawet z takim Kubą trzeba rozmawiać, chociaż mi osobiście by zabrakło zarówno ochoty jak i wytrwałości.
bee pisze: 06 maja 2019, 15:04 Poza tym obrzydliwą rzeczą jest mówienie (obgadywanie) Angeliki, której nie ma już tam i nie może się w żaden sposób obronić.
Jak ktoś na pożegnanie puszcza śmierdzącego bąka to potem trzeba przez jakiś czas wietrzyć. EDIT: Przypomnij w którym poście pisałeś coś podobnego po wyjściu Łukasza i rozmowach o nim...?
bee pisze: 06 maja 2019, 15:41 CO Z WAMI LUDZIE?? Justyna i Paweł MAJĄ LUDZI ZA NIC, UWAŻAJĄ SIEBIE ZA BOGÓW. JUSTYNA CAŁUJE PAWŁA PO RĘKACH I POWIEDZIAŁA ZE JEST MĄDRZEJSZY NIŻ CAŁY TVN, ZE SĄ WYJĄTKOWI, A TEN JĄ POPYCHA NA PODŁOGĘ. Wyżej noszą głowę niż mają, a wszystkich innych traktują jako osoby nad którymi „trzeba pracować” żeby byli tacy mądrzy jak oni. Justyna kiedy jest z Madzia cukruje jej, a w sekretnym pokoju stwierdziła ze jest po prostu głupia. WSZYSTKICH maja za głupków, produkcja jest za nimi, a wy ludzie zamiast głosować na Justynę, tak samo ja chwalicie. Moje pytanie brzmi ZA CO ? ZA TO ZE I WAS MA ZA AMEBY? W sekretnym pokoju Justyna powiedziała ze ludzie którzy nie rozumieją weganizmu nie maja w mózgu hardware’u i software’u. ONI WAS WSZYSTKICH MAJA ZA DEBILI, TO CHORE. Chyba ze to wszystko REŻYSERIA i z nas robią idiotów i każą głosować. Nie pozdrawiam każdego kogo tak bardzo zaślepiła Justyna.
Wreszcie rozumiem co się dzieje w głowie dresiarzy (nie że ty jesteś, tylko dobry przykład mechanizmu), którzy pyskują do każdego od nich innego "masz się za lepszego ode mnie?! NO?!". Odetchnij, zjedz snickersa i wtedy na bardziej kulturalnym gruncie możesz przejść do "masz fajkę?" albo "jaki masz rozmiar buta?". A tak na serio to chyba niepotrzebne kompleksy. Jeżeli ktoś rzeczywiście się wywyższa to trzeba znać swoją wartość i spojrzeć na niego z politowaniem.
Ostatnio zmieniony 06 maja 2019, 17:28 przez o.-___-.o, łącznie zmieniany 1 raz.
ninka
Użytkownik
Posty: 111
Rejestracja: 16 kwie 2019, 3:30
x 313
x 52

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ninka »

J&M pisze: 06 maja 2019, 17:16 https://dziendobry.tvn.pl/a/kto-dzis-op ... iego-brata
moment od 6:23

myślicie, że tekst Sołtysika o lodach jest nawiązaniem do "ksywki" przyklejonej Angelice przez internautów (Algida)? on lubi tak czasem coś palnąć głupio ;)
Dlaczego w XXI w dalej funkcjonuje przekonanie, że kobieta ma być święta a mężczyźnie wolno wszystko?; Andzela jest puszczalska ,a nigdy nie widziałam ani nie słyszałam, że Igor to puszczalski.
Ostatnio zmieniony 06 maja 2019, 17:34 przez ninka, łącznie zmieniany 1 raz.
Barteg
Obserwator
Posty: 312
Rejestracja: 15 kwie 2019, 17:07
x 1829
x 326

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Barteg »

Oleh teraz jedzie po Justynie jak tylko może, a jeszcze kilka dni temu się jej zwierzał i sporo z nią rozmawiał. Do tego Igor i Decybel weszli na poziom, że "wszystko co złe to Justyna", podobnie było wcześniej z Łukaszem, okropni ludzie. Zresztą na tym forum niektórzy mieli/mają podobnie...
ninka
Użytkownik
Posty: 111
Rejestracja: 16 kwie 2019, 3:30
x 313
x 52

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ninka »

krista pisze: 06 maja 2019, 17:24 @ninka

Trzeba było dokładnie słuchać co Jakimowicz mówił, to nie był BB tylko ze zwykłymi ludżmi, różnica jest.
Olbrzymia :lol: Przecież wtedy też nam wmawiano, że żadnego scenariusza nie ma
Awatar użytkownika
bee
Użytkownik
Posty: 221
Rejestracja: 23 mar 2019, 14:02
x 9
x 79

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bee »

To jakaś „astrofaza” dajta ludzie spokój. A ten Pawel to starszy od niej z 9 lat. Trochę duża różnica.
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
Posty: 1937
Rejestracja: 07 mar 2019, 19:01
x 913
x 460

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Spiderman0409 »

LIVE
zastepczyni WS: " zakaz leżenia w łóżkach do ciszy nocnej" :lol: :lol: :lol:
leżeli Iza, Kasia z Radkiem i wegepara :DD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości