[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Pepunia
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Pepunia » 08 maja 2019, 22:30

bustram pisze:
08 maja 2019, 22:10
Mnie naprawdę przestraszyć może tylko burza i przebywanie podczas niej na otwartej przestrzeni (np. na molo). Tego bym się naprawdę bał, bo ogólnie jak tylko widzę czarne chmury to się chowam ze strachu :)

Ma to nawet swoją nazwę - brontofobia.

@krista
To jakaś wegańska zasada, że trzeba trzymać jedzenie z daleka od mięsa ? No cóż, dziewczyna swoimi dziwactwami zaprzepaściła szansę na zachęcenie do weganizmu a chłopak tylko przybił gwóźdź. Jestem tylko ciekawy kto wpadł na ten pomysł bycia wege, czy Justyna poszła za Pawłem czy Paweł za Justyną.
Ja np boję się gołębi (można myśleć że idiotyczne) ale jakbym poszla do secret roomu I byłby tam gołąb to zapewne miałabym takie same objawy jak Iza gdy zobaczyła Arka.
bustram
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram » 08 maja 2019, 22:31

@macterraman
viewtopic.php?f=169&t=10975&start=17835 (pierwszy post w spoilerze)
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Manieq » 08 maja 2019, 22:35

bustram pisze:
08 maja 2019, 22:22
Ciekawe kto dziś będzie w BB nocą - może Marchewka ? Jej chyba jeszcze nie było w nocnym programie.
Dziś gościem będzie Madox, uczestnik 2 edycji "Mam Talent!".
POZDRAWIAM | MANIEQ
Awatar użytkownika
noemi
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: noemi » 08 maja 2019, 22:37

Pepunia pisze:
08 maja 2019, 22:30
bustram pisze:
08 maja 2019, 22:10
Mnie naprawdę przestraszyć może tylko burza i przebywanie podczas niej na otwartej przestrzeni (np. na molo). Tego bym się naprawdę bał, bo ogólnie jak tylko widzę czarne chmury to się chowam ze strachu :)

Ma to nawet swoją nazwę - brontofobia.

@krista
To jakaś wegańska zasada, że trzeba trzymać jedzenie z daleka od mięsa ? No cóż, dziewczyna swoimi dziwactwami zaprzepaściła szansę na zachęcenie do weganizmu a chłopak tylko przybił gwóźdź. Jestem tylko ciekawy kto wpadł na ten pomysł bycia wege, czy Justyna poszła za Pawłem czy Paweł za Justyną.
Ja np boję się gołębi (można myśleć że idiotyczne) ale jakbym poszla do secret roomu I byłby tam gołąb to zapewne miałabym takie same objawy jak Iza gdy zobaczyła Arka.
Mam identycznie z gołębiami! Jak zrywają się do lotu mam wrażenie, że lecą na mnie :lol: Nie zjem na mieście na podwórku jak jakiś gołąb się kręci. I wiele wiele innych. Każdy z nas ma chyba coś takiego. Ciekawe to jak tak przemyśleć:D
Pepunia
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Pepunia » 08 maja 2019, 22:39

A ja myślałam, że tylko ja taka dziwna :lol: dokładnie jak taki stoi to jeszcze cichutko przebiegne, ale jak nagle zaczynają lecieć brrr. Ogólnie nie lubię ptactwa.

W każdym razie podziwiam Izę, bo widać jak bardzo to przeżywa.
Ostatnio zmieniony 08 maja 2019, 22:44 przez Pepunia, łącznie zmieniany 2 razy.
Inka007
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Inka007 » 08 maja 2019, 22:40

Z tego co kojarzę z działalności na YT Justyny, a dobre kilka lat już tam działa. Weganką już była przed związkiem z obecnym Pawłem. Poprzedni Paweł również był wege i w Hiszpanii działał z nią w branży modowej. Nie był mocno zaangażowany w jej kanał. Ogólnie będąc z nim była bardziej skromna. Od związku z nowym Pawłem zaczęła tak mocno podkreślać, że jest wege. Jakoś, po ujawnieniu jej nowego związku miała film z Pawłem, gdzie odpowiadali na pytania widzów i trochę właśnie hejty w jej stronę się posypały. Bo niby smieszkowali z tych komentarzy, ale słabo im to wyszło. Teraz nie ma tego filmu nawet na jej kanale.
Po tym co powiedziała, w swoim talk show jestem pewna, że ona namówiła Pawła, aby otworzył kanał. Bez niej by nic nie miał. Bo niestety nie widać w nim jakiegoś potencjału na youtubera. Teraz trochę wygląda tak, że przypisuje sobie sukcesy Justyny. I w sumie teraz mi jej szkoda. Miała rozpoczynającą się karierę, mogła dużo osiągnąć, a wróciła dla takiego kolesia, który nic nie ma. Po tym jak on ją traktuje na pewno nie jest to szczęśliwy, wspierający związek niestety.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda » 08 maja 2019, 22:41

Ale, że rodziny tak wszystko wypaplały :) Bartek pewien, że żona go wsypała :)
Pepunia
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Pepunia » 08 maja 2019, 22:44

Przy okazji wszystkie osoby, które negowaly to że Madzia daje się Olehowi przytulac co powiecie na to, że od początku tygodnia non stop spędza z nim czas? Przy okazji Oleh rozmawiał o tym z Arkiem (szkoda, że z Madzia nie). Wiem, że mają teraz miły tydzień ale jakoś nie wszyscy spędzają, że sobą czas bo muszą tylko raczej bo chcą.
krista
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista » 08 maja 2019, 22:46

@bustram

Paweł za Justyną.

Parka vege w tym programie to nieporozumienie, jakiś kosmos. Nie rozumiem jaki jest przekaz, odstraszyć czy zachęcić, stawiam na to pierwsze.

Madox, dawno nie słyszałam jak śpiewa :)
bobaas
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas » 08 maja 2019, 22:50

Pepunia pisze:
08 maja 2019, 22:44
Przy okazji wszystkie osoby, które negowaly to że Madzia daje się Olehowi przytulac co powiecie na to, że od początku tygodnia non stop spędza z nim czas? Przy okazji Oleh rozmawiał o tym z Arkiem (szkoda, że z Madzia nie). Wiem, że mają teraz miły tydzień ale jakoś nie wszyscy spędzają, że sobą czas bo muszą tylko raczej bo chcą.
Myślę, że nie spędzają ze sobą jakoś wybitnie dużo czasu. Oni tam nomenomen wszyscy ze sobą sobą non stop :D Jeśli się lubią to czemu nie? Bynajmniej nie jest to już z takim podtekstem seksualnym jak wcześniej, gdy tulił się do niej przy każdej okazji i nie tylko tulił. Teraz jest tego zdecydowanie mniej.
bustram
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram » 08 maja 2019, 22:51

Paweł do Izy: "twoja niechęć do karłów..."
Iza: "to nie jest niechęć, to jest niepokój"
Paweł:"ale będąc świadoma tej niechęci..."
Iza: "to nie niechęć, tylko coś innego"
Paweł: "ale jesteś świadoma i możesz walczyć z tą niechęcią, a nie obrażać takie osoby jak inni"

I weź takiemu tłumacz 100 razy a on i tak powie swoje i uzna to za najmądrzejsze a Justynka oczywiście przyklepie i da buziaka. Chłop myli podstawowe pojęcia ! Jak on studiował tą filozofię ? Przecież niechęć czy obrażanie karłów to jest zupełnie coś innego niż fobia na tle nerwowo-chorobowym.
Ostatnio zmieniony 08 maja 2019, 22:51 przez bustram, łącznie zmieniany 1 raz.
findmyskyy
Obserwator

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: findmyskyy » 08 maja 2019, 22:56

noemi pisze:Justyna: "zapytaj o płeć", Paweł: "Czy ta osoba ma płeć?" Obrazek Wiem, że pewnie jest wykończony po tych treningach i dlatego mu się tak palnęło, ale i tak śmieszne :P
bustram pisze:Paweł do Izy: "twoja niechęć do karłów..."
Iza: "to nie jest niechęć, to jest niepokój"
Paweł:"ale będąc świadoma tej niechęci..."
Iza: "to nie niechęć, tylko coś innego"
Paweł: "ale jesteś świadoma i możesz walczyć z tą niechęcią, a nie obrażać takie osoby jak inni"

I weź takiemu tłumacz 100 razy a on i tak powie swoje i uzna to za najmądrzejsze a Justynka oczywiście przyklepie i da buziaka. Chłop myli podstawowe pojęcia ! Jak on studiował tą filozofię ? Przecież niechęć czy obrażanie karłów to jest zupełnie coś innego niż fobia na tle nerwowo-chorobowym.
Taki właśnie z niego inteligent. Jak nie cytuje tekstów które gdzieś tam przeczytał, jak nie zastanawia się nad każdym słowem - to nie mówi zbyt mądrze...
Pepunia
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Pepunia » 08 maja 2019, 22:56

Ciekawe czy Angelika zerka na BB I widzi jak Igor odzyl jak jej nie ma.
Awatar użytkownika
noemi
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: noemi » 08 maja 2019, 22:57

Już to pisałam, ale wyszło, że miałam rację. Oleh się podoba Madzi, ale po prostu nie chce romansu w programie. Miło jest poflirtować z przystojnym facetem, być adorowanym and thats it. Po programie nic z tego nie będzie i ona to wie.
Dlatego nie rozumiałam tej paniki na forum.
Ostatnio zmieniony 08 maja 2019, 23:07 przez noemi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda » 08 maja 2019, 22:58

Serio, Igor się maga na plus zmienił, zadanie może trochę pomogło, ale jednak.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”